Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Arcade

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Woa.... Έβλεπα παντού 15$ βασικά.

    Καλα ελέω δίσκου πλέον ό,τι αγοράζω το παίρνω κατά 90% στο PSN. Τέλος πάντων εγώ το ξεκίνησα και οι ατάκες στην πρώτη ώρα είναι απίστευτες. Σε κάποια φάση λες σε παιδάκια που έχουν ντυθεί μούμιες. So i guess that about WRAPS things up for you guys, eh? Το χιούμορ χαλαρά μέχρι στιγμής πιο έξυπνο από το Brutal.
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Ε καλά τα 2€ δε θα λείψουν από κανέναν, το θέμα είναι που θες να έχεις τον εκάστοτε τίτλο για τους δικούς σου λόγους. Να μιλούσαμε για 5+€ να το καταλάβαινα, για τέτοια ποσά ούτε καν το αναφέρεις.

      Comment


      • pinball fx 2 free για αγορα στο xbox live μπορει να εχει γίνει λάθος οπότε μπείτε μια να το κατεβάσετε

        Comment


        • Δεν μου το κατεβάζει

          Comment


          • Δεν ειναι λαθος, ετσι ειναι το παιχνιδι. Τα νεα tables τα πληρωνεις ξεχωριστα παντως.

            Comment


            • τσιμπησα και εγω με την σειρα μου το super meat boy....τι να πω... ιδιουφυες platformer απο τα καλυτερα που εχω παιξει εδω και πολλα χρονια , τουλαχιστον στην τριπλετα αμεσος ακριβης χερισμος-σχεδιασμος πιστων-σωστης αυξανομενης δυσκολιας δεν εχει αντιπαλο κρινοντας so far απο τους τρεις πρωτους κοσμους που εχω περασει

              MUST για τους fans του ειδους

              Comment


              • καλα κοψε κατι, ειναι αφοριτα επαναλαμβανόμενο... υπομονη μεχρι να βγάλουμε το Daemaeon να νιώσετε λίγο, το Πάσχα ίσως έχουμε και Demo...

                Comment


                • δεν εχω να κοψω τιποτα φιλε απο την γνωμη μου, αμα παιξεις το παιχνιδι κοψε εσυ απο την δικια σου γνωμη αφου φαινεται οτι εισαι και master γνωστης στα platforms

                  Comment


                  • Originally posted by Strawhat Nikos View Post
                    καλα κοψε κατι, ειναι αφοριτα επαναλαμβανόμενο... υπομονη μεχρι να βγάλουμε το Daemaeon να νιώσετε λίγο, το Πάσχα ίσως έχουμε και Demo...
                    Τετοια λεγε να μας παρουν με τις ντοματες...
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • loooooooooooooool

                      "θα αναθεωρηθει ο τροπος με τον οποίο αντιμετώπιζαν τα action platform μεχρι τωρα!!!"

                      (καλύτερο αυτό?)

                      Comment


                      • *Στέλνει μούτζα νότια*
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Βγηκε σημερα μαζι με καποια αλλα παιχνιδια στο XBLA και το Guwange της Cave.
                          Δειτε το οσοι ενδιαφερεστε (both of you), προσωπικα δε με κερδισε αυτο που ειδα, παρολαυτα η τιμη παλευεται (800 ποντοι).

                          Καλη, χρυση η Cave, αλλα καπου με εχει κουρασει τοσο στο οπτικο κομματι, οσο και σε αυτο του gameplay των τιτλων της. Μπορει το καθε παιχνιδι να εχει ενα δικο του gameplay twist, αλλα κατα τ' αλλα πιστευω πως ολα εχουν υπερβολικα πολλες ομοιοτητες.

                          Comment


                          • μουφα αυτο που αναφέρεις, εμένα μου άρεσε αυτό με το βυθό που ανθίζουν τα λουλούδια, τι απιστευτες φυσικες και χρώματα...

                            Comment


                            • Originally posted by Xeno View Post
                              Βγηκε σημερα μαζι με καποια αλλα παιχνιδια στο XBLA και το Guwange της Cave.
                              Δειτε το οσοι ενδιαφερεστε (both of you), προσωπικα δε με κερδισε αυτο που ειδα, παρολαυτα η τιμη παλευεται (800 ποντοι).
                              Κατά πάσα πιθανότητα εννοείς ένα side scrolling shooter. Το παιχνίδι το ξέρω και είναι πολύ πολύ καλό και τίγκα στο αίμα. Αξίζει πραγματικά τον κόπο, και αν δεν είσαι σίγουρος δες το στο Mame.
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Σημερα βγαινει το Pac-Man CE: DX και η κυκλοφορια του και μονο φανταζομαι ξυπναει μνημες για μερικους απο αυτο το φορουμ λογω του καψιματος που ειχε πεσει μια περιοδος με το CE.

                                Οριστε και το review του ΙGN:


                                Closing Comments
                                Pac-Man Championship Edition DX boasts simple, addictive gameplay that will have you competing for high scores on the leaderboards for months. Everything that made the first game a hit is still here, accompanied by a bunch of new mazes, modes, and ghosts -- all for $10. It's hard to imagine a more perfect Xbox Live Arcade game. This is a master class in game design: you will understand it instantly, enjoy it instantly, and want to play again and again.
                                .IGN Ratings for Pac-Man Championship Edition DX (X360).
                                Rating Description
                                out of 10 Click here for ratings guide
                                10 Presentation
                                Way more content than the first game, wrapped up in slick visuals and a user-friendly interface.
                                9.0 Graphics
                                There are several different maze skins and character designs to choose from, and they all look great.
                                9.0 Sound
                                Bouncy techno tunes that become more intense as the timer counts down.
                                10 Gameplay
                                Simple and wildly satisfying, this is the perfect arcade game. The addition of more ghosts makes it feel significantly different from the first Championship Edition.
                                10 Lasting Appeal
                                Serious players will be battling it out on the leaderboards for the foreseeable future.
                                OVERALL Masterful
                                (10 out of 10)

                                Comment

                                Working...
                                X