Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μπράβο ρε Aion ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ!!!
    Συμφωνώ με τα λεγόμενά σου.Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι κι εγώ πλέον έχω κορεστεί κάπως με όλα τα υπόλοιπα και λιώνω κλασσικά Nintendo franchises.
    Pokemon,Zelda,Mario,Metroid,Donkey Kong και σήμερα το πρωί στο κρεβάτι δε με έπιανε ύπνος κι έκατσα και τελείωσα το Mario Kart DS.Οι πίστες από το Ν64 παίζει να μου άρεσαν περισσότερο απ'όλες.

    Grimmtak υπομονή κι έρχεται το καλοκαίρι και το ΜΚ8.
    Carpe diem

    Comment


    • Όταν λες τελείωσες το Mario Kart DS τι ακριβώς τελείωσες?Απλά έβγαλες τα grand prix σε όλα τα cc??Το παιχνίδι έχει τα challenges,να πάρεις 3 stars στα grand prix και στα challenges και να κερδίσεις και όλα τα expert ghosts στο time trials...Εσύ τι ακριβώς έκανες?
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • Originally posted by Enpsty View Post


        Μπράβο παιχτούρα!

        Εγώ την Champion's Road ακόμα δεν την έχω βγάλει. Ποιος θα περίμενε ότι θα βούταγα ανενόχλητος στο Dark Souls II και θα έκανα ragequit σε Mario game.
        Θα την ξαναπροσπαθήσω στο μέλλον.

        Όταν έχεις όρεξη για άλλο platform ξεκίνα το Tropical Freeze. Μπορώ να πω ότι το θεωρώ καλύτερο και από το 3D World.


        Υπομονή και επιμονη θέλει το συγκεκριμένο στάδιο φιλε, μέχρι να μάθεις την "χορογραφία". Το Tropical Freeze, ειδικά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα, είναι must buy για μένα, απλά τώρα έχω τόσα αλλα Nintendo-masterpieces σπίτι που με κρατάνε.
        Originally posted by Grimmtak View Post
        Τρέχω τόσο καιρό να μαζέψω λεφτά να πάρω ένα Wii U και τα δικά σου posts και του Enpsty δεν βοηθάνε καθόλου. Ελπίζω να καταφέρω να πάρω τώρα προς τα μέσα του Απρίλη να πάρω και Wind Waker να λιώσω λίγο. Να σου πω την αλήθεια και εγώ προς τα εκεί στρέφομαι τελευταία, λίγο τα Pokemon λίγο τα Zelda πολύ θέλει ο άνθρωπος;
        Το Wind Waker δεν το έχω παίξει ποτε και σκέφτομαι να το αρχίσω σήμερα-αύριο μιας και μου είχε έρθει πακέτο με την κονσόλα. Άντε αν έχεις Wii U μέχρι τέλος Μαΐου να σε ξανασυναντήσω online, αυτή την φορα με karts.;)
        Originally posted by Altair View Post
        Μπράβο ρε Aion ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ!!!
        Συμφωνώ με τα λεγόμενά σου.Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι κι εγώ πλέον έχω κορεστεί κάπως με όλα τα υπόλοιπα και λιώνω κλασσικά Nintendo franchises.
        Pokemon,Zelda,Mario,Metroid,Donkey Kong και σήμερα το πρωί στο κρεβάτι δε με έπιανε ύπνος κι έκατσα και τελείωσα το Mario Kart DS.Οι πίστες από το Ν64 παίζει να μου άρεσαν περισσότερο απ'όλες.

        Grimmtak υπομονή κι έρχεται το καλοκαίρι και το ΜΚ8.
        :cheers:

        Αυτά είναι φιλε μου, όπως τα λες, κορεσμός!

        Με σένα τον Enpsty και τον paixtis είμαστε 4 σίγουροι δηλαδή. Θα μυρίσει λάστιχο!
        Originally posted by i Have no Equal View Post
        Αντε και εις ανώτερα..
        Thank you

        Comment


        • Paixtis τελείωσα όλα τα Cups πρώτος,μου έβγαλε credits,τέλος,πάμε γι'άλλα.
          Carpe diem

          Comment


          • Ένα τελείως επιδερμικό τέλος δηλαδή.Έβγαλες απλά τα 150cc χωρίς να κάτσεις να δεις τα ενδιαφέροντα challenges έστω.Δέστα λίγο αν θες, είναι ένα παιχνίδι μόνα τους!Το παιχνίδι είναι από τα πιο εύκολα karts btw μαζί με το 7 όσον αφορά την "A.I."
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Είδα τα challenges στο πρώτο stage αλλά κόλλησα σε αυτό που λέει να κάνω 4 power drifts οπότε το παράτησα,αλλιώς ναι,είχα σκοπό να τα κάνω και αυτά.BTW στα 50CC το τελείωσα,δεν πήγα παραπάνω,και ναι μιλάω για ένα επιδερμικό τέλος και μόνο.
              Στα 7+8 λογικά θα ασχοληθώ παραπάνω,και λογικά και με ΜΡ.
              Carpe diem

              Comment


              • Τα drifts στο 3ds είναι το πιο εύκολο να γίνουν μετά τα Wii και 7 που ουσιαστικά κάνεις drift ενώ στρίβεις(εντελώς casual δηλαδή).Snaking rules!!!
                Ούτε καν δηλαδή...Στα 50 δεν εμφανίζει τίτλους τέλους...Μόνο αν θυμάμαι καλά μια εικόνα που λέει ευχαριστούμε που παίξατε.Στα 150 και mirror έχεις τον κανονικό τερματισμό.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Καλα ντε, mario kart ειναι..

                  Comment


                  • Και??Το μόνο που τον δικαιολογεί είναι ότι είναι παλιό!Αυτή τη στιγμή θα τον πρότεινα να περιμένει το 8 παρά να παίζει τα παλιά.Δεν έχει νόημα να παίζει κάτι παλιό εφόσον είναι Mario Kart.Κατά τα άλλα αφού μπήκε στη λογική να το παίξει ας έπαιζε τα challenges τουλάχιστον!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Άραξε ρε Παίχτη,έδειξε κανονικό βιντέακι και τα credits κυλούσανε,τέλος.Μην το κάνεις θέμα,δεν πρόκειται να ασχοληθώ παραπάνω,έλα Κυπριακό το έκανες.
                      Αυτό μου έβγαλε,με τη διαφορά ότι εγώ στο τέλος δεν τους προσπέρασα,αλλά έμεινα πίσω.Big deal.
                      Here are the credits that play after beating the Special Cup.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Μα οχι δε τελειωσες κατσε να το αναλυσουμε κι αλλο :p

                        Παντως σοβαρα τωρα, αμα ποτε εχεις ορεξη για Karting δες και τα αλλα cc γιατι στα 50 ειναι τοσο αργο που δεν εχει ουτε το μισο enjoyment. Απλα πρεπει να περασεις τα 50, 100 για να πας στα 150 που παιζεις οπως πρεπει.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Ακριβώς έκανε το πιο ανούσιο πέρασμα!
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • Εντάξει... οκ το εμπεδώσαμε...
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • Ουστ οι haters!!!
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Nαι είναι γνωστό το μίσος που έχω στο Mario Kart...
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X