Announcement

Collapse
No announcement yet.

God Of War III

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ποιας τριλογιας μονο? βαλε και τa 2 του psp

    καλα ναι και εγω δεν τιθεται θεμα στο hard που με επαιρνε εκανα διαφορα combo ετσι να μη κουραζεται και το ματι μου με αυτα τα eye candy omg γραφικα στο very hard ομως...

    Comment


    • Εντάξει το κατάλαβα,μη συνεχίζετε,είμαι νουμπάς.
      BTW το πέρασα το σημείο που είχα κολλήσει και μάλιστα πολύ πολύ άνετα.Και γενικά όσο έπαιξα σήμερα δεν ζορίστηκα καθόλου.Μάλλον δεν ήμουν σε καλή μέρα χτες.
      Carpe diem

      Comment


      • Δεν είναι καν θέμα νουμποσύνης. Απλώς όταν παίζεις ένα tutorial- γιατί tutorial είναι η πρώτη μάχη- περιμένεις να κάτσεις πίσω και να χαζέψεις τα γραφικά. Τώρα στο God of War κάπου το χάσανε στο τρίτο μέρος. Ακόμη κι αν έχεις τελειώσει προηγουμένως τα 1 και 2 στο hard πάλι πρόβλημα θα αντιμετωπίσεις. Θα δείς πως μέχρι το σημείο που όλοι σπαστήκαμε δε θα έχεις ξανά ιδιαίτερο πρόβλημα.
        Η βασική βλακεία είναι πως αν ρίξεις τη δυσκολία όταν σου το προτείνει το παιχνίδι πάει κατευθείαν στο easy
        Πάντως ντάξει από παιχνιδάρα σε παιχνιδάρα το πας.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Originally posted by Burai_Fighter View Post
          :
          Πάντως ντάξει από παιχνιδάρα των 5 ωρων σε παιχνιδάρα των 10 ωρων το πας.
          fixed
          ετσι πρεπει για το καλο το παλικαρι συνδυαζει και ουσια και ποιοτητα σε χρονο

          gogo altair! μη μασας απ'αυτα που γραφουμε εδω προς το τελος του hard θα εξφεντονιζεις pads σε τοιχους!!

          Comment


          • Καλά είμαι κι εγώ βλάκας όμως.Όλο μπερδεύομαι και παίζω με evades λες και παίζω DMC/Bayonetta και ξεχνάω ότι υπάρχει και block,με αποτέλεσμα να μην το αξιοποιώ καθόλου.Αυτό βέβαια άλλαξε χτες.
            Burai ελπίζω να έχεις δίκιο και να μην ξανασυναντήσω σοβαρά προβλήματα.Πάντως ναι,από το ένα έπος στο άλλο πάω.Μου πέσανε όλα τα exlusives μαζεμένα.

            Vaynard δεν πιάνω το υπονοούμενο για την διάρκεια.Δεν ξέρω εσύ τι κάνεις αλλά το Uncharted 2 στο hard μου πήρε γύρω στις 12 ώρες,ενώ και στο GOW3 έχω παίξει ήδη 6 ώρες (να'ναι καλά τα άπειρα gameovers).
            Carpe diem

            Comment


            • block thn katallili stigmi kai counter attack=epic ownage.

              episis battering ram kai L1+O me ta blades. Autes oi kiniseis kai mono einai epos kai de tha afiseis tpt orthio.
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • Originally posted by Altair View Post
                Vaynard δεν πιάνω το υπονοούμενο για την διάρκεια.
                Μαλλον εννοει οτι απο τις 5 ωρες του easy πας στις 10 στο Hard.

                Comment


                • to prwto playthrough sto normal me pire 12 wres kai 40 lepta

                  sto hard 10 wres kai sto very hard 8


                  sto easy de kserw giati de to akoumpisa, as mas pei o hideo pou kserei
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • Originally posted by Azrael View Post
                    block thn katallili stigmi kai counter attack=epic ownage.

                    episis battering ram kai L1+O me ta blades. Autes oi kiniseis kai mono einai epos kai de tha afiseis tpt orthio.
                    Όντως Αzrael από χτες που παίζω έτσι μου φαίνεται πολύ εύκολο.Τόσο που σήμερα έβαλα να δω μήπως καταλάθος το κατέβασα στο easy χωρίς να το πάρω χαμπάρι,αλλά οκ,ευτυχώς ακόμα hard το έχω.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Vaynard δεν πιάνω το υπονοούμενο για την διάρκεια.Δεν ξέρω εσύ τι κάνεις αλλά το Uncharted 2 στο hard μου πήρε γύρω στις 12 ώρες,ενώ και στο GOW3 έχω παίξει ήδη 6 ώρες
                      ε ναι αυτο εννοουσα οτι τωρα τελευταια σου κατσανε ενα σορω blackbusters και ολα του 10 ωρoυ games

                      Comment


                      • Ο Ερμής έπεσε με την μία ενώ και ο Ηρακλής δεν με δυσκόλεψε καθόλου,με την δεύτερη έπεσε αυτός.Γενικά το παιχνίδι μου φαίνεται πλέον σαν normal(thank Kratos) και όλα άρχισαν όταν σταμάτησα να τα αντιμετωπίζω όλα με αποφυγές,αλλά έβαλα και την άμυνα στο παιχνίδι μου.Πραγματικά νιώθω λες και κατέβασα το επίπεδο δυσκολίας (δεν το έκανα).Πήρα και τα Cestus και σφάζω τους παπάρες με τις ασπίδες από Όνυχα,κομπλέ είμαστε.Ελπίζω να μην δυσκολέψει πολύ μετά και κυρίως στο σημείο που λέτε.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • δεν το έκανα
                          Μόνο όταν δούμε το ανάλογο trophy θα σε πιστέψουμε .

                          Comment


                          • Αμα επιασε το νοημα και δεν παιζει το παιχνιδι σαν ενα DMC και βαζει αμυνα-counter attacks τοτε δεν εχει λογο να μη το εκανε


                            Παρακατω προς το τελος βασικα αστα να πανε ειναι αλλα θα σε πω εγω κολπα
                            Ground_Zero:

                            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                            Comment


                            • βασικα στην ''γνωστη μαχη οπως και στη τελευταια μορφη του last boss παιζει να λυγισει!!

                              Comment


                              • Τη γνωστή μάχη την έβγαλα με την πρώτη, ενώ είχα χάσει 200 φορές σε μία πολύ πιο εύκολη, είναι και πώς θα σου κάτσει.

                                ΥΓ: Vaynard δείξε έλεος στα platinums ρε συ, βλέπω τον αριθμό και τρομάζω .

                                Comment

                                Working...
                                X