Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sherlock Holmes in action...
    sigpic

    Comment


    • Ανορθόδοξος Χριστιανός είμαι...
      fixed
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Zionist in action... (irony mode off)
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by 丹野 View Post
          Zionist in action... (irony mode off)
          Rampidi εβραιοεθνικιστική κουφάλα.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • tanno, εκτέθηκες ανεπανόρθωτα, σου πέταξε evidence στη μούρη α λα Ph Wright

            Comment


            • Originally posted by Titus View Post
              Για ΙΤΑΛΟΣ Έλληνας που αναφέρεται σε Τουρκόφιλους και παίρνει το μέρος μιας ακροδεξιάς και εντελώς μισαλλόδοξης παράταξης, μάλλον έχεις μεγαλύτερα προβλήματα από την ορθογραφία σου. Εν πάσει περιπτώσει, για να μην εκτίθεσαι όχι τόσο εδώ αλλά στην καθημερινότητά σου, πέρνα τα κείμενά σου πρώτα από το Word.
              Ποιος σου είπε ότι είμαι με την Χρυσή Αυγή?????
              Επειδή είμαι πατριώτης και ξέρω να βλέπω τα όσα μας κάνουν οι ακροαριστεροί και οι πράκτορε των τούρκων με τα προγράμματα τους στην τηλεοράση, θα με πεις ναζί???Επίσης και δεν μπορώ να δεχτώ, ένας που είναι άθεος να μιλάει για υποκριτές.
              Αλλά εδώ στην Ελλάδα, όποιος πει κάτι θετικό για την πατρίδα και τα όσα μας κάναν και μας κάνουν οι τούρκοι (αυτούς να πεις φασίστες!!) θα του την πούμε ως ναζί, χιτλερικό και Μουσσολίνι!!

              Comment


              • To ευρύτερο ζήτημα είναι πως ο Tanno είναι ιδανικό παράδειγμα του πώς σκέφτεται, λειτουργεί, αντιδρά και επιχειρηματολογεί κάποιος Χρυσαυγίτης / εθνικιστής / ακροδεξιός κλπ, ακόμα και αν ο ίδιος (άσχετα από το τι πιστεύει ο ίδιος για τον εαυτό του) δεν είναι τίποτα από τα παραπάνω.

                Μήπως να τον κλείσουμε σε ένα κλουβί με φυστίκια και τροχό και να τον στείλουμε σε κανά εργαστήριο για πειράματα?

                EDIT - ΚιμάριΡόσσο, εσύ δεν είπες κάτι θετικό για την πατρίδα σου, είπες κάτι υβριστικό για άλλους. Έχει μεγάλη διαφορά και άσε τις κορώνες.
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Έβρισα εγώ?Κάνεις λάθος!
                  Εγώ είπα για τον τατσόπουλο και το τουρκόφυλο τσίρκο του.Που είδες τη βρισιά?
                  Εσυ λες κάποιον ζώο, πειραματοζώο, με φιστικάκια και μετά μου τη λες εμένα?
                  Ακροαριστερός θα είσαι...χιχιχι!

                  Comment


                  • Επίσης και δεν μπορώ να δεχτώ, ένας που είναι άθεος να μιλάει για υποκριτές.
                    WHAT.
                    THE.
                    FUCK.

                    Έχει ζουμί η υπόθεση.
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • αθεος = υποκριτης, καταλαβες Σομαρι; ακομη και μεις οι εβραιοι πιστευουμε στο Θεο του χρηματος, εσυ σε τι πιστευεις; ε; Ε;
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • η αληθεια βρισκεται στους σεξ πιστολς γκεγκε?


                        sigpic

                        Comment





                        • Kαι με βάση τις προηγούμενες δημοσκοπήσεις θα υπάρχει μεγάλη απόκλιση με το τελικό αποτέλεσμα.

                          Comment


                          • Άλλη δημοσκόπηση δίνει σύριζα και χα -5 μονάδες από αυτή, ο καθένας βγάζει ότι θέλει...

                            αθεος = υποκριτης, καταλαβες Σομαρι; ακομη και μεις οι εβραιοι πιστευουμε στο Θεο του χρηματος, εσυ σε τι πιστευεις; ε; Ε;
                            Που παίζει ξέρω εγώ οι άθεοι (οποιασδήποτε θέσης στο ηθικό φάσμα) να είναι οι λιγότερο υποκριτές από όλους (καλός Χριστουλης το πρωι, ξεκατίνιασμα με το γείτονα το βράδυ)
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Originally posted by Somari View Post
                              Που παίζει ξέρω εγώ οι άθεοι (οποιασδήποτε θέσης στο ηθικό φάσμα) να είναι οι λιγότερο υποκριτές από όλους (καλός Χριστουλης το πρωι, ξεκατίνιασμα με το γείτονα το βράδυ)
                              (Τα xanax τα lexotanil και τα τσιπουρα ειναι του θεου, ο μπαφος ειναι του διαβολου)

                              Comment


                              • Tότε γιατί μυρίζει σα λιβάνι;
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X