Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Series

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • επιτελους το περιμενα πως και πως αυτο το trailer

    Comment


    • Dexter FTW . Από τις αγαπημένες μου σειρές μακράν, την παρακολουθώ από την πρώτη μέρα, αλλά έμεινα πίσω όταν πήγα στρατό και δεν έχω κάνει catch up ακόμα. Ελπίζω η 4 και 5 σεζον να είναι στα επίπεδα των 1,2,3 ;)

      Comment


      • Epic tv series are epic.Θα σπέρνει και φέτος το the walking dead με περισσότερα επισόδεια κιόλας!Ελπίζω να το συνεχίσουν και μετά.Μην μας το κόψουν στην 2η season.
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • @SolidSnake , οι Seasons 1,2 ήταν από τις καλύτερες , με τέλεια ροή και δράση. Η 3 χαλαρώνει κάπως , πράγμα οχι απαραίτητα κακό και η 4 εμένα προσωπικά δεν μου αρεσε τοσο οσο οι προηγούμενες. Η 5 ευτυχώς ειναι πολύ καλη.
          @Paixtis , αν αφήσουν την σειρά στην S02 θα είναι και πολύ μαλάκες καθώς εχει αρκετό ζουμι ακομα και το trailer της 2 διχνει οτι ακομα δεν εχουμε δει τιποτα

          Comment


          • Απώλεια για το Walking Dead
            Σελίδα Uh oh ... it's a 404! (Page Not Found) - Ο πιο έγκυρος προορισμός για την αγορά των videogames, του hardware, του κινηματογράφου και των gadgets.

            Comment


            • Dexter trailer=έπος.

              Comment


              • Έλα να μαζευομαστε οι Dexter fans

                Comment


                • Ειπαμε Dexter FTW ;)

                  Spartacus: Vengeance - Trailer (Spartacus: Sperm and Blood έπρεπε να λέγεται )



                  Entourage βλέπει κανείς ;

                  Comment


                  • Τρελή μούφα μου φαίνεται.
                    Αίμα με τους κουβάδες (πιο πολύ κι από God of War) κι ο Σπάρτακος αμερικανός στρατιώτης στο Βιετνάμ.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Comment


                      • Τελείωσα το Lost πρόσφατα και είμαι 6 επεισόδιο Game of Thrones, το πάω αργά για να μην περιμένω πολύ τη νέα σεζόν, αν και παρήγγειλα τα 5 βιβλία, που δεν ξέρω βέβαια πότε θα διαβάσω, αλλά διάολε, έπρεπε! Που και που βλέπω Damages που είναι απλά συμπαθητικό. Τι άλλο αξίζει να δω, πέρα από Dexter που είναι στο top μου και περιμένω τη νέα σεζόν με μεγάλα anime μάτια και τα νύχια στο στόμα. Πέρα από Family Guy, 30Rock, Heroes (πριν γίνει παιδική χαρά) και κάποια άλλα κλασικά παλαιότερα, που έχω τιμήσει

                        Comment


                        • Madmen, Misfits
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Άντε να βγει το Spartacus ρε γμτ.Αυτό,το Walking Dead και το Game of Thrones είναι οι μόνες σειρές που με καίνε φέτος.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Κάποιες καλές σειρές που θα πρότεινα εγώ είναι :
                              Entourage
                              Terriers
                              breaking bad
                              Justified
                              Fringe

                              Από τα πιο γνωστά θα έλεγα :
                              Walking Dead (must)
                              Californication
                              Supernatural
                              How I met your Mother
                              Big Bang Theory
                              True Blood (guilty pleasure )

                              Και από animation : Futurama και Archer

                              Comment


                              • Originally posted by Imrahil View Post
                                Τελείωσα το Lost πρόσφατα και είμαι 6 επεισόδιο Game of Thrones, το πάω αργά για να μην περιμένω πολύ τη νέα σεζόν, αν και παρήγγειλα τα 5 βιβλία, που δεν ξέρω βέβαια πότε θα διαβάσω, αλλά διάολε, έπρεπε! Που και που βλέπω Damages που είναι απλά συμπαθητικό. Τι άλλο αξίζει να δω, πέρα από Dexter που είναι στο top μου και περιμένω τη νέα σεζόν με μεγάλα anime μάτια και τα νύχια στο στόμα. Πέρα από Family Guy, 30Rock, Heroes (πριν γίνει παιδική χαρά) και κάποια άλλα κλασικά παλαιότερα, που έχω τιμήσει
                                House.

                                Comment

                                Working...
                                X