Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγω εκνευριστικα χθες με την σταση του Πουρναρακη που συνεχως σχολιαζε αρνητικα τον Κομπαγιασι, ειδικα οταν εμπαινε πριν την Spoon για προσπερασμα: Καμικαζι κλπ...

    Οταν τα εκανε ο Schumacher αυτα στην Spoon ή ο Alonso ηταν απιστευτοι οδηγοι, οταν τα κανει ενας Ιαπωνας ειναι παλαβος και δεν ανηκει στην F1...

    Αλλα ετσι ειναι, εαν εισαι παντελως ασχετος οδηγικα με το αντικειμενο και λες στον αερα οτι στην F1 υπαρχει μονο τερμα γκαζι ή τερμα φρενο,την στιγμη που οι τηλεμετριες των καλυτερων οδηγων απο το 1992 και μετα γραφουν τσιμπηματα του φρενου και ταυτοχρονη χρηση γκαζιου και φρενου στις εισοδους και τις εξοδους των στρωφων για καλυτερη τοποθετηση και ισορροπια του μονοθεσιου, τι να πεις...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • ο τυπας εχει οδηγησει F1 κ δε νομιζω να αμφισβητει κανεις τις γνωσεις του στο θεμα εκτος απο σενα

      Comment


      • Δε νομιζω οτι μιλησε ιδιαιτερα υποτιμητικα για τον Kobayashi, στο πρωτο προσπερασμα ηταν οντως καμικαζι, το παρακανε κι ισως εκει ο Πουρναρακης ηταν λιγο επικριτικος, γενικα περισσοτερο μου εδωσε την αισθηση οτι τον θαυμασε. Παντως εχω την αισθηση οτι οι Barichello και Heidfield τον "αφησαν" λιγο να κανει το κομματι του μπροστα στους συμπατριωτες του. Βεβαια αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι ηταν πολυ γρηγορος και κυνηγησε θεσεις μεχρι το τελος.

        Και βεβαια συνολικα φετος εχει μαζεψει 27 βαθμους στη πρωτη του πληρη σαιζον (περυσι ετρεξε μονο στους 2 τελευταιους αγωνες και τερματισε 9ος! και 6ος!!! με την Toyota).

        Θα θελα πολυ να τον δω σε μεγαλη ομαδα.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Tα μάθατε?

          Η Αιντχόβεν έβαλε 10 μπαλάκια στη Φέγενορντ!! (10-0)

          Ρε πλάκα μας κάνουμε?
          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

          Authenticity sir, authenticity. "

          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



          Comment


          • Originally posted by Scatman View Post
            Tα μάθατε?

            Η Αιντχόβεν έβαλε 10 μπαλάκια στη Φέγενορντ!! (10-0)

            Ρε πλάκα μας κάνουμε?
            Ναι, άσε, απίστευτο.

            Εδώ, βέβαια, θα μου πεις, ο Βάζελος κέρδισε τον Γαύρο. Σημεία και τέρατα στο ποδόσφαιρο τελευταία.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Μπαλίτσα. Δε θα το περίμενε βέβαια κανείς από αυτή την ομάδα, αλλά παραμένει μπαλίτσα.

              Άμεση, έγκυρη και αποκαλυπτική αθλητική ενημέρωση. Όλες οι τελευταίες ειδήσεις στο sportdog.gr
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • Δε θα σχολιάσω το παιχνίδι Βάζελου - Μπάρτσας, που ήταν αυτό που περιμέναμε όλοι λίγο πολύ, αλλά την απύθμενου κόμπλεξ ενέργεια του τραγικού τύπου που μπήκε μέσα για να κάνει κωλοδάχτυλο στο Μέσι. Ο καραγκιόζος λοιπόν μπήκε μέσα, έβρισε ένα παίχτη που ποτέ δεν προκαλεί με τη συμπεριφορά του στο γήπεδο (σαν τον άλλο τον τσόγλανο τον Κριστιάνου Ρουνάλντου) με μόνη δικαιολογία πως η ομάδα του έχανε 3 - 0. Μάλλον εμπνεύστηκε από το κατούρημα του Καραγκούνη στο Καμπ Νου και ήθελε να αποδείξει πως δεν είναι μόνο ο Καραγκούνης γίδι, υπάρχουν κι άλλοι. Με κάτι τέτοια δε μειώνεται ούτε η Μπαρτσελόνα ούτε (πολύ περισσότερο) ο Μέσι...

                Πόσο μικροί μπορούν να γίνουν μερικοί άνθρωποι, και πόσο μπορούν να μικρύνουν μια ομάδα και τον κόσμο της. Εμάς τους γαύρους, με όλη τη μούρλια και τα κολλήματά μας, δε μας θυμάμαι να έχουμε κάνει κάτι τέτοιο σε ευρωπαϊκό παιχνίδι, είτε με μικρή είτε με μεγάλη ομάδα.
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Το κάψιμο που υπάρχει στο ποδόσφαιρο (όχι μόνο στην Ελλάδα) από μερικούς είναι γνωστό. Έχουνε γίνει τόσα και τόσα που δε νομίζω να εξεπλάγη κανείς. Γενικά πάντως δεν μπορείς να πεις ότι μια ομάδα έχει πιο κυριλέ ή λιγότερο καμμένους οπαδούς από μια άλλη. Όλες έχουν τα "διαμάντια" τους.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • Originally posted by Titus View Post
                    Δε θα σχολιάσω το παιχνίδι Βάζελου - Μπάρτσας, που ήταν αυτό που περιμέναμε όλοι λίγο πολύ, αλλά την απύθμενου κόμπλεξ ενέργεια του τραγικού τύπου που μπήκε μέσα για να κάνει κωλοδάχτυλο στο Μέσι. Ο καραγκιόζος λοιπόν μπήκε μέσα, έβρισε ένα παίχτη που ποτέ δεν προκαλεί με τη συμπεριφορά του στο γήπεδο (σαν τον άλλο τον τσόγλανο τον Κριστιάνου Ρουνάλντου) με μόνη δικαιολογία πως η ομάδα του έχανε 3 - 0. Μάλλον εμπνεύστηκε από το κατούρημα του Καραγκούνη στο Καμπ Νου και ήθελε να αποδείξει πως δεν είναι μόνο ο Καραγκούνης γίδι, υπάρχουν κι άλλοι. Με κάτι τέτοια δε μειώνεται ούτε η Μπαρτσελόνα ούτε (πολύ περισσότερο) ο Μέσι...
                    Όλα αυτά τα αρνητικά για τα οποία αποκαλείς τσόγλανο τον Ρονάλντο, τα έχει η p*** σαν σύλλογος στο σύνολο της. Θυμήσου λίγο και το ματς του 2002 και θα καταλάβεις το κωλοδάχτυλο στον αρχηγό της. Το ότι παίζει Playstation δεν αλλάζει το γεγονός ότι είναι η πιο σιχαμένη ομάδα της ευρώπης.
                    Σεβασμός και επίπεδο σε αυτούς που το αξίζουν και όχι σε αυτούς που κάναν τον κηπουρό να βγάλει το παιχνίδι το 2002 με έγκαυμα στην πλάτη, που στον ίδιο αγώνα είχαν ανοίξει το κεφάλι του γιατρού της ομάδας χωρίς να τιμωρηθούνε και ποτέ ενώ εμείς τώρα θα τιμωρηθούμε για 10 καπνογόνα και 1 κωλοδάχτυλο (αντε γ#$@#$#$%$# πλατινι εσύ και το Modern football σου).

                    Comment


                    • O subzero έχει εγκαταστήσει notification system αποκλειστικά για βαζελοπόστς.
                      Η σειρήνα ενεργοποιείται με τις λέξεις "Σισέ", "Webley, "κηπουρός", "ριζούπολη, "κόμπλεξ", "Ομπράντοβιτς", "Σπανούλη μπινέ", "τζίγγερ πούλα", "βάλε τον νίνη", "πελάτες", "γιάτζεχ γκμόχ είναι στρατιότη γκια πανατηνάικος", "5 μπαλάκια", "πρέσβης", "πάλι έπεσε η καραγκούνα", "πράσινοι λαγοί", "καρότα".

                      Comment


                      • Originally posted by Imrahil View Post
                        O subzero έχει εγκαταστήσει notification system αποκλειστικά για βαζελοπόστς.
                        Η σειρήνα ενεργοποιείται με τις λέξεις "Σισέ", "Webley, "κηπουρός", "ριζούπολη, "κόμπλεξ", "Ομπράντοβιτς", "Σπανούλη μπινέ", "τζίγγερ πούλα", "βάλε τον νίνη", "πελάτες", "γιάτζεχ γκμόχ είναι στρατιότη γκια πανατηνάικος", "5 μπαλάκια", "πρέσβης", "πάλι έπεσε η καραγκούνα", "πράσινοι λαγοί", "καρότα".
                        Εντάξει, χιουμοριστικά τα ποστς σου αλλά σε συνέχεια του προ μηνών διαλόγου μας, εξακολουθείς να είσαι εκτός τόπου και χρόνου. Στο είχα πει και τότε, δεν φαίω εγώ ούτε είμαι εγώ ο περίεργος αν δεν μπορείς να καταλάβεις ότι τα καρότα που είχαν πετάξει οι έξυπνοι οι δικοί σας δεν είναι αστείο. Εκτός αν εσύ θεωρείς αστεία σκηνικά κατά τα οποία παιδιά έχουν σκοτωθεί, έχουν χάσει τα μάτια τους ή εχουν μείνει ανάπηρα οπότε μάλλον θα πρέπει να το κοιτάξεις.

                        Comment


                        • Για οσους δεν το ειδαν (αν και δεν πιστευω)

                          Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                          http://pressuridion.blogspot.com/
                          http://frogenleaf.deviantart.com/
                          http://www.myspace.com/pressureakaspirals

                          Comment


                          • Originally posted by sub_zero View Post
                            Εντάξει, χιουμοριστικά τα ποστς σου αλλά σε συνέχεια του προ μηνών διαλόγου μας, εξακολουθείς να είσαι εκτός τόπου και χρόνου. Στο είχα πει και τότε, δεν φαίω εγώ ούτε είμαι εγώ ο περίεργος αν δεν μπορείς να καταλάβεις ότι τα καρότα που είχαν πετάξει οι έξυπνοι οι δικοί σας δεν είναι αστείο. Εκτός αν εσύ θεωρείς αστεία σκηνικά κατά τα οποία παιδιά έχουν σκοτωθεί, έχουν χάσει τα μάτια τους ή εχουν μείνει ανάπηρα οπότε μάλλον θα πρέπει να το κοιτάξεις.
                            Για τους παναθηναϊκούς προφανώς δεν ήταν αστείο, οι άλλοι σκάσαμε στα γέλια. Και ο οπαδός που μπήκε μέσα προφανώς είναι καραγκιόζης, αλλά όσο να είναι ήταν κωμική η όλη φάση. Μπορεί να ντροπιάζει το ελληνικό ποδόσφαιρο, μπορεί να ντροπιάζει την Ελλάδα σαν χώρα, αλλά διάολε είχε πλάκα (το ίδιο και ο ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ Καραγκούνης, αχαχαχαχαχαχααχ).

                            Comment


                            • Ναι τι να σου πω είναι πολύ αστείο. Όταν θα κατέβουν οακα και θα τους πάρουν στο κυνήγι οι δικοί μας θα φταίει η κακιά Αθήνα και οι χουλιγκάνοι των γηπέδων. Βλέπεις έχει πολύ γέλιο να πέφτουν μαχαιριές και να μένουν ανάπηρα νέα παιδιά. Χαχαχαχαχχ ακόμα γελάω... Τουλάχιστον αφήστε τα για αυτούς που είναι μέσα σε αυτά και παίζουν το κεφάλι τους. Όχι να πεταει ο κάθε πουθενάς ένα καρότο και να νομίζει ότι κάτι έκανε ή να γράφει στο g-o και στο facebook. Εγώ είμαι οπαδός και με λέτε κολλημένο αλλά τουλάχιστον ξέρω να δείχνω σεβασμό σε κάποια πράγματα, αν λοιπόν εσείς οι ανοιχτόμυαλοι φίλαθλοι γελάτε με την βία τότε απλά σας λυπάμαι και αφήνω το θέμα εδώ...

                              Όσο για τα άλλα... Τι άλλο θα ακούσουμε... Ναι ντροπιάστηκε η Ελλάδα επειδή μπήκε ένας στο γήπεδο και έκανε κωλοδάχτυλο σε παίκτη της πιο σιχαμένης ομάδας του κόσμου... Λοιπόν σαν Παναθηναϊκός και σαν Έλληνας δεν πρόκειται να δεχθώ καμία υπόδειξη από την ομάδα που οπαδός της έχει μπει στον τελικό του euro 2004 και πέταξε την σημαία του στην μούρη του Φίγκο. Στον οποίο Φίγκο έχουν ρίξει αντικείμενα που δεν έχουν πέσει ποτέ ούτε στα "βάρβαρα" ελληνικά γήπεδα... Και φυσικά μιλάμε για την ομάδα που το 2002 όταν ένιωσε να στριμώχνεται έκανε τον κηπουρό να παίξει έναν αγώνα με έγκαυμα στην πλάτη και φυσικά δεν τιμωρήθηκε και ποτέ. Όχι λοιπόν να μας μιλάνε και αυτοί για ήθος και κόμπλεξ. Αυτή είναι η ομάδα δήθεν σύμβολο και αθλητικό πρότυπο που θα έπρεπε να υποδεχθούμε με ανοιχτές αγκάλες και απεριόριστο σεβασμό επειδή παίζει ποδόσφαιρο Playstation. Μιλήστε καλύτερα για καμιά St.Pauli και αφήστε αυτό το ανέκδοτο.

                              * Πριν αρχίσετε να κατηγορείτε αυτούς που δεν το παίζουν καλοί "φίλαθλοι" για να αποθεώσουν μία ομάδα γιατί ένα σύστημα υποδεικνύει αυτό, σκεφτείτε ότι είναι οι ίδιοι που πριν μερικά χρόνια λίγα λεπτά αφού είχε χαθεί η μεγαλύτερη ευκαιρία ελληνικής ομάδας να πάρει ευρωπαϊκό χειροκροτούσαν την τότε ομαδάρα Πόρτο του Μουρίνιο (όχι ότι δεν το έχουν ξανακάνει αλλά αυτό είναι το πιθο χαρακτηριστικό).

                              Comment


                              • Η Barca ειναι η πιο σιχαμενη ομαδα του κοσμου; Τα παστελια πονανε μαλλον...
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X