Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν τρέχω μέχρι τον Καναδά για να πάω Θησείο για καφέ. Αφήστε που αποδεδειγμένα τα Εξάρχεια είναι η μόνη περιοχή που μας ανέχεται
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Ασχετως meeting, κατι κανονιζω με αλλα παιδια απο δω για basket πχ 3v3 ή 4v4.

      Σε περιπτωση που καποιος ενδιαφερεται ας μου το πει να τον εχουμε υποψιν οταν κανονισουμε..

      Για την ωρα ακουγεται κατι για Κυριακη απογευμα.

      Comment


      • Ego eimai mesa
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Οσον αφορα το καφε να ορισουμε καποια ωρα και μερος συναντησης; 6 στη πλατεια ομονοιας ειναι καλα;
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Εγώ γύρω στις 6μιση με 7 το βλέπω να έρχομαι.Αλλά,ναι,πιστεύω εκεί γύρω είναι οκ.
            EDIT:Σαντιάγκο Καναπέουμ στην Όστρια!!Αυτή ξέρουμε,αυτή εμπιστευόμαστε!!!
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • ίσως περάσω και εγώ. Έχω κανονίσει κάτι για αργότερα και θα βόλευε, έστω για κανά δύωρο maximum. Θα μιλήσω αύριο με κανέναν από τους γνωστούς και βλέπουμε. Πάλι όστρια ρε dudes ;

              Comment


              • Τrue. Οχι αλλο καρβουνοοοο .

                Comment


                • Eγώ το έχω πει,πρόβλημα δεν έχω...Αλλά είναι δύσκολο να βρεις καφέ που να αντέξει τέτοιο cult overdose
                  Εννοείται όπου θέλετε,no prob,απλά όχι starbucks plz... <_<
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • Συγγνώμη για το double post...
                    Τελικά ισχύει για 6μιση Ομόνοια-έμπροσθεν των Μετροπολις???
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Ναι απο μενα. Πιστευω οτι θα ειναι 2-3 ακομη ατομα τουλαχιστον.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • OK.Eιδοποίησα και το Σιθ Λορντι και είπε πως αν μπορέσει θα περάσει.
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • Εγω παιζει και να ερθω λιγο πιο αργα αλλα θα ερθω.. πειτε σε οποιον να ναι, αν καποιος δεν ξερει κανεναν ας μου στειλει το κινητο του σε ΡΜ.

                          Comment


                          • Α ναι. Πήγαμε οι γνωστοί άγνωστοι, ο Λινκ δεν ήρθε, ο Έβανς ήρθε, πλάκα είχε ως συνήθως, την άλλη φορά ξεκουνηθείτε.

                            Έβανς όταν θα πάρεις τη bronze ball από το Pharod ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΑΠΟ ΤΟ INVENTORY ΤΟΥ NAMELESS ONE. Nameless One είναι ο χαρακτήρας σου. Για το μάξιμουμ wisdom σου είπα...Intelligence και Charisma βοηθάει, ενώ πραγματικά σου συνιστώ πριν ξεκινήσεις να παίζεις κατέβασε αυτό

                            http://www.sorcerers.net/Games/dl.php?s=PS...ape_torment.zip

                            για το character building. Είναι ΠΟΛΥ περίεργο. Να είσαι σίγουρος πως, όσο προσεκτικός και να είσαι, θα χάσεις πολύ πράγμα. Οπότε τη δεύτερη φορά θα το παίξεις με Walkthrough για να δεις τα πάντα
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Εγω χθες δεν ειχα ορεξη για τιποτα, βασικα ηταν να παω και παραλιακη αλλα δεν ειχα διαθεση να κουνηθω, πανε και τα μαθηματικα, την εβγαλα με gears Live μεχρι το βραδυ... τι θα κανω με αυτο το παιχνιδι με εχει καταστρεψει...

                              Comment


                              • Α ναι. Πήγαμε οι γνωστοί άγνωστοι, ο Λινκ δεν ήρθε, ο Έβανς ήρθε, πλάκα είχε ως συνήθως, την άλλη φορά ξεκουνηθείτε.

                                Έβανς όταν θα πάρεις τη bronze ball από το Pharod ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΑΠΟ ΤΟ INVENTORY ΤΟΥ NAMELESS ONE. Nameless One είναι ο χαρακτήρας σου. Για το μάξιμουμ wisdom σου είπα...Intelligence και Charisma βοηθάει, ενώ πραγματικά σου συνιστώ πριν ξεκινήσεις να παίζεις κατέβασε αυτό

                                http://www.sorcerers.net/Games/dl.php?s=PS...ape_torment.zip

                                για το character building. Είναι ΠΟΛΥ περίεργο. Να είσαι σίγουρος πως, όσο προσεκτικός και να είσαι, θα χάσεις πολύ πράγμα. Οπότε τη δεύτερη φορά θα το παίξεις με Walkthrough για να δεις τα πάντα
                                [/b]
                                Whoa, thanks mate . Το παιχνίδι θα το ξεκινήσω με την πρώτη ευκαιρία (μέσα στη βδομάδα κατά 99%). Θα προσέξω αυτά που μου είπες και θα εφοδιαστώ με ένα καλό λεξικό . Ελπίζω να έχεις σύντομα εντυπώσεις μου ;) .

                                Comment

                                Working...
                                X