Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει θέμα η ΧΑ με την ομοφυλοφιλία.


    Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γενικά γιατί έχει θέμα η ΧΑ.

    Comment


    • Το πιο αστείο από όλα είναι το ότι υπάρχουν άτομα που πιστεύουν ότι η χρυσή αυγή υπερασπίζεται την ορθοδοξία και βάσει αυτού του κριτηρίου πήγαν και τους ψήφισαν.Αυτά έχουμε όταν ο μέσος Έλληνας δεν ανοίγει βιβλία και εφημερίδες.

      Οκ,οι πολιτικοί μας είναι για πέταμα αλλά ο σκοπός είναι η εξυγίανση,όχι το να πετάξουμε έξω τους κλέφτες και να φέρουμε τους φασίστες...

      Τώρα όσον αφορά το corpus christi και τον παστίτσιο για εμένα το καλύτερο που έχει να κάνει κανείς είναι να αδιαφορήσει.Πέρα από το ότι είμαι κατά της λογοκρισίας,αν ασχοληθείς με αυτούς παίζεις το παιχνίδι τους,καθώς αυτοί θέλουν να προκαλέσουν και να αναγκάσουν τον κόσμο να ασχοληθεί μαζί τους.Στην τελική έλεος πια,είναι ανάγκη να γίνεται χαμός κάθε φορά που κάποιος αποφασίζει να κάνει μια τρολια;


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • Ρε παιδια αφου η δοση ειναι 31.5 δις και τα μετρα 13.6,γιατι δε μας δινουν 17.9 να μη παρουμε τα μετρα?κανεις δε το εχει σκεφτει στη τρικομματικη κυβερνηση?

        Comment


        • γιατί τα 31 πρέπει να τα δώσεις αλλού, όχι σε αυτούς που σου επιβάλλουν τα μέτρα.

          Comment


          • :troll:

            Comment


            • Η Χ.Α. έχει πρόβλημα με τους γκέη,αλλά το γεγονός πως στην Αρχαία Ελλάδα γινόταν της αλλαξοκωλιάς το κάγκελο δεν τους ενοχλεί.Επίσης είναι φανατικοί Χριστιανοί,αλλά το ότι βουλευτής τους ήταν σε σατανιστική/παγανιστική μπλακ μέταλ μπάντα,δεν τους ενοχλεί.
              Πόση υποκρισία πια.Και πόσο ζώα όσοι τους ψήφισαν.
              Carpe diem

              Comment


              • Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ΧΑ, καθώς αυτοί είναι Ορθόδοξοι Χριστιανοί. Αυτό που τους ενόχλησε στην παράσταση αυτή είναι η βλασφημία στον Χριστό, δηλαδή κάτι ανάλογο που έγινε με την αντιισλαμική ταινία από τους Αμερικανούς(την οποία ταινία θέλω να δω εγώ!).

                Πάντως καλά τους έκαναν τους βλάσφημους.
                sigpic

                Comment


                • Δεν υπάρχει θεός.
                  Και αυτοι δεν ειναι Χριστιανοι, υποκριτες ειναι.
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Originally posted by 丹野 View Post
                    Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ΧΑ, καθώς αυτοί είναι Ορθόδοξοι Χριστιανοί. Αυτό που τους ενόχλησε στην παράσταση αυτή είναι η βλασφημία στον Χριστό, δηλαδή κάτι ανάλογο που έγινε με την αντιισλαμική ταινία από τους Αμερικανούς(την οποία ταινία θέλω να δω εγώ!).

                    Πάντως καλά τους έκαναν τους βλάσφημους.


                    Ότι να'ναι...



                    Σου εύχομαι αύριο να διαφωνούν με κάτι που θα κάνεις εσύ και να έρθουν να στο απαγορεύσουν επειδή έτσι.
                    I'm back bitches... Version 2.0

                    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                    Comment


                    • Mου αρέσει που την ισλαμική θέλει να τη δει πάντως, συμφωνούμε με τη βλασφημία αρκεί να είναι μακρυά από τον κώλο μας.
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Ρε παιδια αφου η δοση ειναι 31.5 δις και τα μετρα 13.6,γιατι δε μας δινουν 17.9 να μη παρουμε τα μετρα?κανεις δε το εχει σκεφτει στη τρικομματικη κυβερνηση?
                        Σωστός ο παιχτης(οχι ο paixtis ) Να μην παρεις τα μετρα να μην πληρωσεις τις ωφειλες σου και να σου δωσουν και 18 δις ετσι για να περνας.. Τελειο..

                        Comment


                        • Είναι αρκετά διασκεδαστικό το πως η πολιτική πόλωση και ο ιδεολογικός φανατισμός εισήχθησαν και στο forum.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • Η Χ.Α. έχει πρόβλημα με τους γκέη,αλλά το γεγονός πως στην Αρχαία Ελλάδα γινόταν της αλλαξοκωλιάς το κάγκελο δεν τους ενοχλεί.Επίσης είναι φανατικοί Χριστιανοί,αλλά το ότι βουλευτής τους ήταν σε σατανιστική/παγανιστική μπλακ μέταλ μπάντα,δεν τους ενοχλεί.
                            Πόση υποκρισία πια.Και πόσο ζώα όσοι τους ψήφισαν.
                            Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ΧΑ, καθώς αυτοί είναι Ορθόδοξοι Χριστιανοί. Αυτό που τους ενόχλησε στην παράσταση αυτή είναι η βλασφημία στον Χριστό, δηλαδή κάτι ανάλογο που έγινε με την αντιισλαμική ταινία από τους Αμερικανούς(την οποία ταινία θέλω να δω εγώ!).

                            Πάντως καλά τους έκαναν τους βλάσφημους.
                            Δώσε! Έτσι, να αγνοούμε αυτά που γράφονται ακριβώς από πάνω...
                            Περίμενε ρε Τάννο εσύ δεν ήσουν άθεος πέρσι;
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • Ποτέ δεν ήμουν άθεος. Ορθόδοξος Χριστιανός είμαι... Αν ήμουν άθεος, θα έλεγα άλλα πράγματα.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X