Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ελπίζω να περάσατε καλά.Δυστυχώς με πήρε ο ύπνος και δεν μπόρεσα να έρθω.

    Πάντως είμαι ΘΕΟΣ. B) B) B)
    Όταν πήγατε όλοι,δεν ήρθα και όταν πήγα εγώ δεν ήρθε κανείς άλλος....
    Carpe diem

    Comment


    • lol.Πλήρης ασυνενοησία.Αν είναι να κανονίσετε συνάντηση κανονίστε την καλά τουλάχιστον.Κέρασε κανείς?Πήγατε για gaming σε κανενός το σπίτι μετά?Τραβήξατε φωτογραφίες?Ωχ κατάλαβα τι είδους συνάντηση κάνατε...
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • λετε να παμε για κανα καφε την εβδομαδα που ερχετε? μαλλον θα χω λιγο χρονο εγω.

        Comment


        • το σκεφτόμουν κι εγώ αυτό.εγώ πάντως είμαι μέσα...
          Carpe diem

          Comment


          • δευτερα με τεταρτη απογευμα αν ειναι, για να δουμε ποιοι αλλοι ψηνονται.

            Comment


            • καλύτερα Δευτέρα μάλλον.
              δηλώστε συμμετοχή μη ντρέπεστε.δε δαγκώνουμε...
              Carpe diem

              Comment


              • Nα προτείνω και για Θεσ/νίκη εγώ.Ποιοι θέλουν?
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Εγώ προτείνω να το κάνουμε στο Ρόττερνταμ μπας και συναντήσω ποτέ κανέναν


                  Comment


                  • Nα προτείνω και για Θεσ/νίκη εγώ.Ποιοι θέλουν?
                    [/b]
                    θα μπλεξουμε τα μπουτια μας αν συζητησουμε και για τη θεσσαλονικη εδω, καλυτερα ανοιξε αλλο τοπικ.

                    Comment


                    • σε διαβεβαιώ Αλέξανδρε πως κάποια στιγμή άμα έρθω Ολλανδία σίγουρα δε θα έρθω Ρότερνταμ αλλά Άμστερνταμ.Την πόλη της ακολασίας.το πολύ πολύ να συναντηθούμε εκεί
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Δευτερα δε μπορω, Τριτη ανετα
                        https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

                        H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

                        Comment


                        • δε βλέπω μεγάλη συμμετοχή.καλύτερα να δούμε ποιοι θα είμαστε και μετά να βρούμε μια μέρα για όλους.τι διάολο δε θα χαθούμε κιόλας.όλοι εδώ είμαστε.έλα να βλέπω συμμετοχές.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Holy thread resurrection!

                            Με αφορμη το νεο forum και το οτι κανονιζαμε ουτως ή αλλως ενα meeting προς Κυριακη βραδυ μιας και ερχεται ο Evans (ειδες τιμες που σου κανουμε; ), ψηνεται κανεις για καποιο meeting;

                            Αναμενουμε προτασεις για μπυραριες/ταβερνες/ρακομελαδικα κτλ.
                            Ριχτε καμια καλη ιδεα για μερος με αρκετο χωρο και ευκολη προσβαση.
                            Αντε ψηθειτε χωρις πολλα πολλα οσοι ειστε εδω τριγυρω.

                            Comment


                            • Χρειάζεται να πω ότι είμαι μέσα ή εννοείται? Ρίχτε τηλέφωνο, μήνυμα ή msn για ώρα και μέρος.
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Θα γινει αλλα ριξε καμια προταση κι εσυ.. Αν ειναι μαζευομαστε μια φυσιολογικη ωρα πχ 8+ γιατι καποιοι δουλευουν και καλο ειναι να τους σεβαστουμε και αυτους .

                                Comment

                                Working...
                                X