Announcement

Collapse
No announcement yet.

Phoenix Wright series

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ρε δώστε game με Mia και μπικίνι στον λαό!!Μπαλκόνια με "θέα"!
    Το concept του prosecutor μετράει!!
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • #77
      Προσωπικά πάντως είμαι σκεπτικός, μην κορεστεί η σειρά.[/b]
      Και εγώ το σκέφτηκα αυτό, αλλά έχω γκρινιάξει τόσο πολύ τώρα τελευταία που δεν ήθελα να χαλάσει το Image μου .[/b]


      αρρώστια






      Miles Edgeworth: Perfect Prosecutor official site
      http://www.capcom.co.jp/kenji/

      pics




      NDS themes

      Comment


      • #78
        Aπότι κατάλαβα δεν είναι fpα όπως τα υπόλοιπα 4.
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #79
          Evans, γενικά η 3η case είναι WTF σε αρκετά σημεία, έχεις να δεις ακόμα..[/b]
          Την τελείωσα και ήταν άψογη. Παρατηρώ ότι αυτό το παιχνίδι προσφέρει κάτι το διαφορετικό από άποψη gameplay σε κάθε υπόθεση και αυτό μετράει άπειρα. Τώρα είμαι τέταρτη και προχωρώ σταθερά. Σύντομα εντυπώσεις ;) .

          Comment


          • #81
            Spoilers








            Τερμάτισα, λοιπόν, το Apollo Justice και σε γενικές γραμμές μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος. Μικρότερο και πιο εύκολο από τα προηγούμενα τρία, αλλά ταυτόχρονα πιο διασκεδαστικό. Όλες οι υποθέσεις ήταν ωραίες και η τέταρτη ήταν απλώς τέλεια. Σίγουρα η τελευταία δίκη ήταν υπερβολικά μικρή, αλλά το περίεργο investigation που προηγήθηκε ήταν κάτι που θα έπρεπε να υπήρχε σε όλα τα Phoenix Wright. Παίζει να είναι το μόνο investigation που ευχαριστήθηκα και δε βαρέθηκα.

            Στο σύνολο του δε μου άφησε εκείνο το μοναδικό αίσθημα που μου άφηναν τα PW. Βρίσκω και το σενάριο αυτών, αλλά και το cast, πολύ καλύτερα, καθώς και το χιουμορ. Όπως και να έχει, όμως, σαν παιχνίδι το χάρηκα περισσότερο γιατί δε με κούρασε καθόλου, ενώ έκλεινε πολύ πιο ωραία τις υποθέσεις και σου έδινε τις πληροφορίες με πολύ πιο άμεσο τρόπο.

            Whatever, πάω να ξαπλώσω και λίγο, γιατί δεν την παλεύω άλλο..........

            Comment


            • #82
              Miles Edgeworth: Perfect Prosecutor - trailer

              NDS themes

              Comment


              • #83
                Τελειωσα κι εγω το 4ο μερος της σειρας και παροτι δεν ηταν το καλυτερο, αυτο δε σημαινει πως δεν ηταν καλο και δεν το καταχαρηκα.
                Τα 3 πρωτα cases ηταν απλως ικανοποιητικα, κανενα δε μου προξενησε καποιο wow factor μεχρι που εφτασα στην 4η και τελευταια υποθεση.

                Η υποθεση αυτη λοιπον νομιζω πως ηταν φανταστικη, διοτι ηταν πραγματικα καλογραμμενη και εμοιαζε αρκετα ρεαλιστικη μπροστα στην τελευταια υποθεση του 3ου μερους της σειρας.

                Το investigation στο τελος βοηθαει πολυ τις τελικες εντυπωσεις, αλλα και το ιδιο το σεναριο και το script που το δυνοδευει νομιζω πως κανουν τη διαφορα..

                Thums up στους παντες ξανα και πανω απ ολα στη localization team... Τρελη δουλεια απλα.

                Capcom do you read?
                We want more, WE WANT MORE, WE WANT MOOOORE .

                Comment


                • #84
                  Το investigation στο τελος βοηθαει πολυ τις τελικες εντυπωσεις, αλλα και το ιδιο το σεναριο και το script που το δυνοδευει νομιζω πως κανουν τη διαφορα..[/b]
                  SPELLING MISTAKE BY XENOV!!!!!!!!! !!!!!!!!!11111 11



                  ............

                  Πέραν της πλάκας, συμφωνώ με όσα έγραψες και, για να είμαι ειλικρινής, είχα ακριβώς τις ίδιες εντυπώσεις. Πολύ "αληθινή" δίκη, πολύ καλογραμμένη και πολύ ενδιαφέρουσα.

                  Τέλος πάντων, άντε να δούμε το επόμενο .

                  Comment


                  • #85
                    Omg the world is doomed. Για μια στιγμη τρομαξα νομιζοντας πως εκανα ορθογραφικο, αλλα ευτυχως ηταν mistyping .
                    /end spam
                    /need more pw
                    /capcom.-

                    Comment


                    • #86
                      Το 3ο μέρος επιτέλους ξύπνησαν και το βγάζουν εδώ:
                      http://ms2.nintendo-europe.com/AceAt...nGB/index.html
                      Και κάντε κλικ στο apollo και μετά στο interview
                      https://www.emulator-zone.com
                      I am an iteration closer to my desired solution!
                      The World Ends With You

                      I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                      Castlevania Lords of Shadow

                      I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                      Hyperdimension Neptunia

                      Comment


                      • #87
                        Πςςςς εχουν βαλει και τη γαματη μουσικη απ'το δικαστηριο.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #88
                          WTF happened to Phoenix........Πρέπει να τελειώσω το Trial and Tribulation να δω τι παίζει.

                          Comment


                          • #89
                            Ήδη αρχίζω να νιώθω την έλλειψή τους, εύκολο replay μέσα στο καλοκαίρι, αν όχι ολόκληρο κάποιο παιχνίδι, συγκεκριμένες υποθέσεις τουλάχιστον.
                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • #90
                              Αν έβγαζαν κάποιο και με το Matlock co-star θα μας έπαιρναν τα μυαλά τελείως.

                              Comment

                              Working...
                              X