Announcement

Collapse
No announcement yet.

Braid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    [/b]




    Absolut truth...


    Comment


    • #17

      Absolut truth...
      [/b]
      Tapowned.

      Happy?
      [/b]
      Mappy

      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #18




        Absolut truth...
        [/b]
        Απειρο Respect για το Heroes of Might & Magic Complete Edition
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #19
          Γεια σου ρε Laharl επική παιχτούρα. Τόσα χρόνια δεν μας έδειξες ποτέ τη συλλογή σου, τόσους μήνες δεν πόσταρες ποτέ στο collector's topic και το έκανες στο topic για το braid . Πάει το topic, αλλά χαλάλι.

          BTW όλα τα άλλα καλά, τέλεια και το respect μου το πήρες την πρώτη (και μοναδική) φορά που είδα τη συλλογή σου από κοντά, αλλά... η κούτα metallica τι ρόλο βαράει ;

          Comment


          • #20
            Όπως βλέπεις Somari είμαι αρκετά ειλικρινής

            Είναι πολύ ωραία έκδοση Ramparter,πραγματικά άξιζε απόλυτα τα μόλις 60 ευρώ...

            Thanks Evans...Το ότι πόσταρα εδώ την φωτό δείχνει ακόμα περισσότερο το μεγαλείο του Braid,όσο για το Metallica box...metal is running through our veins

            ΥΓ: Ας σταματήσει εδώ το off topic


            Comment


            • #21
              Έχει γίνει επίσημο ότι θα κυκλοφορήσει και σε PC, η είναι απλά rumors?

              ’Αντε να το πάρω και εγώ σύντομα με το καλο επειδή θέλω πολύ να το παίξω.
              Mappy


              [/b]
              Τι μου θύμισες... Είχε πολύ χαραχτηριστική μουσική απότι θυμάμαι το συγκεκριμένο παιχνίδι.
              η κούτα metallica τι ρόλο βαράει ;
              [/b]
              Heh, αυτό ήταν που αναρωτιόμουν και εγώ. Είναι για να δίνει την εντύπωση "This is my collection of VideoGames... and Nothing Else Matters" B) ;) .

              <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

              Comment


              • #22
                Είναι επίσημο το Braid PC. http://pc.ign.com/objects/142/14255495.html


                Comment


                • #23
                  31 December?

                  Owned όσοι το περιμένουν στους υπολογιστές . Λογικά το κάνουν για να πουλήσει στο XBLA πρώτα. Τι να πεις... κρίμα και ήθελα άμεσα εντυπώσεις από κάποια άτομα...

                  Comment


                  • #24
                    apo oti fenete tha to paro ke ego to braid meta apo osa akousa idika apo ton evans

                    Comment


                    • #25
                      Μιας και μου εκανε την χαρη ο ΟΤΕ να μου επιδιορθωσει την γραμμη
                      καταφερα και μπηκα χβοχ live και δοκιμασα το trial πραγματικα τρομερο παιχνιδι αξιζει τα 1200 MS points αλλα μου τη σπαει που πρεπει να κανω μια ολοκληρη διαδικασια για να βαλω ποντουσ στον account


                      Aντρέας Παγουλάτος

                      Comment


                      • #26
                        Ώστε από εκεί είναι αυτό το avatar (το τι γέλιο πέφτει όταν το συνδυάσεις με οποιοδήποτε τραγούδι δε λέγεται&#33; xD) Ενδιαφέρον μπορώ να πω, θα πρέπει όμως να το περιμένω για pc για να του ρίξω μια ματιά
                        "The fate of destruction is also the joy of rebirth"

                        Final Fantasy XI: Wings of the Goddess: Sylph World: Ixador: Paladin 75

                        Comment


                        • #27
                          Tελικα με πωρωσε τοσο πολυ που μπηκα στην διαδικασια και το κατεβασα αυτο το παιχνιδι 8α ειναι η αιτια που παλι δν θα περασω μαθημα στην εξεταστικη &#33; η εκπληξη της χρονιας


                          Aντρέας Παγουλάτος

                          Comment


                          • #28
                            Tελικά με πώρωσε τόσο πολύ που μπήκα στην διαδικασία και το κατέβασα. Αυτό το παιχνίδι θα είναι η αιτία που πάλι δεν θα περάσω μάθημα στην εξεταστική&#33; Η έκπληξη της χρονιάς.
                            [/b]
                            Η εξεταστική είναι κακός σύμβουλος για την αντικειμενική κριτική παιχνιδιών.
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • #29
                              τον Ιουνιο να φανταστεις με κατεστρεψε το MGS4 ενα μαθημα περασα &#33;


                              Aντρέας Παγουλάτος

                              Comment


                              • #30
                                To τελειωσα και γω με ολα τα puzzles μου μενει μονο το speedrun πραγματκα πολυ ομορφο παιχνιδι &#33;


                                Aντρέας Παγουλάτος

                                Comment

                                Working...
                                X