Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Γ**ω τα spoilers σας, δεν ηξερα οτι παιζει και ο Nut Job
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Αφήστε τις ειρωνείες...Μια απλή ερώτηση έκανα...Αμάν πια!
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • Είδα το ted. Καλή ήταν βέβαια πρέπει να ξέρεις τι πας να δεις για να σου αρέσει, σουρεάλ καταστάσεις και μπόλικη καφρίλα. Το μόνο που με χάλασε είναι ότι προσπαθεί σε όλη αυτή τη φάση να χώσει παραπάνω ρομάντζο από όσο θα μπορούσε να σηκώσει.

        Comment


        • Abraham Lincoln Vampire Hunter: 5,5/10
          Men In Black 3: 6,5/10
          Prometheus:8,5/10
          Resident Evil Damnation:7/10
          The Amazing Spider-Man:10/10

          Σχόλια μόνο για το τελευταίο:Γαμάτο origin,πιο σκοτεινό και βίαιο,είχε μέσα Γκουέν και τον πατέρα της,ο Λίζαρντ έπος,μου θύμισε κόμικς/σειρά και γούσταρα τρελά που μέσα σ'όλα το δένουν με το Ultimate universe,όπου βλέπουμε πως υπάρχει σύνδεση μεταξύ πατέρα Πάρκερ και υιού.Για να μη μιλήσω για τον φοβερό τεχνικό τομέα και την απίστευτη κίνηση του Σπάιντι.
          Carpe diem

          Comment


          • Peter Parker = Nerd, not cool sketeboard hipster.
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Poor Peter Parker, youre all alone!
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Το Amazing Spider-Man έχει τα θετικά του αλλά overall μου φάνηκε μέτριο.

                Για τα υπόλοιπα, από αυτά που έχω δει :

                To Abraham Lincoln Vampire Hunter εμένα μου άρεσε αρκετά . Αν και ήταν υπερβολικά σοβαροφανές για το concept που είχε, η δράση ήταν πάρα πολύ καλή. Θα γούσταρα τρελά την ταινία αν δε είχε αυτό το ουσιαστικά αχρείαστο gimmick με τον Lincoln.

                MIB3, συμφωνώ με το βαθμό, καλύτερο από το 2 αλλά όχι κάτι το τρομερό.

                Prometheus, έχω πει την γνώμη μου, προσωπικά μου άρεσε πολύ .

                Comment


                • Είδα την πρώτη ταινία bond (Dr No)!!Μπορώ να πω ότι μ άρεσε πολύ!Οι ιστορίες που φτιάχναν εκείνη την εποχή ήταν όλες στο στυλ περιπέτειας κ αυτό μ αρέσει πολύ.Ωραία η κοπέλα π είχε στο τέλος(Honey).Θα συνεχίσω ένα bond marathon μάλλον τώρα π έχω όρεξη αλλά όχι σε καθημερινή βάση.Θα το πηγαίνω σιγά σιγά
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • Originally posted by Somari View Post
                    Peter Parker = Nerd, not cool sketeboard hipster.
                    Reboot. :fsss:
                    Ultimate universe tie in.:fsss:
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Οντως, πολλοί μπερδεύονται, μπορεί να λέγεται Amazing Spiderman, στην πραγματικότητα όμως είναι Ultimate Spiderman :xp:.

                      Comment


                      • dhladh perimenoume na mavrisei syntoma?
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Ακριβώς ότι είπε ο Σόλιντ.
                          GZ εγώ περιμένω στο επόμενο να δω θάνατο της Γκουέν,από Γκόμπλιν λογικά, και στο μεθεπόμενο Βένομ.Βέβαια έτσι όπως έγινε το reboot,θα ταίριαζε τρελά να δούμε και Vulture,Kraven και 2 που θέλω πάρα πολύ εγώ,Shocker & Mysterio.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Ακριβως ας το πουν ultimate. Amazing spider-man = nerd.-
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Ultimate Spiderman xwris negro spiderman den einai Ultimate spiderman
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Originally posted by Somari View Post
                                Ακριβως ας το πουν ultimate. Amazing spider-man = nerd.-
                                Κοίτα που κόλλησε.Ήταν γνωστό από την αρχή ότι θα ήταν πιο κοντά στο Ultimate universe,παρόλο που έχει την ονομασία Amazing μπροστά.Επίσης Γκραουντ στο δεν είναι μαύρος στο Ultimate.
                                Εμένα πάντως μου άρεσε ο Πήτερ Πάρκερ,έφτιαχνε τα gadgets του,έτρωγε ξύλο από τον Φλας,ήταν και δεύτερος καλύτερος στην τάξη του,μετά την Γκουέν.Αν αυτό δεν είναι geek τότε τι είναι;Μην μου πείτε για την τριλογία του Ράιμι.Το θέμα ήταν να ξεφύγει όσο γίνεται περισσότερο από εκείνη την εκδοχή γιατί είχε κουράσει.
                                Χάρηκα που δεν είχε μέσα Τζέημσον και Μαίρη Τζέην πχ.
                                Ως τώρα το πάνε πολύ καλά το θέμα.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X