Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Legend of Zelda: Skyward Sword

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Εδώ λέγανε ότι αντί για epona θα καβαλάει μηχανή
    Super Mario Galaxy 2 ,Zelda Wii , Metroid M , η πιο γεμάτη και ουσιαστική χρονιά για το Wii αν φυσικά κυκλοφορήσουν και τα 3 μαζί το 2010...

    Comment


    • #47
      To zelda Wii δεν το βλέπω να βγαίνει το 2010.Μάλλον για το επόμενο έτος πάει.Πρόσθεσε στη λίστα και τα last story,xenoblade,epic mickey και monster hunter tri.
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • #48
        Αποκλείεται. Σχεδόν όλα έχουν ημερομηνία κυκλοφορίας νωρίς στο 2010. Άντε να αργήσει ένα απο αυτά.

        Comment


        • #49
          Όλοι πιστεύουν πάντως ότι θα βγει αυτό το έτος...Δεν θα μου φανεί περίεργο να το τρενάρει και άλλο η Nintendo την κυκλοφορία ενός εκ των τριών αυτών παιχνιδιών μέχρι το τέλος του έτους ή ακόμα και μέχρι την αρχή του επόμενου , καθώς αν δείξει το 2010 όλα τα δυνατά της χαρτιά και τα 3 πανίσχυρα franchise που την έχουν καθιερώσει στον χώρο μέσα σε έναν χρόνο τότε για τα επόμενα δεν θα έχει κάτι τόσο ισχυρό να δείξει. Μην ξεχνάμε ότι πριν κάνα δίμηνο κυκλοφόρησε και 2D SM τίτλος.
          Αν γίνει κάτι τέτοιο σίγουρα θα ξενερώσει κόσμο αλλά τουλάχιστον το αποτέλεσμα μπορεί να τους δικαιώσει. Εμένα προσωπικά δεν θα με χαλάσει καθώς έχω SMG 2 να περιμένω το οποίο και θα λιώσω όπως του αξίζει.

          Comment


          • #50
            Κανενα απο τα Metroid, Galaxy 2 και Zelda δε θα βγει νωρις.

            To Zelda στη καλυτερη το φθινοπωρο και αν τελικα βγει το 2010.

            Το Mario Galaxy 2 ακουγεται πολυ για Αυγουστο.

            Το Metroid Other M λεει Summer στο ιαπωνικο site.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #51
              Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος πάντως ότι θα κυκλοφορήσει μέσα στο 2010 το Zelda. Ούτε screenshot δεν έχουμε δει μέχρι στιγμής. Όχι ότι αυτό αναιρεί το γεγονός ότι μπορεί ο τίτλος να είναι σε πολύ προχωρημένο στάδιο, αλλά να δούμε το πρώτο δείγμα στην E3 και να κυκλοφορήσει λίγους μήνες μετά; Ε δε θα έλεγα ότι είναι και το πιο πιθανό. Δε το αποκλείω βέβαια αλλά, ειδικά σε Console Zelda, δε νομίζω να έχει γίνει ποτέ.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #52
                Να δεις που θα μετανιώσουν και θα το βγάλουν στο Wii 2.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Loggo View Post
                  Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος πάντως ότι θα κυκλοφορήσει μέσα στο 2010 το Zelda. Ούτε screenshot δεν έχουμε δει μέχρι στιγμής. Όχι ότι αυτό αναιρεί το γεγονός ότι μπορεί ο τίτλος να είναι σε πολύ προχωρημένο στάδιο, αλλά να δούμε το πρώτο δείγμα στην E3 και να κυκλοφορήσει λίγους μήνες μετά; Ε δε θα έλεγα ότι είναι και το πιο πιθανό. Δε το αποκλείω βέβαια αλλά, ειδικά σε Console Zelda, δε νομίζω να έχει γίνει ποτέ.
                  Συμφωνώ απόλυτα αλλά αν δεν βγει εν τέλη μέσα στο 2010 πότε θα το βγάλουν?Τα zelda εδώ και αρκετό καιρό βγαίνουν τέλη του έτους.Υπάρχει πιθανότητα να βγει ενδιάμεσα?Άνοιξη 2011 ας πούμε?
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • #54
                    ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΔΕΙΤΕ
                    1. Zelda Wii’s official title is “The Legend of Zelda”. There will be no subtitle.
                    2. The game tells a story several hundred years before Ocarina of Time. It also answers the question of how the Master Sword came into being.
                    3. The fairy-like girl is a very important character in the game. Her Name is Zordiana.
                    4. The Hookshot is also in the game and it has new abilities. It will not pull you immediately to the target you aimed at. Now it is possible to swing with the Hookshot, like with the Grappling Hook from TWW. The Hookshot makes no use of Wii Motion Plus.
                    5. Sometimes you have to “draw” a specific symbol on a door with your sword to open it.
                    6. The Bow controls are very similar to the Bow controls in Wii Sports Resort, as the script
                    7. There are two levels of difficulty. Aonuma made it though, Miyamoto didn’t want to include it. There is a Normal Mode for amateurs. The Hero Mode has no “Super Guide” included and the enemies are tougher.
                    8. The on-stage dungeon, which is also playable at E3, isn’t a Dungeon as we know it from the Zelda series. When entering a Dungeon, you will not notice you are in one. It will be a smooth gradation. There will be dungeons with no bosses and bosses with no dungeon. The “dungeon” you are able to play at E3 will be an ice level. It will be the first “dungeon” in the Game.

                    Comment


                    • #55
                      Είναι επίσημη ανακοίνωση ή απλώς φήμη;

                      Δώσε λινκ για πηγή.

                      Αν τελικά το κάνουν πιο δύσκολο θα είναι για εμένα σωστή κίνηση,τα τελευταία zelda ήταν εξευτελιστικά εύκολα.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • #56
                        Λοιπόν αυτά είναι φήμες, αλλά από πιο αξιόπιστες πηγές.
                        Είναι ένας τύπος στο yotube, που ψάχνει πολύ για πληροφορίες http://www.youtube.com/user/TheZeldafanchatroom

                        Comment


                        • #57
                          Φημες ειναι αλλα εχουν θεωρω μια βαση παραπανω τωρα που ειμαστε κοντα στην Ε3 και δε φαινονται τιποτα τραβηγμενα πραγματα.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #58
                            ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΓΑΛΑ ΝΕΑ, ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η CONFERENCE ΤΗΣ ΝΙΝΤΥ, ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΠ
                            ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ZELDA, ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ SKYWARD SWORD, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ CELL-SHADED, ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΕΜΙΖΕΙ ΣΕ ΠΟΛΟΥΣ ΤΟ ΜΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΟ Ο MIYAMOTO ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ.



                            ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΔΑΜΕ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ SITE ΤΗΣ ΝΙΝΤΥ ΓΙΑ REMAKE OCARINA OF TIME ΣΕ 3DS!!





                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Linkmastersword View Post
                              ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΟ Ο MIYAMOTO ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ.
                              εχμ οχι απλα για καποιο λογο εκεινη τη στιγμη δε δουλευε, εβγαζε πχ το τοξο και αμεσως κοιταζε κατω, ηταν σαφες οτι κατι μπερδευε ειτε τα motions sensors, ειτε το pointer ειτε τη μεταδοση του σηματος απο το χειρηστηριο στη κονσολα ή κατι αλλο. Αλλη κινηση εκανε ο Miyamoto και αλλη το game. Σιγουρα δεν ειναι θεμα του παιχνιδιου αφου αυτοι οι μηχανισμοι ηδη δουλευουν στο Wii Sports Resort χωρις προβληματα.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #60
                                Το ξέρω, για πλάκα το είπα.
                                Μόλις τον είδα στανοχωρήθηκα, είπα, τον καημένο, έγινε ρεζίλι, αλλά εντάξει δεν είναι και άθικτα, ποιος ξέρει τι εχει πάθει ο sensor bar. Ή τα wiimotes.
                                Αλλά καλό φαίνεται.

                                Comment

                                Working...
                                X