Announcement

Collapse
No announcement yet.

Όταν ήμουν 8...(για "παιδιά" από 8 εώς 108 χρονών ;P)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ δυστυχώς ήμουν απ' αυτούς με τις δέσμιες. Γι' αυτό έλεγα ότι η Διαμαντοπούλου είναι χειρότερη κι από τον Αρσένη και τον Ευθυμίου. Αυτά τα καθίκια μας κατέστρεψαν.
    sigpic

    Comment


    • Kai egw mazi me ton Straier eimoun vasika sxedon idia hlikia exoume.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Ποια χρονιά είσαι γεννημένος Τάννο;
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Originally posted by 丹野 View Post
          Εγώ δυστυχώς ήμουν απ' αυτούς με τις δέσμιες. Γι' αυτό έλεγα ότι η Διαμαντοπούλου είναι χειρότερη κι από τον Αρσένη και τον Ευθυμίου. Αυτά τα καθίκια μας κατέστρεψαν.
          μα ο αρσένης και ο ευθυμίου δεν ηταν υπεύθυνοι για τις δέσμες...
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Originally posted by Ground_zero View Post
            Kai egw mazi me ton Straier eimoun vasika sxedon idia hlikia exoume.
            ΧΑ! Εγώ είμαι τρυφερούδι, ήμουν τη δεύτερη χρονιά!

            Είμαι σίγουρος ότι το έχω ξαναβάλει αλλά δεν το βρίσκω. Δεινόσαυροι με λέιζερ που τους καβαλάνε και πάνε στη μάχη, η απόλυτη αγορίστικη φαντασίωση και καλύτερη επιλογή καριέρας μετά από το να γίνεις Θάντερκατ ή Σερίφης του Διαστήματος.



            Επίσης ναι, η κασέτα του ΚΙΤ είναι α-πε-ρι-γρα-πτη. Θα πρέπει να πω όμως ότι ένας φίλος μου έχει αυθεντική κασέτα ήχου με ιστορία του ΚΙΤ που ΔΕΝ είναι αυτή που ακούσαμε. Μιλάει για μια βροχερή νύχτα στην αρχή και κάτι άλλα τρομαχτικά πράματα...
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • Enweitai oti prepei na thn katagrapseis kai na thn anevaseis!!!!!
              Afta ta pragmata prepei na meinoun athanata!
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Originally posted by straier View Post
                Ποια χρονιά είσαι γεννημένος Τάννο;
                83'
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Somari View Post
                  Ρε γαμώτο δεν έχει ανεβάσει κανείς Wacky + Packy με ελληνικό dub
                  Γουάαακι, πήρες λάααααθος δρόοοομο...Γουάαακι...
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • Twra pou ta leme omws eixa kai egw kasseta tou Kitt, htan mavrh me kitrina grammata apeksw kai h istoria htan sxetikh me ena ergostasio ksyleias.
                    Prepei na koitaksw an einai mazi me tis kassetes me ta stroumfakia kai ta paramythia pou exw.

                    Loggo egw protimousa na vlepw Milton to teras kai Zombie Abercombie
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • 83
                      Ε τότε δεν είχες δώσει δέσμες (ούτε δέσμιες) εκτός και αν είχες κερδίσει 1-2 χρόνια...
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • Originally posted by Loggo View Post
                        Γουάαακι, πήρες λάααααθος δρόοοομο...Γουάαακι...
                        Το άλλο πως το έλεγε ρε, "γουάκι θα σε αρπάξω καμιά μέρα και θα πας από κει που ρθες" "δεν φταίω εγώ πακι, δεν φταίω εγώ"


                        Πω πω ρε τι έχουν ανεβάσει τα άτομα ρε.







                        πραγματικά wow






                        Επος


                        Comment


                        • Ti apegine h Karolina re seis?
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment




                          • για την πρωτη φωτο

                            Comment


                            • Τον Τρίτωνα της Θάλασσας το έχω βρει σε Ιαπωνικούς ήχους και Αγγλικούς υπότιτλους στο BakaBT ως Umi No Triton. Τα είδα όλα!
                              sigpic

                              Comment


                              • Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X