Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τι λετε μωρε, το να τα αναφερετε για πλακα κιολας εχει πιο πολυ νοημα νομιζετε; Να κανατε και καμια σοβαρη συζητηση παει στα κομματια αλλα δεν....

    Comment


    • Κοιτα να δεις,δεν έχω παίξει το FFVII και ήθελα να το παίξω πριν κανα 2 χρόνια που τελείωνα το 8 αλλά έβλεπα σε όλα τα φόρουμ "Η Αερις πεθανε κλπ" "Ποσο συγκινητικη στιγμη κλπ" αλλά δεν γύρισα να την πω σε κανένα.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Molis to ekanes omws
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Ναι, μόνο που εγώ παραπονέθηκα για το spoiler στο Wanted, ταινία λίγων μηνών.
          [/b]

          Ναι εδώ έχεις δίκαιο, είναι λίγων μηνών όντως δν έχει νόημα να λέμε σκηνές
          "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

          Comment


          • Molis to ekanes omws
            [/b]
            LOL xD

            Προσωπικά το έχω ξεπεράσει το κόλλημα που είχα με τα spoilers στις ταινίες. Μία ταινία συνήθως αξίζει για το πώς δείχνει κάτι και όχι για το τι δείχνει (ΙΜΗΟ). Υπάρχουν βέβαια και οι περιπτώσεις που τα πράγματα είναι τελείως απάλευτα. Πάντως ένα spoiler δε θα με έκανε να μη δω μία ταινία.

            Comment


            • @Somari: Εσυ καλα εκανες δε διαφωνω, οταν γινεται συζητηση για κατι παλιο, η κουβεντα για σποιλερς ειναι αναποφευκτη.
              Εγω γκρινιαζω γιατι απλα για το χαβαλε σας κανατε spoil ταινιες χωρις να λετε και τιποτα ουσιαστικο κατα τ' αλλα.

              Comment


              • Πληροφοριακα για οποιον ενδιαφερεται
                η εφημεριδα το ΒΗΜΑ απο αυτην τη κυριακη θα αρχισει να δινει ταινιες του Χιτσκοκ
                αυτην την κυριακη θα δωσει τα Πουλια που δεν υπαρχει στην ελλαδα σε dvd.

                Comment


                • LOL xD

                  Προσωπικά το έχω ξεπεράσει το κόλλημα που είχα με τα spoilers στις ταινίες. Μία ταινία συνήθως αξίζει για το πώς δείχνει κάτι και όχι για το τι δείχνει (ΙΜΗΟ). Υπάρχουν βέβαια και οι περιπτώσεις που τα πράγματα είναι τελείως απάλευτα. Πάντως ένα spoiler δε θα με έκανε να μη δω μία ταινία.
                  [/b]
                  Ούτε εμένα βέβαια, απλά το στοιχείο της έκπληξης είναι πάντα καλοδεχούμενο, έτσι;

                  Η Αερις πεθανε [/b]
                  ?????????????????

                  Comment


                  • Η Αερις πεθανε[/b]
                    WAT ??????? κι αυτη που παιζει στα Kingdom Hearts ποια ειναι ????

                    τεσπα πριν λιγο ειδα το Night Watch (Nochnoi Dozor)



                    το οποιο μου φανηκε αρκετα μπερδεμενο αρχικα και μπορω να πω πως θα θελα περισσοτερη δραση και λιγοτερους διαλογους, σχεδον το τελευταιο τεταρτο αξιζε μονο. και μ'αρεσει που διαβασα καπου για vampires και τα σχετικα ενω ελαχιστα εως καθολου δεν εχει. αυριο ή μεσα στο σαββατοκυριακο θα δω και το sequel, το οποιο ελπιζω να ειναι καλυτερο και να μ'αρεσει περισσοτερο!

                    Comment


                    • Είδα και εγώ το Wall-e και έπαθα την πλάκα μου. Χίλια μπράβο στην Pixar, δεν περίμενα να δω κάτι τόσο ώριμο. Άπειρες επιρροές από την Οδύσσεια του Διαστήματος. Έμεινα έκπληκτος, να τη δείτε όλοι.

                      Comment


                      • +1, μολις το ειδα κι εγω, πρωτοκλασατη ταινια πραγματικα...
                        Ελεγα πως βαριομουν να το αναλυσω οποτε θα πω +1 στα του Evans που πονταρα πως θα λεγε περισσοτερα, αλλα δεν πειραζει .
                        Οχι δεν το ειδαμε μαζι παντως αν και παιζει να το ειδαμε λιγο πολυ ταυτοχρονα.

                        Comment


                        • αυριο ή μεσα στο σαββατοκυριακο θα δω και το sequel, το οποιο ελπιζω να ειναι καλυτερο και να μ'αρεσει περισσοτερο![/b]
                          μολις τελειωσε κι οντως ηταν πιο χορταστικο και καλοφτιαγμενο απ'το πρωτο...



                          εαν δεν ηταν Ρωσικης παραγωγης και ειχε ενα στυλακι πιο Matrix θα ηταν σιγουρα ταινιαρα!

                          Comment


                          • για σημερα κυριακη ειδα το Ζodiac το οποιο ηταν παρα πολυ καλο, τρομερη ατμοσφαιρα και γενικα ενα εργακι το οποιο αξιζει να δειτε! 2 μιση ωρες σχεδον, απ'τα μεγαλυτερα που θυμαμαι λογο της ιστοριας.

                            Comment


                            • Το Incredible Hulk. Καλούτσικο, με έχει ενθουσιάσει η νέα τροπή και ο νέος τρόπος με τον οποίον αντιμετωπίζουν τους "υπερήρωες" στο Hollywood τον τελευταίο χρόνο.
                              Ο Norton ήταν ο καλύτερος για να παίξει τον Bruce Banner πάντως.

                              Comment


                              • πλέον τα δικαιώματα για ταινίες με χαρακτήρες της τα έχει η ίδια η Μάρβελ με αποτέλεσμα να αναλαμβάνει η ίδια την ευθύνη των ταινιών της με αποτέλεσμα να βγαίνουν εξαιρετικές.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X