Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Demon's Souls.

    Comment


    • Originally posted by Grimmtak View Post
      Kingdom Hearts 3D σε proud....
      Περιμένω εντυπώσεις.Εγώ θα αργήσω ακόμα...


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • Εternal Darkness 15 ωρες με το enchanted gladius
        Εντυπωσιακό game αλλά πανεύκολο final boss.

        Αν έχει κάποιος gamecube και δεν εχει παιξει το game να το κάνει αμεσως.

        Comment


        • Originally posted by Linkmastersword View Post
          Αν έχει κάποιος gamecube και δεν εχει παιξει το game να το κάνει αμεσως.
          Αν έχει κάποιος Wii και δεν έχει παίξει το παιχνίδι, να το κάνει αμέσως, θέλεις να πεις.

          Ξεχνάς ότι στο Wii υπάρχει η δυνατότητα Backward Compatibility για παιχνίδια GC.
          sigpic

          Comment


          • Δεν είχα ξεχάσει το function, το Wii είχα ξεχάσει.:troll:

            Comment


            • Τελείωσα το Sword and Sworcery που είχα πάρει πριν λίγο καιρό με το indie bundle και είχα αφήσει στη μέση.
              Συμπαθητικό παιχνιδάκι, adventure ουσιαστικά, αλλά έχει κάποια θεματάκια όπως το ότι δε σου εξηγεί καλά το χειρισμό, πολλά και αργά πέρα δώθε και πολύ χρονοβόρες trial and error και επαναλαμβανόμενες μάχες. Η ιστορία δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο αλλά είναι η όλη παρουσίαση είναι τρελή χιπστεριά.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Originally posted by Linkmastersword View Post
                Δεν είχα ξεχάσει το function, το Wii είχα ξεχάσει.:troll:
                You're a failure of this humanity. :troll:
                sigpic

                Comment


                • Of the other humanities?
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Αν θέλετε να κάνετε humanity farming πάντως μπορείτε να πάτε στα σκελετομωρά στη λίμνη πριν τον Gravelord.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • που να τρεχουνε μεχρι tomb of the giants τερμα διαβολου σκοταδι και τα λοιπα , ας αρχισουνε απο τα giant rats

                      Comment


                      • Devil May Cry 3 πλατίνα μετά από 8 συνεχόμενα playthroughs . Δεν θα το συγκρίνω καν με το 2, αλλά θα το συγκρίνω με το 1. Τεράστια ποικιλία όπλων και κινήσεων κάτι που επεκτείνετε ακόμα περισσότερο με τα styles. Πάντα με trickster εγώ για dodging μου βγήκε αρκετά ομαλά το παιχνίδι, αν και με το λίγο που έπαιξα με τα άλλα styles κατέληξα ότι άμα μάθεις Royalguard μπορείς να το κάνεις κομμάτια το παιχνίδι. Κατά τα άλλα το DMD σε σχέση με του 1 μου φάνηκε πολύ ποιο εύκολο μιας και το 1 δεν σου χάριζαν λάθος....o Nelo Angelo άμα σε έπιανε σε combo σε σκότωνε κι ας είχες full life ενώ εδώ ήταν κάπως ποιο ήπιο αν και κουραζόμουν πολλές φορές να του κοπανάω

                        Επίσης τελείωσα Sly 2: Band of Thieves με 100% collectibles και αυτόματη πλατίνα. Το γεγονός ότι οι πόλης δεν είναι καθόλου linear, η χρήση τον Bendley και Murray και το αγαπημένο μου pickpocketing το καθιστούν καλύτερο από το πρώτο, αν και με χάλασε το απότομο κατέβασμα της δυσκολίας ως προς life bar και άπειρα continues.

                        Comment


                        • Τέλος και από εμένα το Κingdom hearts 3d.

                          Αναλυτικές εντυπώσεις θα γράψω αργότερα,για την ώρα θα πω μόνο ότι το παιχνίδι μου άρεσε πάρα πολύ αν και έχει τα προβλήματά του.


                          Tidy!

                          Do not blame me.Blame yourself or God.
                          In Matsuno we trust.

                          Comment


                          • SMG

                            Comment


                            • Το έχω τελειώσει και το λατρεύω.Αλλά το 2 λίγο που το είδα,μοιάζει μία από τα ίδια ενώ και το NSMB 2 μοιάζει πολύ στο πρώτο NSMB με εξαίρεση το Χρυσό Μάριο.Ξαναλέω.Δεν λέω ότι είναι κακοί τίτλοι.Απλά μία από τα ίδια.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Originally posted by Evans View Post
                                SMG
                                Ξέχασα να πω ότι τελείωσα σχεδόν 100% το smg2.Αλήθεια κατάφερει κανείς να βγάλει το daredevil του τελευταίου galaxy??Έχει μετά και πράσινα νομίσματα???Πραγματικά πολύ απάλευτο.Προσπάθησα να το παίξω μια φορά καλά, το έφτασα μακρυά αλλά έχασα προς το τέλος και από τότε το άφησα οριστικά..Πραγματικά θέλει τρελή υπομονή.
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X