Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Series

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Απ' ότι ξέρω χωρίσανε!

    Comment


    • Μάλλον άρχισε να τον βλέπει σαν "αδερφό".
      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

      Comment


      • Πάει ο πρώτος κύκλος.Ωραίος.Πάμε για τον δεύτερο.
        Carpe diem

        Comment


        • Μόλις τελείωσα και τον 2ο κύκλο.12 επεισόδια σερί.Ωραίος κι αυτός ο κύκλος.Μέχρι να κάνω χώρο στο πισί για να κατεβάσω και τον τρίτο κύκλο,λέω να ξεκινήσω να βλέπω το The Alphas που κατέβασα.Ψιλομάπα παίζει να'ναι αλλά δε βαριέσαι.
          Carpe diem

          Comment


          • Έχει ξεφύγει το Dexter.

            Comment


            • Dexter killed Michael C. Hall's cancer

              Comment


              • Originally posted by Imrahil View Post
                Dexter killed Michael C. Hall's cancer
                Haha , true story ;)

                Comment


                • Ε ρε συμφορα, τελος το Entourage, τι θα κανω τωρα ο αμοιρος...

                  Ωραιο ηταν οσο κρατησε και μακαρι να ταν κι αλλο, αλλα τωρα που βρηκα λιγο χρονο του δωσα και καταλαβε και ειδα τις seasons 7 και 8 μεσα σε 1 μερα.

                  Σιγουρα ηταν απο τις πιο καλες σειρες που εχω δει και ξενερωνω που πρεπει να βρω κατι αλλο να με κολλησει τοσο πολυ.
                  Ευτυχως υπαρχουν καποιες σιγουρες λυσεις για αυτες τις περιπτωσεις... Ηδη κατεβαινει Dexter season 6 σε 720p, οποτε να τι θα με απασχολησει για τις ερχομενες μερες. Εχω και το Game of Thrones εδω και καιρο στην ακρη, καποια στιγμη θα πρεπε να το δω κι αυτο, τι ψυχη εχουν 10 επεισοδιακια στην τελικη .

                  Comment


                  • Been there , done that.

                    Comment


                    • Ξεκινησα House αλλα δυσκολευομαι να βρω subs που να συγχρονιζουν με τα βιντεο που κατεβασα, oh well...
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Εγω βρισκω τα παντα γυρω απο υποτιτλους σειρων στο www.podnapisi.net . Λογικα , ακομα και αν δεν βρεις ελληνικους θα βρεις αγγλικους...

                        Comment


                        • Ξερεις τι δε μπορω με τους αγγλικους υποτιτλους;

                          99% ειναι έτσι:
                          [Woman laughs]
                          [applause]
                          [*singing*]
                          [glass broke]
                          ...
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Χε,χε οντως και εμενα μου την σπαει αυτο αλλα απο το να δω μια σειρα σαν το House MD που ειναι τιγκα στην ιατρικη ορολογια χωρις καθολου υποτιτλους , θα προτιμουσα εστω τους αγγλικους.
                            Οχι οτι θα καταλαβαινα και πολλα απο αυτες τις ορολογιες εδω ουτε και στα ελληνικα δεν τις καταλαβαινω...

                            Comment


                            • Εγώ αυτό το αντιμετωπίζω όταν κατεβάζει υποτίτλους μόνο του το bsplayer, όταν κατεβάζω από το http://www.greeksubtitles.info/ δεν θυμάμαι να μου έχει συμβεί.

                              Comment


                              • Εμενα αυτο συμβαινει στις σειρες περισσοτερο παντως και οχι στις ταινιες.

                                Comment

                                Working...
                                X