Announcement

Collapse
No announcement yet.

Yep!!! I failed today...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Edw kai 3 wres prospathw na fortosw ena video sto youtube kai to hlithio kollaei sto kalytero shmeio.
    Den kserw kan an ftaiei kati pou pathsa egw h to kwloyoutube.
    Elpizw mexri avrio na ftiaksei alla exw ksenerwsei thn zwh mou...
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #17
      Καλά, η ζωή από μόνη της αποτελεί το πιο μεγάλο και απόλυτο fail.

      Εγώ απλά την ησυχία μου θέλω και να βρω και κοπέλα και να φύγω μακριά τους...
      Σαν πολλά να έχεις επενδύσει εσύ σε συτή την ιδέα. Okay, it feels good but it's not gonna save your life. Όπως πολύ εύστοχα παρατηρεί και η Σεβερίν στο Shortbus.

      Comment


      • #18
        Μολις σκεφτηκα οτι εχθες εκανα τεραστιο fail...

        Μου μιλαει ο Azrael στο msn, μολις εχει κανει format το pc. Ειχαμε πει οτι μπορει να εχει δυσκολιες με το router γιατι δε το κατεχει πολυ το ζητημα και εγω δε θυμομουν εαν ειχαμε αλλαξει κωδικους admin για αυτο.

        Μιλαμε μιλαμε, και μου λεει τελικα το ζητημα με το router οτι δεν μπορει να μπει στις ρυθμισεις του απο τον firefox κλπ γιατι δεν δεχεται κωδικο κι ετσι.

        Εγω εχω στο μυαλο μου οτι "πω ρε πουστη, δε θα μπορει το παιδι να μπαινει και στο ιντερνετ και θα αναγκαστει να μπαινει απο το ps3 και αντε να του πεις τωρα οτι πρεπει να κανει ξανα την εγκατασταση απο την αρχη του router και να ξαναβαλει κωδικους και εκεινο το ηλιθιο του router εχει τους κωδικους απο κατω του και γαμησε τα ΤΙ ΛΕΩ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ, ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟ MSN!!!!!!!!!!!!"





        Fail...
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #19
          Κλασικό βέβαια αλλά μου τυχαίνει που και που.

          Έψαχνα μία φορά να βρω το μολύβι μου (το μηχανικό). Βιαζόμουν κι ολας, είχα φορέσει παπούτσια, μπουφάν, τσάντα κτλ και έψαχνα για κανά δεκάλεπτο το μολύβι. Ήμουν άπειρα εκνευρισμένος που δεν το έβρισκα, άρχισα να βρίζω κτλ. Το κρατούσα στο χέρι μου.

          Ξέρω κλασικό αλλά μου συνέβη αρκετές φορές :xp: .

          Comment


          • #20
            Τωρα μου θυμισες εμενα που κατα καιρους ενω ειμαι στο δρομο και μιλαω στο τηελφωνο ξαφνικα πανικοβαλλομαι γιατι δε νιωθω το κινητο στις τσεπες μου.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #21
              Σε ολους συμβαινουν αυτα με κλειδια κινητα κλπ.
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • #22
                Έχω σχέση ακριβώς ένα χρόνο τώρα.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Evans View Post
                  Κλασικό βέβαια αλλά μου τυχαίνει που και που.

                  Έψαχνα μία φορά να βρω το μολύβι μου (το μηχανικό). Βιαζόμουν κι ολας, είχα φορέσει παπούτσια, μπουφάν, τσάντα κτλ και έψαχνα για κανά δεκάλεπτο το μολύβι. Ήμουν άπειρα εκνευρισμένος που δεν το έβρισκα, άρχισα να βρίζω κτλ. Το κρατούσα στο χέρι μου.

                  Ξέρω κλασικό αλλά μου συνέβη αρκετές φορές :xp: .
                  Originally posted by Ramparter View Post
                  Τωρα μου θυμισες εμενα που κατα καιρους ενω ειμαι στο δρομο και μιλαω στο τηελφωνο ξαφνικα πανικοβαλλομαι γιατι δε νιωθω το κινητο στις τσεπες μου.
                  Κι εγώ αυτό το σύνδρομο Αλτσχάιμερ έχω... Όλο ξεχνάω που έχω αφήσει το κάθε πράγμα...

                  Κάθε φορά που αφήνω κάτι και σκέφτομαι κάτι άλλο, μετά αρχίζω να ξεχνάω που έχω βάλει το κάθε αντικείμενο και ψάχνω 2-3 φορές τον τόπο εδώ κι εκεί...

                  Είμαι απλά fail...
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Κλασσικά και εμένα μου έχει τύχει να ψάχνω τα γυαλιά μου ενώ τα φοράω
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Ryu_gr View Post
                      Κλασσικά και εμένα μου έχει τύχει να ψάχνω τα γυαλιά μου ενώ τα φοράω

                      Καλα αυτο ειναι τελειως fail...:kill:
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • #26
                        Τωρα μου θυμισες εμενα που κατα καιρους ενω ειμαι στο δρομο και μιλαω στο τηελφωνο ξαφνικα πανικοβαλλομαι γιατι δε νιωθω το κινητο στις τσεπες μου.
                        Και μένα μου είχε συμβεί κάτι παρόμοιο με ένα κινητό που μου είχε δανείσει ο αδερφός μου. Ήμασταν στο Αλλού Φαν Παρκ και μόλις βγήκαμε από ένα τρενάκι έψαξα στις τσέπες μου να πάρω το κινητό.
                        Αφού σιγουρεύτηκα ότι δε μιλάω στο τηλέφωνο...συνειδητοποίησα πως το είχα όντως χάσει.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • #27
                          Και εμένα μου συνέβη να φοράω τα γυαλιά μου και να τα ψάχνω. Πολλά νεύρα και τότε, ήμουν σίγουρος ότι τα είχα αφήσει στο κομοδίνο και έψαξα όλο το σπίτι πόσες φορές.

                          Comment


                          • #28
                            Κι εμενα παρομοιο σκηνικο με γυαλια.Συνειδητοποιω οτι δεν τα φοραω και πανικοβαλλομαι για το που θα τα εχασα ωσπου αντιλαμβανομαι οτι κι ετσι βλεπω μια χαρα!Και πριν σκεφτω οτι γιατρευτηκα,θυμαμαι οτι φοραω τους φακους..Μου εχει γινει πολλες φορες...

                            Comment


                            • #29
                              Α καλη φαση. Κατι παρομοια μου εχουν τυχει κι εμενα πχ να ξυπναω το βραδυ και να νομιζω οτι ξεχασα να βγαλω τους φακους. Εν τελει φτανω μεχρι την τουαλετα και συνειδητοποιω πως το τοπιο ειναι θολο..λολ...

                              ή να εχω τα κλειδια στο χερι και να λεω που στο δι@ολο ειναι τα κλειδια (1 φορα)...
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment


                              • #30
                                Eγώ συνήθως πάντα δεν βγάζω τους φακούς όχι γιατί ξεχνάω αλλά γιατί βαριέμαι αφάνταστα τη διαδικασία.Επίσης ενώ οι φακοί είναι για ένα μήνα τους κρατάω για αρκετά παραπάνω συνήθως.Την προηγούμενη φορά που άλλαξα ήταν πριν 6 μήνες να φανταστείτε!fail αλλά τι να κάνεις...Έτσι είμαι!
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X