Announcement

Collapse
No announcement yet.

Halo 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • μονο που μας εσωζε ηταν στην ουσια τα απειρα respawn


    Γι'αυτό είναι πάρα πολύ πιο εύκολο το co-op.

    Comment


    • Κοιτάξτε το θέμα με τα respawn δεν είναι μόνο πρόβλημα στα coop, αλλά γενικό. Όπως και στα PC με το autosave, το respawn σκοτώνει την πρόκληση και φυσικά δεν σε βελτιώνει. Πάντως τότε που παίζαμε coop, πάλι έκανες το λάθος να τρέχεις μπροστά και να χάνεις με 2-3 γρήγορες. Δοκίμασε να παίξεις πολύ μεθοδικά και με ψυχραιμία. Αν θές περισσότερα για το Halo μπορείς να απευθυνθείς στον Fioth και τον Tim of Heavens που είναι πραγματικά σε άλλο επίπεδο από άποψη skill και λυπάμαι πάρα πολύ που έφυγαν απο εδω μέσα για σαχλαμάρες.
      Insert Coin

      Comment


      • Τοσα παιχνιδια εχω λιωσει ρε jedah που θελουν στρατηγικη συνεργασια και τακτικες, swat 3 rogue spear raven shield command and conquer renegade operation flashpoint κ.α , σε ενα mainstream παναργο fps που ειναι 100% tailored για τις αδυναμιες του gamepad θα κολωσω ?


        Απλα τοτε τον αυγουστο δεν ειχα καν μικροφωνο και μολις ειχα αγορασει το παιχνιδι και το συστημα, με την δωρεαν gold που διαρκει 1μηνα ειμουνα αν θυμασαι καλα, παρολαυτα το ειχαμε ευχαριστηθει στην 3η πιστα με τα οχηματα θυμαμαι, ειδικα η φαση που γαντζωθηκα πανω στο αντιπαλο tank για να το κανω hijack ητανε ολα τα λεφτα

        Btw το quicksave - quick load εννοεις οτι καταστρεφει την προκληση στα single player οχι το autosave. Παλι καλα που εχουν βγει και παιχνιδια με περιορισμο στα saves αναλογα με το επιπεδο δυσκολιας ( οσο πιο υψηλο τοσο πιο λιγα ) και αλλα παινιδια με μονο ενα save για ολοκληρη αποστολη που μπορει να κρατησει και 2 ωρες αμα λαχει ( η χαρα του μαζοχα )

        Comment


        • Ναι κυρίες και κύριοι, το πολυαναμενόμενο match crpl_shepherd - Raphael έχει πλέον πραγματοποιηθεί!

          1ο: 6-5 (Last Resort)

          2ο: 15-12 (Epitaph)

          3ο: 15-8 (Epitaph)

          2 - 1

          Comment


          • Δεν επρεπε καν να βαλω time limit στην last resort, anyway, ευκαιρια τωρα που εχω ξανα gold να ανεβω κανα rank απτο ranked playlist μιας ειμαι ακομα στο apprentice, μονο social μπορουσα να παιξω με την 48ωρη καρτα :S

            Raph οταν ξαναβαλεις live και φτιαξεις την συνδεση σου ( ειλικρεινα αυτο το περιστασιακο warping μου εσπασε τα νευρα ) παμε για την ρεβανς, α και μαθε να κοιτας latency indicator και radar

            Comment


            • Μα τα περισσότερα kills με βάση το ραντάρ τα έκανα..!

              Ευχαριστώ απο τη καρδιά μου το Burai για την ευγενική χορηγία της 48ωρης.
              Η θριαμβευτική νίκη του Αποσπερίτη οφείλεται σε εσένα, Burai.

              Comment


              • Πω ρε shepherd τι τσο&λο έφαγες!! LOL!!
                Insert Coin

                Comment


                • Εισται τυχαιροί που δεν έχω 360 γιατι αν είχα, θα σας γάζωνα όλους και δε θα ξέρατε από που σας ήρθε.

                  Comment


                  • Ευχαριστώ απο τη καρδιά μου το Burai για την ευγενική χορηγία της 48ωρης.
                    Η θριαμβευτική νίκη του Αποσπερίτη οφείλεται σε εσένα, Burai.
                    Tπτ ρε αρχηγέ.
                    Χαίρομαι που βρήκε σωστή χρήση.
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Να'σαι καλά!
                      Crpl ήσουν τυχερός και μου τέλειωσε το διήμερο. Θα αγοράσω όμως κάποιο κωδικό απ'ότι φαίνεται, γι'αυτο προετοιμάσου....

                      Comment


                      • Ανοικτή πρόσκληση για όλους

                        Επειδή το Halo 3 ακόμα παραμένει ένα απο τα καλύτερα παιχνίδια του 360, προτείνω σε όσους ψήνονται για replay(π.χ. Bart) ή ξεκίνησαν να παίζουν τώρα(π.χ. Deus) να δηλώσουν εδώ αν θέλουν και πότε μπορούν να παίξουμε coop campaign με skulls.
                        Insert Coin

                        Comment


                        • Count me in , as always...

                          Comment


                          • Μέσα και εγώ με τα 1000.Να ξέρετε όμως είμαι κομματάκι αρχάριος στο χαλο.

                            Με τα skulls δεν ξέρω καθόλου τι παίζει.Πρέπει να τις βρω πρώτα στο campaign για να μπορέσω να παίξω μαζί σας;

                            Πότε σας βολεύει;Αύριο βράδι κατά τις 11 θα ήταν ιδανικά.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • Έχουμε όλοι στην friend list τους άλλους οπότε μπορούμε να κανονιστούμε. Εγώ πάντως άυριο βράδυ μάλλον δεν θα είμαι διαθέσιμος.
                              Insert Coin

                              Comment


                              • Αύριο βολευει και εμένα πολύ αλλά και σήμερα κανένα πρόβλημα. Βασικά όποτε κανονήσετε θα μπορώ

                                Comment

                                Working...
                                X