Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Subzero thumbs up...
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Αγορινα μου, μα ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΩ!!! Λεω οτι σαν ΕΛΛΑΔΑ πιο πολυ με ενδιαφερει να κατοχυρώσω την ιστορικη αληθεια και να αποδειξω στον κοσμο οτι αυτο που διδασκονται στα σχολεια των Σκοπιων ειναι ΛΑΘΟΣ. Δεν εχω χασει ΚΑΝΕΝΑ κεφαλαιο της ιστοριας, μαλιστα θυμαμαι σαν χθες τον Μητσοτακη να λεει μπροστα σε ολη την ελληνικη βουλη πως σε δεκα χρονια θα εχει ξεχαστει το θεμα!

      Εγω, σε αντιθεση με πολλους ελληνες "γνωστες" και πολιτικους, βουταω πρωτα την γλωσσα μου στο μυαλο μου και μετα μιλαω.
      [/b]
      To φοβερο με σενα ειναι οτι βλεπεις αντιλογο οταν συμφωνουμε, απλα σου ειπα τι λενε οι Σκοπιανοι στους σκοπιανους τιποτα περισσοτερο, δεν βλεπω καποιο λογο για φωνες, αλλα τωρα μη περημενεις να φτιαξει και κανα σχεδιο η Ελλαδα για να αποδειξει ολα αυτα, μακαρι δυλαδη αλλα δε βαριεσαι σου λεει...

      Comment


      • μη περημενεις να φτιαξει και κανα σχεδιο η Ελλαδα για να αποδειξει ολα αυτα, μακαρι δυλαδη αλλα δε βαριεσαι σου λεει...
        [/b]
        Να αποδείξει τι; Την αυταπόδεικτη ιστορική αλήθεια; Αν δεν θέλει ο άλλος να την δεχτεί, ό,τι κι αν κάνεις...
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • εσυ μια χαρα τα λες, αλλα νομιζεις τωρα οτι η νεα γενια τα ευρωπουλα και τα αμερικανακια θα κατσουν να το πολυψαξουν,.. μπα...

          Comment


          • εσυ μια χαρα τα λες, αλλα νομιζεις τωρα οτι η νεα γενια τα ευρωπουλα και τα αμερικανακια θα κατσουν να το πολυψαξουν,.. μπα...
            [/b]
            Α, μιλάς για τους τρίτους, δηλαδή... Νόμιζα στους γείτονες αναφερόσουν.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Μην είσαι απόλυτος.
              [/b]
              Να μην είμαι απόλυτος ως προς τι; Ή μήπως πιστεύεις ότι ο "εχθρός" είναι διαφορετικός από την παγκοσμιοποίηση με τον τρόπο και το σκοπό που γίνεται; Τη στιγμή που δεν θα υπάρχουν Έλληνες, Τούρκοι Σκοπιανοί, Άγγλοι, Γάλλοι, Πορτογάλοι επειδή ο κόσμος δεν είναι ειρηνικά πλασμένος δεν θα έχουμε ειρήνη αλλά παγκόσμια δικτατορία.

              Comment


              • Eγώ κατάλαβα από την φράση που έκανα quote,ότι αναφερόσουν στους αλλοδαπούς σαν Δούρειο Ίππο,για αυτό είπα να μην είσαι απόλυτος,ότι δεν είναι όλοι οι αλλοδαποί καθάρματα που θέλουν να σου κλέψουν την ιστορία και τα χρήματα.Αν εννοούσες κάτι άλλο διέγραψε το σχόλιο μου από την μνήμη σου.
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Καμία σχέση...

                  Comment


                  • <div class='quotetop'>(DjSolid &#064; Apr 21 2008, 09&#58;37 PM) [snapback]19479[/snapback]</div>
                    H Μακεδονια ειναι ΕΛΛΑΔΑ (περιοχη της Ελλαδος και οχι κτημα). Ρε, ρωτηστε και κανενα δασκαλο που ξερει πεντε πραγματα παραπανω απο γλωσσολογια και εκφραση&#33; Μην εκτίθεστε...
                    [/b]

                    χέσε μας...
                    Carpe diem

                    Comment


                    • χέσε μας...
                      [/b]

                      Μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι... :nintendo:
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • Ποινή αποκλεισμού τριών μηνών στην Ελλάδα από το σύστημα εμπορίας ρύπων





                        ...Ποινή αποκλεισμού από το Ευρωπαϊκό Σύστημα-Εμπορίας Ρύπων για τρεις μήνες επέβαλε στην Ελλάδα το Συμβούλιο Συμμόρφωσης της Γραμματείας του ΟΗΕ για την κλιματική αλλαγή....

                        ...Όπως υπενθυμίζει η εφημερίδα, από τις 18 Ιανουαρίου ο επίτροπος Περιβάλλοντος Σταύρος Δήμας χαρακτήρισε ?αναξιόπιστο το σύστημα που επέλεξε το ΥΠΕΧΩΔΕ για να καταγράφει τους αέριους ρύπους των ελληνικών βιομηχανιών? επισήμανση που είχε προκαλέσει την αντίδραση του υπουργού Γιώργου Σουφλιά....


                        ...Η απόφαση της Επιτροπής Συμμόρφωσης της Σύμβασης-Πλαίσιο του ΟΗΕ για την κλιματική αλλαγή, με την οποία η χώρα μας αποκλείεται από τους μηχανισμούς του Πρωτοκόλλου του Κιότο, εκθέτει τη χώρα και είναι δηλωτική της απουσίας πολιτικής βούλησης από μεριάς της κυβέρνησης για τα ζητήματα περιβάλλοντος....


                        http://tech.pathfinder.gr/tech/613054.html
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • καλα να παθουμε, να στρωθουνε και να βαλουνε μυαλο.

                          Comment


                          • δεν πιστεύω να μας βάλανε κάνα πρόστιμο ε;όχι τίποτ&#39;άλλο αλλά εμείς θα το πληρώσουμε
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Ειμαστε πολυυυυυυυυ μπροστα σαν χωρα σε τετοια θεματα, δεν μασαμε.. Απλα ολος ο υπολοιπος κοσμος ειναι τρομπες που δεν καταλαβαινουν οτι το diesel φταιει για το φαινομενο του θερμοκηπιου και την ατμοσφαιρικη ρυπανση...

                              Ρυποι και μαλακιες...
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • τι ειναι οι ρυποι?

                                Comment

                                Working...
                                X