Announcement

Collapse
No announcement yet.

N64 VS PSX (The Battle of the Month!)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ποιο FIFA, τι να κλασει ο Romario, o Dunga και ο Marcio Santos μπροστα στους Gomez, Allejo, Pardilla και Beranco.

    Comment


    • Νομίζω ότι έθεσες το θέμα στη σωστή του βάση.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • Ωραίο επίπεδο.
        Πόσο είπαμε είσαι; 14; 15;
        Esy den htane na stamathseis EKEI.- ?
        Pws kai tsinises pali? Mhpws vrika ti kaneis me to pad tou Wii?
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • To adidas power soccer ήταν και το πρώτο που είχε ελληνική ομάδα αλλά δεν έλεγε πολλά σαν παιχνίδι. Η αρχή στο psx με actua soccer αν και πλέον δεν ξέρω αν ήταν όντως καλό παιχνίδι ή εμείς δεν ξέραμε να παίζουμε. Πάντως το 2 και το 3 δεν μου άρεσαν (τότε όμως είχα δει και άλλα ποδοσφαιράκια. Συνέχεια με pro και fifa μέχρι το 99 και μετά μονο pro ως το 2009.

          Comment


          • Originally posted by Ground_zero View Post
            Esy den htane na stamathseis EKEI.- ?
            Pws kai tsinises pali? Mhpws vrika ti kaneis me to pad tou Wii?

            Όταν προσβάλουν σπαταλάω λίγο χρόνο.
            Συνέχισε να δείχνεις το επίπεδό σου.



            ΠΡΟΣ MODS:

            Έχει κάποιο ελεύθερο ο GZ να μας λέει να βάζουμε pads στον κώλο μας και δεν το ξέρω;
            I'm back bitches... Version 2.0

            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

            Comment


            • Den sou eipa na to kaneis kiolas, an epesa mesa einai allh ypothesh.

              Opote milas einai gia na peis kamia eksypnada opws ola sou ta post edw.
              Mporeis na synexiseis etsi.
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Originally posted by Ground_zero View Post
                Den sou eipa na to kaneis kiolas, an epesa mesa einai allh ypothesh.

                Opote milas einai gia na peis kamia eksypnada opws ola sou ta post edw.
                Mporeis na synexiseis etsi.


                Συνέχισε να δείχνεις επίπεδο. Είσαι διασκεδαστικός.
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment



                  • Τη λατρεύω αυτή τη σκηνή... Τι ωραία ταινία γαμώτο.

                    BTW wtf η Portman είναι έγκυος.

                    Comment


                    • Originally posted by Evans View Post

                      Τη λατρεύω αυτή τη σκηνή...
                      Κι εγώ το ίδιο.

                      Εγώ σήμερα δοκίμασα το Chime στο XBLA (πολύ ενδιαφέρον τίτλος btw) και μου κόλλησε το εν λόγω κομμάτι:

                      Παίζει να το έχω ακούσει 10 φορές σήμερα.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • Wow είδα ένα gameplay trailer και μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον. Κατάρα πια με το XBLA, πάνω που είπα ότι τελείωσα βλέπω αυτό και το ilomilo. Θα δοκιμαστεί άμεσα (αν υπάρχει στο ελληνικό live ).

                        Comment


                        • Σαν παιχνιδι δε μου αρεσε το Chime, οχι πως ειναι κακο, απλα εχουμε δει πολυ καλυτερα παρεμφερη παιχνιδια. Βεβαια οκ, συνπολογιζω και το λογο για τον οποιο βγηκε οποτε δε μπορω να παραπονεθω για την ποιοτητα του τιτλου (δωσαν λεφτα σε charities κτλ και το παιχνιδι ποτε δεν προοριζοταν σαν καποια ιδιαιτερη παραγωγη).

                          Κορυφαιο OST παντως (Philip Glass, Moby, Schulz και ο Ηartnoll που ανεφερε o Loggo).

                          NickTG για το θεμα που λες δεν το αγνοω σιγουρα, απλα ως τωρα δεν καταφερα να βγαλω ακρη και δε νομιζω να βγαλω κιολας εδω που τα λεμε. Αν θες κατι στειλε ΡΜ γιατι εδω πλεον λεμε οτιναναι, τουλαχιστον καλυτερα off topic παρα flames τετοιου επιπεδου.

                          Comment


                          • Δεν ήξερα καν για τον τίτλο βασικά. Ένα δύο trailers που είδα μου άφησαν καλές εντυπώσεις, τώρα μία δοκιμασία δε βλάπτει.

                            Comment


                            • Originally posted by Loggo View Post
                              Κι εγώ το ίδιο.
                              Το PSX θα μπορούσε άνετα να συμπεριλάβει αυτή τη σκηνή στο CD του.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • καλά τώρα πραγματικά, είναι απαραίτητο να ανεχόμαστε τις αηδίες του ground zero και την ειρωνεία του Εβανς και μετα να λέμε φταίει το τοπικ και κλειδώνουμε?

                                τελος πάντων , είπα να κάνω ένα τόπικ που να έχει ώριμες θέσεις ή θέσεις με χιούμορ... αλλα οκ μπορεί ο καθένας που δεν αρέσκετε στη γνώμη των άλλων να χυδαιολογεί και να κάνει flaming για πιο λόγο? επειδή ο τίτλος έχει "VS" σημαίνει πως πλακωνόμαστε με βρισιές και στα τέτοια μας οι κανονισμοί?

                                Και συνεχίζω, μετα εγω θα κάτσω να διαβάζω τα ποστ σε άλλα τοπικς του καθε ελαφρόμυαλου geek όταν μπαίνει σε συζητήσεις για να τις καταστρέψει?

                                Τεσπα, είχα καιρο να ασχοληθώ με το φορουμ επειδη η συνολική εικόνα της κοινότητας χάνει τον ενδιαφέρον της και δεν εχει την απαραίτητη ωριμότητα να αντιμετωπίζει κάθε κατάσταση με το τρόπο που χρειάζεται...

                                Τελος πίστευα πως φθάναμε σε τέτοια επίπεδα κάποτε λόγο ηλικίας, τελικά ήταν λόγο μαλακίας, σε κάποιους πέρασε σε άλλους είναι ακόμα εκεί...

                                Comment

                                Working...
                                X