Announcement

Collapse
No announcement yet.

Destiny (Bungie)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Χαχαχαχαχα το ειδα και εγω χθες, lol στο 14:00. Κριμα τι να πω, μεγαλο φαουλ το οτι τελικα δωσανε απλα το starter pack... παντως στο μελλον θα ηθελα να ασχοληθω γιατι ολοι λενε οτι το gunplay ειναι κορυφαιο (και μου αρεσει παρα πολυ και η αισθητικη ρε γαμωτο).

    Comment


    • #62
      Originally posted by Raf
      Μα καλά, πριν απο τρεις μέρες έλεγες πως δε χορταίνεις να τον ακούς.
      Και έτσι είναι. Πολύ συμπαθητική παρουσία, έστω και σαν φωνή. Παρολαυτά από τις πρώτες του προτάσεις δείχνει ότι δεν του βγαίνει η φάση.

      Όμως ok, δεν το κρύβω ότι ο αρχικός ενθουσιασμός μας κάλυψε κάμποσες ατέλειες του. Τώρα είμαστε level 22 και είναι σαν να χάθηκαν όλα. Το review του Angry Joe είναι πραγματικά πολύ κατατοπιστικό.

      Σε αυτό που δεν έπεσα καθόλου έξω από την πρώτη ματια που του έριξα, είναι η ποιότητα στην μάχη. Σχεδόν ασύγκριτη.
      Originally posted by nooto
      Χαχαχαχαχα το ειδα και εγω χθες, lol στο 14:00. Κριμα τι να πω, μεγαλο φαουλ το οτι τελικα δωσανε απλα το starter pack... παντως στο μελλον θα ηθελα να ασχοληθω γιατι ολοι λενε οτι το gunplay ειναι κορυφαιο (και μου αρεσει παρα πολυ και η αισθητικη ρε γαμωτο).
      Και εμενα αυτά με τράβηξαν και δεν άντεξα και πήρα PS4. Κορυφή, Halo-like.

      Comment


      • #63

        Comment


        • #64
          Κόλλησα με το game. Κανείς άλλος ε?

          Comment


          • #65
            Originally posted by Aion View Post
            Κόλλησα με το game. Κανείς άλλος ε?
            Στις 31 Νοεμβρίου θα μου έρθει από το Zavvi - awaiting stock κι έτσι.

            Comment


            • #66
              looool zavvi
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #67
                Καλά τώρα μιλάς σοβαρά? Χάθηκε ο κόσμος να το πάρεις από local store?

                Comment


                • #68
                  Μέχρι κι εγώ νωρίτερα θα το παίξω.Στις 21-22 Οκτωβρίου θα είμαι Αθήνα και θα το ξεκινήσω κι εγώ.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #69
                    Το Destiny έχει πάνω από 9.5 εκατομμύρια εγγεγραμένους χρήστες

                    To Destiny έχει πάνω απο 9.5 εκατομμύρια εγγεγραμένους χρήστες, ανακοίνωσε η Activision στην τελευταία της αναφορά εσόδων, που δείχνει πως πούλησε περίπου τόσες αντιγραφές.

                    "Υπάρχει μια σχέση να πουλάς ανάμεσα, αλλά δεν είναι ακριβής γιατί κάποιοι ανθρωποι έχουν περισσότερο από ένα προφίλ." ο εκδότης σημείωσε στη διάρκεια ενός οικονομικής κλήσης Q&A.

                    Συναρπαστικά, σημείωσε πως "δουλειά έχει επίσης αρχίσει σε μελλοντικά expansion packs, όπως επίσης στην επόμενή μας πλήρη κυκλοφορία παιχνιδιού."

                    [...]

                    Πηγή: Eurogamer
                    Destiny has more than 9.5 million registered users, Activision announced in its latest earnings report, which suggests …

                    Comment


                    • #70
                      Ειναι επιτευγμα οπως και να το κανεις.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #71
                        Από google translate το πήρες?Δεν βγάζω νόημα.Ανάμεσα,συναρπαστικά...
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • #72
                          Ονομάζεται ign.gr translator και είναι ειδικό σε μεταφράσεις gaming άρθρων.

                          Comment


                          • #73
                            Πλακα κανεις...

                            ΥΓ: Επρεπε να χες βαλει το link για το ign.gr
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #74
                              Έφτασα 8o level την Hunterίνα μου,έκανα και τα πρώτα μου bounties,μου αρέσει γενικά.Το πρόβλημα το συνάντησα,εκεί που ήμουν σίγουρος πως θα το συναντήσω,στο Crucible aka pvp.
                              Κι έρχομαι να ρωτήσω εγώ.Πόσο απαραίτητο είναι για να πάρεις καλό εξοπλισμό;Είδα ότι raids,public events,bounties δίνουν καλά πράγματα,για pvp δεν είπαν τίποτα.Και η αλήθεια είναι,ότι πέραν του ότι μπορεί απλά να θελήσω να φαρμάρω κάνα τρόπαιο,δε νομίζω να ξανασχοληθώ.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #75
                                Καλά ήταν στη Γη δε λέω,αλλά στο Φεγγάρι είναι άλλη φάση.Πανέμορφα σκηνικά,ωραίες μάχες,εχθροί με οχήματα,μεγάλα αφεντικά.Πήρα και οπλάρα.Δε θέλω να το αλλάξω.
                                Lvl 11 btw και θέλω ελάχιστα για το 12ο.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X