Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSN Hack Thread

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oh yes! Μόλις έκανα αλλαγές passwords etc. Αν και λογικά δεν χρειαζόταν, το mail για κλοπή στοιχείων δε μου ήρθε ποτέ- όχι ούτε στο junk folder.
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Χμ... εγώ δεν μπορώ ακόμη να συνδεθώ...
      https://www.emulator-zone.com
      I am an iteration closer to my desired solution!
      The World Ends With You

      I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
      Castlevania Lords of Shadow

      I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
      Hyperdimension Neptunia

      Comment


      • Για κάποιον περίεργο λόγο τώρα βγάζει μνμ πως είναι under maintenance. Oh well, πιστεύω αύριο θα έχει ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Ευτυχώς που πρόλαβα να ενεργοποιήσω το portal :p .

          Comment


          • Δουλεύει, μπήκα στο PSN home και λογικά θα μπορώ να μεταφέρω και παιχνίδια στο PSP.

            Το PSN store δεν δουλεύει ακόμη...
            https://www.emulator-zone.com
            I am an iteration closer to my desired solution!
            The World Ends With You

            I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
            Castlevania Lords of Shadow

            I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
            Hyperdimension Neptunia

            Comment


            • Τσάμπα πράμα (από kotaku, βαριέμαι να βάλω link):
              Here's whats on offer. Two PlayStation 3 games from the following list:
              • LittleBigPlanet
              • Infamous
              • Wipeout HD/Fury
              • Ratchet and Clank: Quest for Booty (Europe only)
              • Dead Nation
              • Super Stardust HD (North America/Germany only)

              And two PSP games from the following list:
              • LittleBigPlanet PSP
              • ModNation Racers PSP
              • Pursuit Force
              • Killzone Liberation
              Έχω τα 3/5, το quest for booty είναι expansion του Tools of Destruction και για το Dead Nation ok... Σωθήκαμε .

              Tα παιχνίδια είναι καλά και καιρός οι αμαρτωλοί να αποκτήσουν το WipEout HD Fury (θυμάμαι κάποια περίοδο ο nooto να κάνει αναφορά), εμένα όμως δε με συμφέρουν .

              Comment


              • Wipeout HD τσαμπέ;Καλή φάση.Κρίμα που το Super Stardust δεν με πιάνει.Βέβαια αν κάνω έναν γερμανικό λογαριασμό ίσως το τσιμπήσω.
                Carpe diem

                Comment


                • Tα παιχνίδια είναι καλά και καιρός οι αμαρτωλοί να αποκτήσουν το WipEout HD Fury (θυμάμαι κάποια περίοδο ο nooto να κάνει αναφορά), εμένα όμως δε με συμφέρουν
                  LoL ρε συ, και να σκεπτεις οτι πριν πεσει το psn ειχα αγορασει psn card για να το παρω αλλα ηρθε το crysis 2 και το αφησα για την επομενη φορα που θα ανοιγα το ps3 . Εννοειται οτι θα φυγει για κατεβασμα με το που επανελθει το store! Για τα υπολοιπα τωρα, ακομα δεν ξερω τι θα προτιμησω.

                  Comment


                  • Originally posted by nooto View Post
                    Εννοειται οτι θα φυγει για κατεβασμα με το που επανελθει το store! Για τα υπολοιπα τωρα, ακομα δεν ξερω τι θα προτιμησω.
                    infamous.

                    Tα 3 πρωτα ειναι σουπερ για οσους δεν τα εχουν.
                    Εγω παω για wipeout ΗD και βλεπουμε.

                    Comment


                    • Εντάξει για εμένα είναι ντροπή να δίνεις παιχνίδια 4ετίας για να ζητήσεις συγνώμη.

                      Δεν λέω είναι πολύ καλά παιχνίδια αλλά δεν παύουν να είναι παιχνίδια 4ετίας.Εκτός αυτού πολλοί έχουν ήδη αρκετά από αυτά.Θα έπρεπε για εμεάν να υπήρχε πολύ μεγαλύτερη ποικιλία ή κάποια πίστωση λογαριασμού με 10-15 ευρώ...


                      Comment


                      • Δεν μπορούσαν να βάλουν και το Folklore.
                        I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • ε ναι , lbp υπαρχει ηδη το 2 , infamous βγαινει σε 20 μερες το 2 , το dead nation ειναι μαπα, για τα rachet και stardust οκ ουτε κρυο ουτε ζεστη, to wipeout HD ειναι καλη προσφορα αλλα και παλι οπως ειπε ο laharl ειναι παιχνιδια 3ετιας+ κανονικα θα επρεπε να δινανε psn points στο κοσμο να παρει οτι θελει

                          Comment


                          • Εγώ από του PS3 δεν έχω κανένα οπότε θα διαλέξω 2. Από PSP έχω τα 2 από τα 4 απότε θα πάρω τα άλλα 2.
                            https://www.emulator-zone.com
                            I am an iteration closer to my desired solution!
                            The World Ends With You

                            I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                            Castlevania Lords of Shadow

                            I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                            Hyperdimension Neptunia

                            Comment


                            • Originally posted by Vaynard View Post
                              το dead nation ειναι μαπα,
                              Δεν το έχω παίξει αλλα σε ένα βίντεο που είχα δει καλο μου είχε φανεί.
                              Και νομίζω και σε reviews έχει πάρει καλούς βαθμούς.

                              Μην το πάρω τσάμπα...
                              I'm back bitches... Version 2.0

                              Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                              Comment


                              • Δεν νομιζω οτι υπαρχαν και πολλες επιλογες απο τα ''μεγαλα games'',εφοσον θα επρεπε να ειναι της sony παιχνιδια και να μην ειναι psn φυσης games,αλλα retail.
                                Αυτα πρεπει να ειναι ολα κι ολα.

                                Απο την αλλη για τα psn φυσης games,υπηρχαν πολλες επιλογες...

                                Comment

                                Working...
                                X