Announcement

Collapse
No announcement yet.

Όταν ήμουν 8...(για "παιδιά" από 8 εώς 108 χρονών ;P)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Originally posted by Ground_zero View Post
      Young Dragons: Kung fu Kids
      H alliws ta 3 Ninjakia

      Το έχω σε κασσέτα! Είχε απίστευτο γέλιο με τους δασκάλους τους. lol. Αυτό στο τέλος με τα σπαθιά και τις πανοπλίες είναι το άθλημα που εξασκώ. xD
      sigpic

      Comment


      • Ground και Somari με καψατε τελείως με τα διαφημιστικά

        Comment


        • Σομάρι εξαιτίας σου θυμήθηκα κάτι θαμμένο βαθιά στο υποσυνείδητό μου, σαν όλα τα παιδικά τράυματα...

          Το Μωρουλίνι Κατρουλίνι.

          Ευτυχώς δε βρήκα βίντεο.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Η κασέτα του Κιτ είναι.........απλά είναι.
            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

            Comment


            • Δεν έχω λόγια για ΚΙΤ

              Comment


              • Ρε ποιος ΚΙΤ?
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • Για ελληνική βιντεοταινία της δεκαετίας του 80, τους τιμάει ιδαίτερα που την απογείωση/προσγειωση του Ψιτ την κάνανε με rotoscoping μέθοδο και απλά δεν πήραν ένα καρέ που να κινείται απλά στον αέρα...
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Κανω το τοπικ "οταν ημουν 18" και ποσταρς αυτο γιατι δεν εχω που αλλου να το ποσταρω
                    Πανελλήνιες εξετάσεις 14 χρόνια πριν

                    Ενταξει ο τυπος μορφη... Εχουμε κανενα δεινοσαυρο που να ειχε δωσει επι δεσμων;

                    Comment


                    • to 97 eimoun 15
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Δεινόσαυρο? Μου θύμισες αυτό!



                        Originally posted by Ground_zero View Post
                        to 97 eimoun 15
                        Κι εγώ το 97' ήμουν 14.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ρε γαμώτο δεν έχει ανεβάσει κανείς Wacky + Packy με ελληνικό dub
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Originally posted by sub_zero View Post
                            Ενταξει ο τυπος μορφη... Εχουμε κανενα δεινοσαυρο που να ειχε δωσει επι δεσμων;
                            Κλασσική περίπτωση βαρεμένου ταλαιπωρημένου πηγμένου Δεσμίτη. Κορυφή όντως.

                            Νομίζω μόνο ο Straier πρόλαβε τις δέσμες, εγώ ήμουν η δεύτερη χρονιά του συστήματος Αρσένη, με πανελλήνιες Β' και Γ΄ Λυκείου σε καμιά δεκαριά μαθήματα.
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • 9.
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Ούτε εγώ πρόλαβα τις δέσμες. Πρώτη γενιά κατευθύνσεων πειραματόζωο με μαθήματα σε συνεχόμενες μέρες στη Β Λυκείου.
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X