Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ριζο-σπαστικα.
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment




    • Η συνέντευξη του Θεοδωράκη σήμερα στην εκπομπή του Παπαδάκη.
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Εγώ πάντως υποστηρίζω τον Θεοδωράκη. Τα λέει όλα...
        sigpic

        Comment


        • Αυτοί όσο πάει γίνονται όλο και περισσότερο σαν κι εμάς!!! Λογικό με τόσους Έλληνες φοιτητές και "φοιτητές"...

          Άρπαξαν στολές και ασυρμάτους από Αστυνομικό Τμήμα της Βρετανίας



          Πόσο στοίχημα πάτε ότι υπάρχει κλιμάκιο των Εξαρχείων κάπου στο Σόχο και μεταφέρει τεχνογνωσία?
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Μετακίνηση των στρατοposts στο αντίστοιχο θέμα.



            Play ball!
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • Αξίζει να το δείτε.
              [YOUTUBEHD]jqm9eXpe5Ho[/YOUTUBEHD]
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Όπως έχουμε πει πολλές φορές για χαβαλέ υπάρχει το shoutbox. Μίλησαν 2 moderators εκτός από εμένα, δεν επιδοκίμασαν και παρόλα αυτά ο Aion συνεχίζει. Post delete λοιπόν και συμμαζευτείτε.
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Αμάν ρε Τίτε,κάτι μου λέει πως έχασα καλτοσυζήτηση πάλι,γιατί εγώ είχα μείνει στο ποστ του Ζήνο.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Επίθεση στον Λοβέρδο

                    Επίθεση δέχτηκε πριν από λίγο ο υπουργός Υγείας Ανδρέας Λοβέρδος από πολίτες κατά τη διάρκεια επίσημης επίσκεψης του στο ΚΑΠΗ Αγίων Αναργύρων. Σύμφωνα με τις μέχρι τώρα πληροφορίες οι διαδηλωτές τραυμάτισαν συνεργάτη του υπουργού.
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Καλά τους κάνανε. Αυτοί εκεί είναι χουντικοί και τους αξίζει. Αντί να δημευτούν τα περιουσιακά στοιχεία των προμηθευτών, πάνε και δημεύουν χρήματα λάθος ανθρώπων!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Ναι, είναι η ωριμότητα και η πολιτικοποίηση του σύγχρονου Έλληνα, αυτή. Είναι γνωστό εδώ και αρκετές μέρες, βέβαια, αν και δε μου έκανε καμία εντύπωση.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • Εμένα σήμερα μου το είπαν και μου έκανε πολύ εντύπωση πάντως...
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • Kαι στα καπάκια βγήκε η Διαμαντοπούλου http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=267726 με αφορμή το γεγονός και έκανε δηλώσεις που hint-άρουν σε αντι-ασυλιακές μεταρρυθμίσεις (Ζήτησε την "έμπρακτη και ευρεία συναίνεση για ριζικές και εκ βάθρων αλλαγές" στα πανεπιστήμια). Ελπίζω να τα πλήρωσε καλά η Ασφάλεια τα παλικάρια, κρίμα να έγιναν έτσι ρεζίλι στο τσάμπα.
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Originally posted by Somari View Post
                                Ελπίζω να τα πλήρωσε καλά η Ασφάλεια τα παλικάρια, κρίμα να έγιναν έτσι ρεζίλι στο τσάμπα.
                                Λες; Καλά, τα πάντα παίζουν εννοείται, αλλά προσωπικά δεν το πιστεύω. Άλλωστε το να βλέπω προβοκάτσιες παντού δεν είναι του γούστου μου κι επίσης εννοείται πως υπάρχουν άτομα αρκετά ανεγκέφαλα να το κάνουν.
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X