Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSN Hack Thread

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εντάξει για εμένα είναι ντροπή να δίνεις παιχνίδια 4ετίας για να ζητήσεις συγνώμη.

    Δεν λέω είναι πολύ καλά παιχνίδια αλλά δεν παύουν να είναι παιχνίδια 4ετίας.Εκτός αυτού πολλοί έχουν ήδη αρκετά από αυτά.Θα έπρεπε για εμεάν να υπήρχε πολύ μεγαλύτερη ποικιλία ή κάποια πίστωση λογαριασμού με 10-15 ευρώ...
    this

    Και εκτός αυτού το Quest for Booty expansion είναι διαρκειας 4-5 ωρων. Βάλτε τουλάχιστον ολόκληρο το Ratchet and Clank: ToD ή το Sly Trilogy... Πάλι καλά που δεν δίνουν το Lair δλδ...
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Συμφωνώ κι εγώ με τον Laharl, τα έλεγα και στον αδελφό μου. Μετά από τέτοιο φιάσκο ένα LBP2 θα έπρεπε να είναι σίγουρο, το 1 πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να το πάρεις. Το WipEout HD Fury είναι πολύ καλή περίπτωση, σίγουρα αρκετοί δεν το έχουν.

      Επιλογές υπήρχαν και το Sly Trilogy που ανέφερε ο Burai θα ήταν όντως τέλειο. Τέλος πάντων, -1 από εμένα, πραγματικά πολύ απογοητευτική κίνηση από μεριάς Sony.

      Comment


      • Kαλα επι της ουσιας μονο το Wipeout HD/Fury ειναι ευχαριστο πακετο. Τωρα θα ηθελα και το infamous που ανεφερε ο hideo, αλλα οκ το εχω βρει και retail κατω απο 10 ευρω. Απο τα υπολοιπα (μαζι με αυτα του psp) δεν ξερω αν θα κατεβασω κατι μιας και κατα πασα πιθανοτητα δεν προκειται να ασχοληθω. Τεσπα, απο τη στιγμη που ειχαν ανακοινωσει οτι η λιστα θα περιλαμβανει συνολικα 9 παιχνιδια, ηταν δυσκολο να υπαρχει κατι που θα ικανοποιει τους παντες. Το σιγουρο o καταλογος ειναι οντως καπως απαραδεκτος...

        Να δουμε τωρα αν θα υπαρχουν καλες περιπτωσεις για αγορα (εκπτωσεις κλπ) μεσω psn plus.

        Comment


        • Originally posted by Evans View Post
          Μετά από τέτοιο φιάσκο ένα LBP2 θα έπρεπε να είναι σίγουρο, το 1 πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να το πάρεις.
          Μαζι σου,αλλα υπαρχει στο Psn για download το lbp2?

          Originally posted by sOLiD SNAKE
          Και μιας και εχω LittleBigPlanet και Infamous θα τσιμπησω και τα Super Stardust HD και Ratchet and Clank: Quest for Booty στον αμερικανικο λογαριασμο μου
          Ωπ.Σωστος.
          Ελπιζω να μας αφηνουν βεβαια να παρουμε και απο 2 λογαριασμους παιχνιδια.

          Comment

          Working...
          X