Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ρόδα? Φοίνικες? Αγρινιώτης?
    "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

    Comment


    • Ρετσίνες + κρέας = win

      Comment


      • Originally posted by Evans View Post
        Ρετσίνες + κρέας = win
        Ρετσίνες+Κρέας+Evans πιωμένος=epic win :xp::xp::xp:

        Κρίμα να χάσω τέτοιο νταβαντούρι

        Το καλοκαιράκι να κανονίσουμε τίποτα ή Αθήνα ή Σαλονίκη πάντως;)


        Comment


        • Νατος ο Τιτος, τα ξερει τα καλα τα στεκια. Οντως ειναι αρκετα γνωστο μερος, χαρη στα ξακουστα παϊδακια του και ολα τα παρελκομενα. Παρολαυτα δεν ειναι φαση λαδοκολα, οπου σκας με 10ε, αλλα οκ υπαρχει υψηλοτερη ποιοτητα σε υψηλοτερη τιμη.

          Ας πουν ο,τι θελουν οι περισσοτεροι βεβαια εγω δε θα πω οχι σε ο,τι και αν καταληξουμε.
          Καλο ειναι μεχρι αυριο να ειμαστε σιγουροι για το τι και πως και κατα τ' αλλα οπως ειπε και ο Sith το σκηνικο ειναι αυτο που μετραει και οχι το που θα παμε ή τι θα φαμε.

          Υ.Γ.
          Κρασι>>Ρετσινα.
          Εχω ακουσει διαφορες φημες για drunk Evans κτλ, αλλα καποια πραγματα ειναι καλυτερο να τα διαπιστωνεις ιδιοις ομασι. Θα επιληφθω προσωπικα επι του θεματος.

          Comment


          • Εμ για Κρήτη ξεχάστε το. Περνούσα σήμερα και είδα πως Κυριακή βράδυ θα είναι κλειστά.
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • Πωπω, πολύ άγχος για ένα meeting .

              Εγώ αναγκαστικά ακολουθώ τη μάζα άβουλα και τυφλά. Απλώς θα πίνω και θα τρώω, θα μιλήσω αφού πιω.

              Comment


              • Originally posted by Xeno View Post
                Υ.Γ. Κρασι>>Ρετσινα.
                Τι λες ρε ιερόσυλε; Το μόνο πράγμα που συγκρίνεται με την ρετσίνα είναι η καλή μπύρα και το κατάξηρο, παγωμένο λευκό κρασί. Μάθετε επιτέλους να πίνετε!:cheers:
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Dude η ρετσινα ειναι στην ουσια κρασι β διαλογης. Sorry αλλα ειμαι καλομαθημενος σε αυτα και δεν συμβιβαζομαι ευκολα .

                  1 επιλογη μειον ως τωρα... Η λαδοκολα δεν ξερω αν παιζει ακομα και αν καποια απ τις καμποσες λαδοκολες ειναι ευκολα προσβασιμη.. Αν δεν ακουστει τιποτα μεχρι αυριο, τοτε ολο και καποιος θα παρει πρωτοβουλια για κατι οριστικο.

                  Τitus μιας και απ οτι καταλαβα ξερεις τι παιζει προς Νεα Σμυρνη αν παιζει τιποτα καλυτερο πες το. Εγω μονο τη Μουρια και τη Μυρτια ξερω που ειναι λιγο παραδιπλα και ειναι αρκετα καλα στεκια.

                  Για Καλλιθεα αν εχει κατι καλο κοντα στον ηλεκτρικο φυσικα και παιζει και αυτο..

                  Comment


                  • Originally posted by xeno View Post
                    dude η ρετσινα ειναι στην ουσια κρασι β διαλογης. Sorry αλλα ειμαι καλομαθημενος σε αυτα και δεν συμβιβαζομαι ευκολα :d.
                    Το ξέρω αυτό, αλλά δε μου λέει κάτι, σαν γεύση μια χαρά την προτιμώ από την συντριπτική πλειοψηφία των κρασιών. :p
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment


                    • Απορία.Γιατί το meeting πρέπει να γίνει κάπου τόσο μακριά και να μην επιλέξουμε κάτι πιο κεντρικό να βολευτούμε όλοι;Πχ κάνα καλό στέκι Αθήνα δεν παίζει;Just Sayin...
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Βρες το μας. Σιγα το μακρια κιολας πραγματικα.... Οποιος ειναι τοσο τεμπελης ας μην ερθει καν. Τα ρακομελαδικα στου Ψυρρη θα ναι φισκα και δεν υπαρχει καμια καλη ταβερνα και μπυραρια κεντρο-κεντρο.

                        Εγω παντως για κατι τετοιο σιγα μην κατσω να γκρινιαξω για αποστασεις. Ακομα και Μαρουσι να μου πειτε ξερω γω που για μενα ειναι στην αλλη ακρη της Αθηνας δε θα πω οχι..

                        Comment


                        • ρακόμελο!!!!

                          Comment


                          • Καλά κανονίστε εσείς και αν μπορώ θα έρθω.Απλά πράγματα.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Όπως τα βλέπω, Ψυρρή απορρίπτεται λόγω πλήθους και βαβούρας. Για κάτι κέντρο, υπάρχουν διάφορα μέρη γύρω από τα Εξάρχεια όπως η Ροζαλία (ταβέρνα) και το Φασόλι (ταβερνοεστιατόριο), αλλά πραγματικά τι να κατέβει κάποιος Ομόνοια και να πάει Εξάρχεια τι να κατέβει Καλλιθέα και να πάει 200 μέτρα παραδίπλα. Οι 2 - 3 ταβέρνες στον ηλεκτρικό της Καλλιθέας είναι αρκετά καλές και, κυρίως, προσβάσιμες, αλλά για όποιον έχει πρόβλημα στη μετακίνηση βάζω Τιτοκίνητο μετά από συνεννόηση. Προσωπικά περισσότερο με ψήνει η Μυρτιά πάντως, και για εκεί ψηφίζω.


                              επίσης στη Μυρτιά έχει δωρεάν λουκουμάδες μετά το φαϊ. Ψήνεστε?
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Mυρτια it is. Οχι τιποτα αλλο αλλα καταληγουμε καπου απο τωρα γιατι αν περιμενουμε να παει Σαββατο οι μισοι δε θα μαθουν καν αν θα βρεθουμε ή οχι.
                                Να ξερουμε και ποσοι θα μαστε χοντρικα για να κλεισουμε κανα τραπεζι εγκαιρα.

                                Ταβερνα: Μυρτια.
                                Διευθυνση: Αϊδινιου 55, Νεα Σμυρνη.

                                How to get there: Παιρνετε Τραμ απο Συνταγμα, Συγγρου Φιξ, Νεο Κοσμο (ο Νεος Κοσμος ειναι πιο κοντα). Ειτε παρετε τραμ προς ΣΕΦ, ειτε προς Βουλα και τα 2 βολευουν.
                                Κατεβαινετε στη σταση Μεγαλου Αλεξανδρου. Ειναι μια μετα την Αγιας Φωτεινης (πλατεια Νεας Σμυρνης).
                                Ο δρομος που διασχιζει το τραμ ειναι η Ελ. Βενιζελου και ακριβως απο κατω (αριστερα απο την πινεζα -λολ- οπως φαινεται στο χαρτη) ειναι η Αιδινιου. Το 55 πιστευω θα καταφερετε να το βρειτε.

                                Ωρα: Ας πουμε 20:30 με προοπτικη να μαζευτουμε πριν παει 21:00 . Για αυτην την Κυριακη μιλαμε παρεπιπτοντως.

                                Χαρτης:


                                FAQ:

                                Q: Δεν εχω το τηλεφωνο κανενος, που θα σας βρω, πως θα σας ξεχωρισω;
                                A: Για να μην παθετε ο,τι επαθε ο Altair στο meeting που δεν εγινε ποτε (μου ρθε flashια, οχι που θα τη γλυτωνες), στειλτε ενα ΡΜ και θα σας δωσω το τηλεφωνο μου.
                                Τωρα το να μας καταλαβει κανεις δε θελει και ιδιαιτερη προσπαθεια. Αν ακουσετε retarded συζητησεις και δειτε μαντραχαλους να χαχανιζουν τοτε ειστε στο σωστο μερος.

                                Q: Να φερω τον ταδε φορουμικο γνωστο ο οποιος δεν παιζει να χει ενημερωθει απο αυτο το topic;
                                Α: Nαι.

                                Q: Κερναει κανεις;
                                A: Καλα θα ηταν αλλα ο Χατζαροπουλος ειναι μακρια. Οποιος μπορει ας τον κανει summon.

                                Comment

                                Working...
                                X