Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το τσουρέκι θέλεις εσύ ή να με δείς ; Ας βρεθούμε όλοι και ας μοιραστούμε το τσουρέκι .

    Όπως και να έχει, Παρασκευή θα είμαι Αθήνα, αλλά ο χρόνος μου θα είναι υπερβολικά περιορισμένος, για αυτό και να γίνει η συνάντηση Παρασκευή ή Σάββατο, εγώ θα περάσω για πολύ λίγο. Τέλος πάντως, κανονίστε εσείς ότι θέλετε και δε χανόμαστε οι υπόλοιποι, στην ίδια χώρα μένουμε όλοι και, καλώς ή κακώς, κατεβαίνω αρκετά συχνά κάτω, επομένως ευκαιρία για να δω τους περισσότερους θα έχω ξανά. Όσον αφορά τις συναντήσεις, από τη στιγμή που οι περισσότεροι μένετε Αθήνα, κανονίζονται πολύ εύκολα.

    Comment


    • Λόγω του ότι δεν έχω ακόμα σύνδεση στο σπίτι μου ήμουνα ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ που πήγε στη συνάντηση και ναι ήμουνα και στην ώρα μου.Το αστείο είναι ότι με το που μπήκα μέσα είδα μία παρέα 6-8 άτομα και λέω εδώ είμαστε.όταν έκατσα δίπλα τους με κοιτούσανε όλοι περίεργα.ρωτάω εδώ είναι η συνάντηση για το φόρουμ;μου λένε όχι κι έφυγα.μετά πήρα τηλ τον Κώστα και με ενημέρωσε (να'ναι καλά το παιδί) κι έτσι πήρα το δρόμο του γυρισμού.και στην αρχή χάρηκα που το είχαμε κανονίσει τη μέρα του ντέρμπι γιατί σκέφτηκα,κοίτα τι γαμάτα παιδιά,ούτε που τους νοιάζει το ντέρμπι...anyway.I got owned you low life scums

      υ.γ.κανονίζουμε άλλη φορά.όποιος θέλει ας μου στείλει με πμ το κιν του να κανονίζουμε...
      Carpe diem

      Comment


      • Το αστείο είναι ότι με το που μπήκα μέσα είδα μία παρέα 6-8 άτομα και λέω εδώ είμαστε.όταν έκατσα δίπλα τους με κοιτούσανε όλοι περίεργα.[/b]
        Όχι ρε φίλε...
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Όχι ρε φίλε...
          [/b]
          Kι όμως...Η αλήθεια είναι ότι συχνά κάνω τέτοιες καφρίλες οπότε... B) B) B)

          "Το νου σας ρεμάλια.Το νου σας ρεμάλια"Αυτή τη φορά φροντίστε να'ρθειτε... ;)
          Carpe diem

          Comment


          • παντως εγω δεν ξανα hostαρω συναντηση, καλο ειναι να κλειδωθει το τοπικ και να ανοιχτει ενα καινουριο οταν θα θελουν ολοι και απο καποιο αλλο μελος.

            Comment


            • καλύτερα όχι.δε θα γεμίσουμε τοπικς με το ίδιο θέμα.ένα φτάνει για την ώρα.άλλωστε ήδη κανονίζουμε για αυτή τη βδομάδα οπότε it's still on...
              Carpe diem

              Comment


              • Σιγα ρε host... τεσπα, next chance to απογευμα του ερχομενου Σαββατου.

                Comment


                • Πάντως το σκηνικό ήταν άπειρο EPIC.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • Κανονιζουμε τελικα για αυτη τη βδομαδα; Προτεινω Σαββατο καλυτερα. Ψηθειτε ρε, δε χανετε τιποτα. Κριμα ειναι να μαστε στην ιδια "πολη" και να μη γνωριζομαστε, προσωπικα ξερω αρκετους εδω μεσα και κανουμε κατα καιρους πολυ cult σκηνικα.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Σαββατο ουτως ή αλλως θα μαζευτουμε η γνωστη "κλικα".
                      Οποιος θελει να κανει join το club ας κανει κανα ποστ... Προτεινομενη ωρα 6+.
                      Προτεινομενο μερος Εξαρχεια/Θησειο.

                      Αντε κουνηθειτε πριν πηξουμε με εξεταστικες και τα ρεστα.

                      Comment


                      • Μέσα κι εγώ.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Count me in.Xeno θα σε πάρω τηλ να κανονίσουμε για τα περεταίρω (έτσι γράφεται;) μην τρέχω πάλι και ψάχνω άδικα...
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Eγω ξεκηναω εξεταστικη, αυτη τη φορα αποφασησα να τελιωσω τη σχολη οποτε πλεον σοβαρευομαι, ετσι εχω κανονησει να παω να παρω σημειωσεις κλπ, δυστηχως δεν μπορω...

                            Comment


                            • Εξάρχεια OWNS Θησείο για πλάκα.
                              Προτείνω Εξάρχεια μεριά για καφέ/ ποτό και μετά για μάσα και μπύρα σε κοντινή ταβέρνα.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Για καφέ Σάββατο πιθανότατα είμαι μέσα(αν παίξει πρόβλημα ειδοποιώ κάποιο από τα παιδιά).Εξάρχεια>όλων
                                Για μετά,βέβαια,δεν υπόσχομαι. <_<
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X