Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    +1
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #92
      Αυριο στις 7 παντως παιζουν οι γαυροι με τους βαζελους... Βλεπω το αν θα βρεθουμε ή οχι να κρινεται τελευταια στιγμη.

      Comment


      • #93
        Θα ειμαι εκει.

        Comment


        • #94
          Εγω μαλλον θα ειμαι εδω (λεω να δω μπαλα).

          Comment


          • #95
            θελετε να το κανουμε την αλλη κυριακη?

            Comment


            • #96
              Δεν υπαρχει πολυ ενδιαφερον απ'οτι φαινεται, δε μπορουμε να ξερουμε ποιοι θα ερθουν αν δεν απαντανε εδω. Ακυρο λοιπον;
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #97
                ετσι φενεται κριμα παντως...

                Comment


                • #98
                  Κανονίζουμε για την επόμενη εβδομάδα εφόσον υπάρχει ενδιαφέρον, γιατί και σήμερα να γινότανε συνάντηση τα ίδια άτομα θα ερχόντουσαν.
                  Άντε ψηθείτε να πάμε για μπύρες την επόμενη εβδομάδα.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • #99
                    Καλά για μπάλα ακυρώσατε συνάντηση που κανονίζατε τόσο καιρό; Retardness στο full .

                    Comment


                    • Βασικα χαθηκαν ολοι οσοι ειχαν εκδηλωσει ενδιαφερον. Και επειτα δεν ηρθες εσυ να μας φερεις τα τσουρεκια.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Βασικα Evans εσυ εισαι ο retard που θεωρουσες δεδομενο πως θα ερθεις και δεν εκλεισες καν εισιτηρια εγκαιρα και στο τελος εγινες owned.
                        Λιγα τα λογια σου λοιπον .

                        To meeting θα γινει οταν φερεις κανα τσουρεκι.
                        Τεσπα, βλεπω το ματσακι και δε με χαλαει.. τωρα ειναι ημιχρονο σχεδον και νικανε οι βαζελοι. Παμε μωρη παναθα... αντε να φανε βεβαια και κανα γκολ στο 90 να παει 1-1 ξερω γω, να περασουμε κι εμεις πρωτοι \m/.

                        Comment


                        • Εγω πηγα και διαλεξα το σκυλακι που θα παρω, μαλτεζακι, 5 εκανε το ζευγαρακι που χει ο θειος μου σε 15 μερες θα το χω μιας και θυλαζει ακομα, ισως ανεβασω και καμια photo του...

                          Comment


                          • Βασικα Evans εσυ εισαι ο retard που θεωρουσες δεδομενο πως θα ερθεις και δεν εκλεισες καν εισιτηρια εγκαιρα και στο τελος εγινες owned.[/b]
                            Πέμπτη αποφάσισα να έρθω και δεν ήθελα καν, άλλοι με έπριζαν και τελικά δεν ήρθα . Το επόμενο ΠΣΚ θα είμαι κάτω, αλλά στη συνάντηση δε θα έρθω. Κανονίζουμε μαζί μία πιο κλειστή συνάντηση, έχεις και ένα παιχνίδι να μου δώσεις και εγώ ένα τσουρέκι...

                            Comment


                            • Καλα ντε μη το παιρνεις και πατριωτικα το θεμα του τσουρεκιου.

                              Η συναντηση μπορει απλα να γινει Σαββατο παντως ή και Παρασκευη απογευμα βραδυ αν θες να ρθεις... μη πεις δε μπορω κτλ και μας το παιζεις ιδιοτροπος.

                              Comment


                              • Πέμπτη αποφάσισα να έρθω και δεν ήθελα καν, άλλοι με έπριζαν και τελικά δεν ήρθα . Το επόμενο ΠΣΚ θα είμαι κάτω, αλλά στη συνάντηση δε θα έρθω. Κανονίζουμε μαζί μία πιο κλειστή συνάντηση, έχεις και ένα παιχνίδι να μου δώσεις και εγώ ένα τσουρέκι...
                                [/b]
                                Αυτή την επιλεκτική συνάντηση οι υπόλοιποι να την θεωρήσουμε ως προσβολή;;;
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X