Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tron Legacy 7.5/10
    Γαμάτο soundtrack,ωραία χρώματα και εφέ,αρκετά ευχάριστο.
    Carpe diem

    Comment


    • I fight for the Users!
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Ναι άκουσα την ατάκα και λέω να από που το έχει δανειστεί ο GZ.
        Carpe diem

        Comment


        • Actually to exw daneistei apo to prwto Tron alla nai.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Το Legacy οπτικά (και ακουστικά ) ήταν τρομερό, στο σενάριο όμως έπασχε αρκετά. Σε γενικές γραμμές παντός μου άρεσε και θα ήθελα να δω ένα sequel.

            Comment


            • Oute kai to prwto einai kalo, aplws kai ta 2 einai cult giati oloi oi PC users oneirevontai enan tetoio kosmo
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Ναι οκ, Απλα στο Legacy με χάλασε που έκανε κάποια στιγμή κοιλιά, ήθελα λίγο καλύτερο pacing. Και κρίμα που είχε τόσο μικρο ρόλο ο Cillian Murphy.

                Comment


                • Ζήσε σαν μπάτσος, ψόφα σαν σκύλος
                  Μια ταινία φόρος τιμής στις ιταλικές αστυνομικές ταινίες (γνωστές ως poliziottesco ή eurocrime) της δεκαετίας του 70.
                  Yπο την ομπρέλα του Ελληνικού Δίκτυου Ανεξάρτητων Κινηματογραφιστών “Chainfree”.


                  Υπόθεση:
                  O Κώστας και ο Βασίλης είναι δυο αστυνομικοί του τμήματος Ανθρωποκτονιών. Αχώριστοι, ανήθικοι, απροσάρμοστοι, και ξέρουν πως να ξεπερνούν τα όρια. Όταν ένας Υπουργός βρίσκεται δολοφονημένος, αναλαμβάνουν να διαλευκάνουν την υπόθεση και να βρούν τους υπεύθυνους.


                  H ταινία βρίσκεται εδώ, καλή θέαση!


                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • The Hunger Games:Γαμώ,μου άνοιξε την όρεξη για το καινούριο Tomb Raider.
                    Safe House:Γαμώ,μου άνοιξε την όρεξη για το καινούριο Splinter Cell.
                    Robots:Γαμώ,μου άνοιξε την όρεξη για το Binary Domain.
                    Sherlock Holmes A Game of Shadows:Γαμώ,μου άνοιξε την όρεξη για το The Testament of Sherlock Holmes.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Total Recall 2012: Μετριοτατο, ο colin farell suped duper πρακτορας ο οποιος απλα τρεχει δεξια-αριστερα στη μιση ταινια χωρις να εχει ιδεα τι κανει... Η Kate σωζει την κατασταση η οποια εχει τρελο στυλάκι σε αυτη την ταινία δεν ξερω γιατί..

                      The expendables 2: Πολυ καλο για αυτο που κανει και αν ξερεις τι πας να δεις, μου εκανε εντυπωση ο van damme που κρατιεται τοσο καλα, ειχα καιρο να τον δω στην οθονη και περιμενα να εχει γερασει "ασχημα".

                      Comment


                      • Ειδα κ γω το skyfall.Πολύ ωραία σαν ταινία bond.Τα ειχε όλα αλλά έλειπαν οι ερωτικες στιγμές σε σχέση με άλλες ταινίες.
                        Somari μια διευκρίνιση:
                         
                        Ποιος είναι ο nutjob?
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        •  
                          To Spoiler σου πάει ολοταχώς για το spoiler of the year.

                          Comment


                          • XAXAXAXAXAXAXAXAX, μάλλον εκ του Oddjob είδε το Nutjob...


                            paixtis... http://www.urbandictionary.com/defin...=nut%20job
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            •  
                              Το λέω επειδή το αναφερεις στα fanservive.Εμένα μου θύμισε τον Jaws πάντως όταν έβγαλε την μασελα.
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Πάλι: Nutjob δεν είναι όνομα, σημαίνει τρελάρας στα αγγλικά... και το αναφέρω στο fanservice γιατί είναι κλασσική bond αξία να έχεις τρελάρα κακό.
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X