Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Wii U

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by paixtis View Post
    Εγώ γενικότερ από games εντύπωση μου έκανε το wonderful 101 και θα είναι ένας απ'τους λόγους μέχρι στιγμής που θα πάρω μελλοντικά την κονσόλα μαζί με το monster hunter 3 ultimate.
    Θα πάρω και εγώ το MH3U.

    Αλλά υπάρχει και κάτι άλλο: Τα Nintendo games που δε λένε να ρίξουν τις τιμές. Ελπίζω να αλλάξει ατή η χαζή πολιτική της, να μην βλέπυομε πχ, το ZombiU μετά από 4-5 χρόνια στα 45-50 €...

    My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

    Comment


    • Ωραία θα παίζουμε online μαζί!
      Αυτό με τις τιμές είναι όντως απαράδεκτο και πρέπει να αλλάξει κάποια στιγμή.
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • Εκτος κι αν μιλατε για ελληνικη αγορα, περα απο τους nintendo τιτλους οι αλλοι νομιζω πεφτουν αρκετα σε τιμες, ειδικα η Ubisoft νομιζω κανει γενικα price drops.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Για nintendo και ελληνικά καταστήματα μιλάμε...
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Από ακαδημαϊκή προσέγγιση η κυκλοφορία νέας κονσόλας δείχνει ενδιαφέρον αλλά προσωπικά ότι και να μου δείξει, όσο υποκειμενικά να το δω το πράγμα στο τέλος πάλι κονσόλα της MS θα πάρω αφού εκεί θα βγει το Halo 5 και ότι άλλο ακολουθήσει. Θα πρέπει να το κάνει πολύ λάθος για να προτιμήσω κάτι άλλο αλλά και πάλι δεν με βλέπω να παρατάω αυτή τη γενιά για τλχ. 3 χρόνια ακόμα. Έχει άπειρους καλούς τίτλους και έρχονται ακόμα περισσότεροι.

            Comment


            • Εγώ πάλι περιμένω να δω πως θα 'ναι το νέο Metroid
              sigpic

              Comment


              • Αν θα βγει κάποιο metroid...Ας μην το΄χουμε και σίγουρο...Τα standard είναι mario και zelda.Ποτέ δεν ξες αν αποφασίσει να μην βγάλει metroid.Τα κάνει αυτά πολλές φορές η nintendo απ' ότι έχουμε δει απ'το παρελθόν.Εγώ περιμένω κλασσικά το νέο mario kart και νέο zelda.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Μόνο στο Ν64 δεν έβγαλε Metroid. Ποιες είναι οι πολλές φορές;
                  I'm back bitches... Version 2.0

                  Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                  Comment


                  • Είχε ξεχάσει το starfox ένα διάστημα.Επίσης έχει βάλει στο χρονοντούλαπο τα 3d donkey kong.Waverace,fzero επίσης ξεχασμένα.Και υπάρχουν κι άλλα που πολύ πιθανόν να θυμούνται και άλλοι.
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Τι σχέση έχουν αυτά με το Metroid το οποίο μόνο στο Ν64 δεν είχε παρουσία;
                      I'm back bitches... Version 2.0

                      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                      Comment


                      • Εντάξει μπορεί να μην το βγάλει πάλι.Γι'αυτό λέω ποτέ δεν ξέρεις...
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • surrealism
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Starfox, Waverace και F-Zero θέλουμε οπωσδήποτε στο Wii U.

                            Comment


                            • 420€ bundle με Pro Controller & Zombi U + Premium Console.
                              Χμμμ,δεν είναι κακό.Το ψήνω.Λεφτά να δω που θα βρω με αυτά που βγαίνουν τότε.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Αν το προβλημα σου με τα λεφτά έχει να κάνει με τις πολλές κυκλοφορίες είσαι σε καλό δρόμο πάντως

                                Comment

                                Working...
                                X