Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τους Ολλανδούς πάντα τους γούσταρα με τρέλα, πάντα επιθετικό και θεαματικό ποδόσφαιρο, αν και φέτος κάπως πιο αμυντικά, πάντα με στόχο πρώτα θέαμα και μετά το αποτέλεσμα, γι αυτό και δε κερδίζουν και τίποτα, μακάρι να το πάρουν φέτος, αν δεν το πάρουν οι Ισπανοί φυσικά. :icon_twisted:
    [/b]
    Έτσι ρε! Ισπανία και Ολλανδία! Μετά την Ελλάδα, ναι... Έχεις καλό γούστο στη μπάλα ρε Loggo.

    Οι Ολλανδόφιλοι γενικά στην χώρα μας είναι πολλοί περισσότεροι απ' ότι περίμενα. Κάποιος είπε ότι "Δεν γίνεται να σου αρέσει το επιθετικό ποδόσφαιρο και να μην είσαι fan τους!" και μάλλον συμφωνώ. Και η Ισπανία να πάει καλά, γιατί κι αυτή δεν έπαιρνε τα αποτελέσματα που της αξίζουν εδώ και χρόνια...
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • αλλά χαλάλι διάολε.
      [/b]
      Quite διάολε!!


      Comment


      • Eλάτε τώρα ρε αδέρφια, ποιά ισπανία?? Αν εξαιρέσουμε την σφαγή στην κορέα και τον άδικο αποκλεισμό τους (γαμ...νε διαιτητή την είχα ποντάρει να το σηκώσει! ) οι τύποι σε όλα τα υπόλοιπα τουρνουά αφήνουν τα cojones τους στην πατρίδα και πάνε να γ@μησουν με τον κώλο!!(ας τους εξηγήσει κάποιος οτι αυτό δεν γίνεται! ) Για μένα ο ορισμός της ομάδας loser
        Απο κει και πέρα γουστάρω τρελά Ολλανδία κυρίως λόγω της απίστευρής παιχτούρας που ακούει στο όνομα Dennis Bergkamp! Δυστυχώς αποσύρθηκε και χάθηκε κάπως η μαγεία της ομάδας των ορανιε. Πάντως φέτος δείχνουν ικανοί να κάνουν την υπερβαση.
        Ισπανια και Ολλανδία πάντως εχουν ενα κοινο σημείο, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ προπονητές.
        Για το φετινό euro γενικότερα πάντως είναι δύσκολο να γίνουν προβλέψεις δεδομένου οτι υπάρχουν πολλές δυνατές ομάδες! κουβας detected!!!

        Ετσι για να θυμηθούμε
        http://www.youtube.com/watch?v=3bGv7ltJGPA&NR=1
        ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ!!!
        I attack sharks
        when i smell them bleed
        I dont go swimming
        water just wants to be around me.

        Comment


        • της απίστευρής παιχτούρας που ακούει στο όνομα Dennis Bergkamp!
          [/b]
          So true. Είναι ο αγαπημένος μου παίκτης και πρέπει να ήταν και ο πρώτος που μου άρεσε όταν ήμουν μικρό παιδί. Ήταν, επίσης, ο πρώτος λόγος για τον οποίο μου άρεσαν η Arsenal και η εθνική Ολλανδίας. Αποτελεσματικός και θεαματικός όσο λίγοι.

          Για το φετινό euro γενικότερα πάντως είναι δύσκολο να γίνουν προβλέψεις δεδομένου οτι υπάρχουν πολλές δυνατές ομάδες!
          [/b]
          +1 κι εδώ.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Ολλανδία, Σουηδία και Ελλάδα υποστηρίζω. Η κλήρωση μου τα χάλασε στις δυο...Μακάρι να περάσουν και οι δυο (ναι καλά!). Όπως και να έχει σήμερα θα πανηγυρίζω σε κάθε γκολ...

            Αν κάνω μια πρόβλεψη για τον τίτλο θα είναι Ισπανία ή Ολλανδία. Αλλά δεν είναι τόσο εύκολο...

            Και θέαμα και ουσία ήταν ο Bergkamp!


            Comment


            • Το λούστηκε η Ιταλία από πολλές απόψεις.Εγώ πάντως πίστη δεν έχω χάσει.Και σε άλλες διοργανώσεις ξεκινάει χαλαρά και τελικά παίρνει την κούπα.
              Για την Ολλανδία πάντως respect.Πολύ ωραία όλα τα γκολ και προδίδουν αρκετά το πρόβλημα της Ιταλίας στο στήσιμο σαν ομάδα imo.
              Τεσπά δεν λέω τπτ για την Ελλάδα σήμερα,μιας και ειλικρινά δεν ξέω τι να περιμένω.Μακάρι ωστόσο να παίξουνε καλά κι ας πρόκυψει ό,τι αποτέλεσμα θέλει(νίκη ή ισοπαλία )Απλά έχω διαβάσει και δηλώσεις των παικτών σε εφημερίδες κτλ και φαίνονται σαν να μην πατάνε πολύ στη γή,πολλή σιγουριά βλέπω...Mακάρι ο Ρεχάγκελ να κάνει τα δικά του μήπως και τους "βραχυκυκλώσουμε" τους Σουηδούς...δύσκολο βέβαια...

              ΥΓ:
              Για τίτλο είναι νωρίς ακόμη να μιλάμε αλλά αν έκανα πρόβλεψη θα ήταν μάλλον μέσα Ολλανδία και Πορτογαλία.Η Γαλλία όπως την είδα ούτε με κιάλια...
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • Απο κει και πέρα γουστάρω τρελά Ολλανδία κυρίως λόγω της απίστευρής παιχτούρας που ακούει στο όνομα Dennis Bergkamp! Δυστυχώς αποσύρθηκε και χάθηκε κάπως η μαγεία της ομάδας των ορανιε. [/b]
                Ρωτήστε και τον Νταμπίζα, κάτι παραπάνω ξέρει

                Comment


                • Ποια Ιταλία ρε?
                  Η ---έχω 9 αμυντικογενής παίχτες και 2 επιθετικούς--- ομάδα που σήκωσε το παγκόσμιο με τα χίλια ζόρια {πίσω απτα δοκαρια όλοι} και στο προηγούμενο Euro απόκλείστηκε απτην 1η φάση νομίζω αν δν κάνω λάθος.

                  ---Burai έτσουξε? ε? ε? ε? ε? εεεεε?--- Για να μάθεις να βάζεις κεφαλιά στο 98' στο Pro και να κερδίζεις


                  Πάντως χάλια εχθές η Ιταλία, ο Toni πρέπει να έχασε όσα δν έχουν χάσει όλοι οι επιθετικοί μαζί φέτος. Όχι ότι ήταν κι ελεύθερος ποτέ αλλά έχασε μπόλικα.

                  Van Der Saar....respect ΣΤΟΝ GK.....όχι κάτι με κοτσιδάκια μοντέλα..... :icon_twisted:
                  Πάντως σοβαρά μαζί με τον Chezh τους θεωρώ τους 2 top.

                  Ολλάνδία θέλω βασικά ή Γαλλία, Ισπανία αν είχε Raul ίσως αλλά μιας και όσο άκουσα δν τον έχει μαζί του δν με καίει τι θα κάνει.
                  "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                  Comment


                  • όχι κάτι με κοτσιδάκια μοντέλα.[/b]
                    Sith μου αρέσει η ψυχραιμία σου και η εμπάθειά σου...Ο Buffon κατ'εμέ έτρχε να μαζέψει τα σπασμένα.Δε συμφωνώ καθόλου με τη λογική αν φας 3 φταίει ο τερματοφύλακας.Ειλικρινά παίζει να είναι από τους λίγους παίκτες που αξίζουν να παίζουν με τη φανέλα της Ιταλίας...Για τον προπονητή του δε σχολιάζω τα έχετε ακούσει όλα χίλιες φορές...

                    Τέλος πάντων και στο Μουντιάλ δούλεμα μου έριχνες και άλλος πανηγύριζε στο τέλος

                    Ωστόσο σε συγχωρώ μικρέ μου apprentice,μιας και εγώ θέλω η Ολλανδία να κάνει κάτι καλό και έδειξε πως το θέλει το τρόπαιο-αν και νωρίς.

                    Για εμάς τώρα,φέτος δε βλέπω την πορεία του 04 αλλά ποτέ δεν ξέρεις κιόλας.

                    Είμαι πολύ περίεργος να δω πώς θα παίξουμε απόψε...Αλλά κακά τα ψέματα όλα τα λεφτά θα είναι οι συζητήσεις μετά το ματς...Γεωργίου σσσσπικιν
                    Α ρε καταραμένες διοργανώσεις μέσα στις εξεταστικές <_<
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Ειλικρινά παίζει να είναι από τους λίγους παίκτες που αξίζουν να παίζουν με τη φανέλα της Ιταλίας...Για τον προπονητή του δε σχολιάζω τα έχετε ακούσει όλα χίλιες φορές...
                      [/b]
                      Ώπα κόψε κάτι. Για τους πρωταθλητές κόσμου μιλάς τώρα.


                      Comment


                      • Eννοούσα από τους Ιταλούς που αξίζει να την φοράει.Imo πάντα και από όσα είδα δεν είμαι ζεστός για Ιταλία.Αλλά επειδή έχω δαγκώσει τη γλώσσα μου μαζί τους στο παρελθόν δεν ριψοκινδυνεύω προβλέψεις.
                        Ίσως να ήμουν λιγάκι υπερβολικός αλλά ειλικρινά τον θεωρώ άψογο τερματοφύλακα
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • Προφανώς ήθελα απλά να σε πειράξω ειδικά εσένα.....αλλά.......

                          Προφανώς την ιταλία την συχαίνομαι για το ότι νομίζει ότι είναι ομάδα.
                          κάποτε είχε ομάδα επί Rivera Bonisegna -αν γράφονται έτσι- εποχή που και πάλι όμως στην άμυνα στηριζόταν.

                          Εμπάθεια έχω μόνο με τον Christiano Ronaldo σε τετοιο βαθμό ----ΠΟΤΕ δν ήταν Ronaldo σκέτο.....---- για διάφορους λόγους που δν είναι της παρούσης Με την Ιταλία απλά την συχαίνομαι

                          "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                          Comment


                          • Καλά ρώτα τον πατέρα σου να σου πει και μετά έλα να τα γράψεις στο PC.Μου μαθες και τον Rivera
                            Δλδ ο Baggio σε χάλαγε σαν παίκτης?Εντάξει υποστηρίζεις Βραζιλία που και εμένα μου αρέσει αλλά γιατί τη σιχαίνεσαι από το κατενάτσιο που όλοι πλέον παίζουν?
                            Γιατί ειλικρινά αν η Βραζίλία πχ σήμερα παίζει τη μπαλάρα που έπαιζε κάποτε σε μεγαλές διοργανώσεις θα κάνω χαρακίρι.Ρε όλοι των πωπό τους φυλάνε σε τέτοια ματς.Στο τέλος της ημέρας έχεις δει τελικό euro πχ και είναι σαν να είδες να παίζουν ομάδες Γ Εθνικής για την πρόκριση.Κλεισμένοι πίσω να μη φάεμ το γκολ και όποτε μας φέξει τους χτυπάμε ή στην τελική πέναλτι και άγιος ο Θεός

                            EDIT:
                            Αυτό με τον πατέρα αστείο ήταν μην χτυπάς το PC και τράβα να βρεις κανά τραπέζι να καθίσουμε να δούμε το ματς

                            Τον Ronaldo αυτόν που τολμά να είναι έστω και συνονόματος μς τον άλλο δεν το ν χωνεύω κι εγώ.Οκ DNA σωστό είμαστε συγγενείς
                            Αχ πόσο μου αρέσει όταν κλαίει ειδικά AAAAAAAAAAA πάει το Euro ΑΑΑΑΑΑΑΑ
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • Καλα παιδες οι Ισπανοι δε παιζονται, νταξ τον ηπιαμε, δεν υπαρχει λογος να το παλευουμε πια. Ετοιμαστειτε να φαμε καλα.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Cry No1
                                Cry No2

                                Έτσι απλά....
                                ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;& #33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;& #33;&#33;&#33;&#33; :icon_twisted:

                                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                                Comment

                                Working...
                                X