Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To Τron Legacy είναι καλό το είδε κανείς;
    sigpic

    Comment


    • Exei poly kala effects kai genika maxes kai eye-candy, alla distyxws h ypothesh den einai opws to palio, polla ta asxeta pou symvainoun.
      Efxaristo na to deis, alla oxi tainiara.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Όπως το είπε ο Ground. Ευχάριστη ταινία, pure fun, αλλά απο υπόθεση mieh.

        Comment


        • Σημερα ειδα για 3 φορα το Inception , η ταινια γαμαει και δερνει !

          ο Nolan ειναι ο καλυτερος σκηνοθετης και σεναριογραφος ολων των εποχων χωρις υπερβολες !

          Comment


          • Έτσι.
            Carpe diem

            Comment


            • Suuuure suuuure....
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Δεν νομίζω ότι περίμενε κανείς να συμφωνείς όταν στην υπογραφή σου έχεις το Batman Returns αντί να έχεις κάτι από Begins & The Dark Knight.
                Carpe diem

                Comment


                • Olwn twn epoxwn einai ontws ypervoles, twn teleftainwn 2-3 xronwn omws teinw na symfwnisw.
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • To Inception δε ξερω αν αντεχω να το ξαναδω συντομα οσο κι αν μ' αρεσε. Ο Nolan το κουραζει αρκετα, το παρατηρησα και στο Dark Knight.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • +1, Πολύ καλός σκηνοθέτης αλλά τις ταινίες του δύσκολα θα καθίσω να τις δω αρκετές φορές γιατί μετά έχω ένα αίσθημα εξάντλησης και υπερβολικού φόρτου.

                      Τέλος πάντων μην το εκτροχιάσω το θέμα.

                      Είδα το Back to the Future και παραμένει μία από τις καλύτερες κωμικές περιπέτειες για μένα. Σίγουρα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο πλέον αλλά είχα να την δω από το δημοτικό και δεν κουράστηκα ούτε λεπτό παρά τα αμέτρητα- απαραίτητα- κλισέ. Εννοείται ακολουθούν τα II και III. J.Fox και Lloyd τα σπάνε όλα.
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • Best trilogy evar leme!
                        Ean thn psaxneis kai ligo, vlepeis polles leptomeries pou den prosexeis me thn mia.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Originally posted by Altair View Post
                          Δεν νομίζω ότι περίμενε κανείς να συμφωνείς όταν στην υπογραφή σου έχεις το Batman Returns αντί να έχεις κάτι από Begins & The Dark Knight.
                          Δεν τίθεται καν θέμα Batman εδώ, αλλά όλων των εποχών; Το να δίνεις τα σκήπτρα όλων των εποχών σε ένα σκηνοθέτη που δεν έχει δημιουργήσει αν μη τι άλλω δικό του ρεύμα / έκφραση είναι σαν να λες καλύτερο επιστήμονα όλων των εποχών κάποιον που απλά πήρε πτυχίο φυσικομαθηματικών αντί του Schroedinger ή του Νεύτωνα ξέρω γω...

                          ΕΔΙΤ: Μπουράι, μετά πιάσε και το παιχνίδι...
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Αν αναφέρεσαι στα παλιά για NES έχω δει τα vids του Nerd και αυτό μου αρκεί. Αν πάλι μιλάς για το νέο adventure της Telltale περιμένω το release για το PSN- αυτός είναι και ο λόγος που άρχισα να βλέπω και την Trilogy εξάλλου.
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • Μπουράι το άβατάρ σου είναι ο δαίμονας από το Wishmaster?

                              Μέρες που είναι, για κάποιο διεστραμμένο λόγο, θέλω να ξαναδώ τα Prophecy με τον Κρίστοφερ Γουώκεν. Ξέρετε, αυτά που κάνει τον πρώην αρχάγγελο που έχει εκπέσει στη Γη και κινείται μεταξύ των δυνάμεων της κόλασης και του παραδείσου, με μπόλικο σαρδόνιο χιούμορ...

                              Συν το άλλο με το Ντένζελ Ουάσιγκτον που είναι αστυνομικός και κυνηγά το δαίμονα Αζαζήλ, που περνά από άνθρωπο σε άνθρωπο.

                              Πάντα στο πνεύμα των ημερών...
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Oi angeloi tou skotous sta Ellhnika!
                                Apo ta agaphmena mou "thriller"?!?!?

                                Poly kalh epilogh kai oi treis tainies rularoun!

                                BTW o diavolos einai o Aragorn.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X