Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mass Effect 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Δεν είμαι υπέρ κανενός από τις τρεις επιλογές (πολύ απλά ένα παιχνίδι είναι όλα τα παραπάνω μαζί, δε μπορείς να το σαλαμοποιήσεις), αλλά σύμφωνα με τα όσα διάβασα θα είναι λίγο σαν το default Shepard με τις επιλογές για δυσκολία κλπ να υπάρχουν ακόμα. Είναι πολύ νωρίς πάντως να μιλήσουμε με σιγουριά για το τι θέλει να κάνει. Μου άρεσε επίσης το μενού του multiplayer

    Μόλις είδα το Wrex τινάχτηκα όρθιος και σήκωσα ψηλά τα χέρια μου.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #32
      Πάει χάλασε το gaming. Η επόμενη χρόνια πάλι μούφες παιχνίδια θα βγάλει όπως και φέτος. Καλα ρε σεις εταιρείες βγάλτε κανά καλό game επιτέλους.

      Comment


      • #33
        μηπως την βγαλανε και στα γνωστα λημερια? για κατσε να δω

        Comment


        • #34
          Εσείς με τα Xbox ξηγηθείτε!
          sigpic

          Comment


          • #35
            ακυρο βασικα την ειδα σε ενα private απο τους 4! (lol) που ειμαι μελος αλλα ητανε αρβυλα γι αυτο το edit

            Comment


            • #36
              BUMP! Σήμερα έχει demo, επιστροφή του topic στη 1η σελίδα
              sigpic

              Comment


              • #37
                Σχόλιο πρώτο: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ επιλογή να μην φαίνεται το helmet του Shepard στις συζητήσεις.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Συγνώμη αλλά στο ΜΕ1 υπάρχει ήδη αυτή η δυνατότητα,αρκεί να το έχεις κάνει toggle off πριν την συζήτηση.Αν εννοείς κάτι άλλο διευκρίνησε.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #39
                    Σου έχει ξεκάθαρη επιλογή στα Options. Shepard's Helmet:
                    1) Default, see Shepard's helmet in most circumstances
                    2) Off in Conversations, remove Shepard's equipped helmet in most conversations.

                    Το ίδιο και για τους companions.

                    H σκηνοθεσία γαμεί και δέρνει. Φοβερά συναισθηματικά φορτισμένη η έλευση των Reapers. Η κίνηση της κάμερας στον χώρο και οι κινήσεις των χαρακτήρων πιο απελευθερωμένες από ποτέ. Υπάρχει διάχυτη η αίσθηση του βάθους, τα Reapers είναι "OMFG its the end of the world!" βλέποντάς τα να σπέρνουν θάνατο και να βγάζουν μηχανικές κραυγές.

                    Στο δεύτερο μισό κλαίω που δεν θα έχω τον Wrex στο import save μου, δεν μπορεί να συμβαίνει αυτό το πράγμα, τον έχουν κάνει πολύ μούρη! Στο normal πέφτουν πανεύκολα, θα το δοκιμάσω hard τώρα. Η μάχη μου φάνηκε υπερβολικά γρήγορη, δεν προλάβαινα να αλλάξω σημείο κάλυψης και ήταν όλοι νεκροί. Πάω για δεύτερο γύρο.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Θεϊκό ήταν το demo. Το τελείωσα αλλά δεν είδα να μου ξεκλειδώνει κάτι για τον Amalurιο. Όχι ότι θα το πάρω σύντομα. Έεεεεεεεεεεεεχει ο Θεός μέχρι τότε. Το Mass Effect 3 ξεκινάει πολύ δυναμικά με πολύ καλό battle system που δανείζεται το σύστημα κάλυψης του Deus Ex: Revolution. Οι μάχες είναι δυναμικές και στο hardcore που το έπαιξα θέλουν την προσοχή τους. Φαντάζομαι στο Insanity θα γίνεται πανικός και καραγουστάρω πολύ. Εννοείται ότι το import save μου είναι πιο paragonισμένο από ποτέ και έχω τα πάντα όλα μέσα του. Η Collector's edition έχει μπόλικο υλικό από καλούδια αλλά από την μεριά μου τις θεωρώ χάσιμο χρημάτων και εκμετάλλευση των uber duper καταναλωτών. Μόνο σε ένα γερό price drop σκοπεύω να την αγοράσω και στην περίπτωση εξαντλήσεων των αποθεμάτων στα @@ μου.
                      Το παιχνίδι σπέρνει άπειρα με πολύ μπαμ μπουμ. Θέλω Wrex και Grunt στην ομάδα μου.:troll:

                      Comment


                      • #41
                        Τι έφτιαξαν τα άτομα;... Ήταν πιο καλό από ότι το περίμενα! Βελτιωμένο σε όλους τους τομείς. Και δεν έχω μια για να το πάρω...


                        Comment


                        • #42
                          Εμενα γιατι με χαλασαν λιγο τα voice overs; Για καποιο λογο οι κουβεντες του Shepard μου δινουν την εντυπωση σαπουνοπερας (ειμαι υπερβολικος σαφως, δεν αντιλεγω, αλλα δεν μπορω να το εξηγησω καλυτερα). Κατα τα αλλα ωραιο demo, αλλα θελω rp στοιχεια για να αποκτησω σαφη αποψη. Οπως και να εχει ομως day zero αγορα.
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • #43
                            Eυτυχώς βρήκα ένα save του ME2 από τον προηγούμενο Μάη όπου το είχα αφήσει στον πλανήτη των Krogans και με χαρά διαπίστωσα ότι ο Wrex ζει και βασιλεύει. Ούτε που το θυμόμουν. Πλέον το έχω φτάσει στο σημείο που πας για τον IFF, έχω loyal όλους τους χαρακτήρες και μου μένει μόνο o Legion να βρω. Μετά Suicide Mission και αναμονή για το 3 ^^
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Στο ντέμο δε μπορείς να κάνεις import το save έτσι;
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • #45
                                Oχι.
                                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                                Comment

                                Working...
                                X