Announcement

Collapse
No announcement yet.

Halo 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μονοκοπανια; Δεν υπαρχετε.
    Μ' αρεσει που σκεφτομουν κι εγω να κανω join κανα session, αλλα δεν ειμαι υπερ των... υπερωριων .

    Comment


    • Και όχι τίποτα άλλο! Ήταν σπίτι μου νωρίτερα o Ren και καιγόμασταν στο Earth Defence Force και στο SC4!!! Άλλο ένα σύνολο 6 ώρων!!! Γι'αυτό και δε μπήκα και εγώ... Δέν την πάλευα καθόλου! Αλλά υπόσχόμαι να είμαι την επόμενη φορά (αρκεί να μήν έχει έρθει o Ren νωρίτερα με αποτέλεσμα να έχω καεί από πρίν!! XD )

      Comment


      • Chuck Norris may never sleep but wait, but Ren never sleeps.. He plays .

        Comment


        • Μολις ξυπνησα Το γαματο ειναι οτι κατα τις 7και που τελειωσαμε και ημουν πτωμα ο ren και ο fioth προσπαθουσαν να με πεισουν να μεινω για multiplayer.

          Λοιπον, respect στα παιδια που ειναι κατα πολυ ανωτεροι μου. Το παιχνιδι απλα το κατεχουν, το εχουν σπουδασει(κολλουσαν plasma grenades στα drones) . Εγω μια φορα το ειχα βγαλει στο heroic, και μετα στο legendery με τον συγκατοικο μου και μετα τιποτα. Πολλες φορες εβρισκα τον εαυτο μου να ψαχνετε, αλλα παντα με καθοδηγουσαν ο ren και ο fioth.

          Aπο αποψη στατιστικων πρωτος σε ποντους ο fioth, μετα ο ren και τελευταιος και καταιδρωμενος εγω. Τουλαχιστον πρεπει να ειχα λιγοτερα betreyals απο τον ren

          Μετα απο αυτο ελπιζω να ακολουθησουν και αλλες παρομοιες εμεπειριες halo 3(και οχι μονο). Γιατι οπως ειπε ο ren το Halo 3 δεν είναι ένα συνηθισμένο FPS.

          Comment


          • Αν παιξουμε και ειμαι και εγω μεσα μαλλον θα νιωσεις πως εισαι τεραστια παιχτουρα .
            Δεν εχετε ιδεα ποσο ασχετος ειμαι στα console fps, πρεπει να το ζησετε κι αυτο μια φορα, ειναι εμπειρια ζωης .

            Comment


            • Αν παιξουμε και ειμαι και εγω μεσα μαλλον θα νιωσεις πως εισαι τεραστια παιχτουρα .
              Δεν εχετε ιδεα ποσο ασχετος ειμαι στα console fps, πρεπει να το ζησετε κι αυτο μια φορα, ειναι εμπειρια ζωης .
              [/b]
              Δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα όταν γίνει αυτό.Πάνω από όλα ο χαβαλές και η καφρίλα διότι ειμαστε όλοι μια παρέα παλαβοί παίκτες


              Υ.Γ.Κάτι πολύ άσχετο παίδες για να μην κάνω νέο ποστ.Αφιέρωσε κανείς αρκετό χρόνο με το Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood του DS(πέρα από τον Boy) να μου πει 5 πράγματα πόσο BioWare είναι ο τίτλος?Θα το αρχίσω κι εγώ σύντομα βέβαια.

              Comment


              • Καθόλου BioWare.
                (έχω παίξει το Jade Empire btw, πέρνα απο το "τι παίζετε αυτόν τον καιρό" να μην είμαστε off-topic εδώ)

                Comment


                • Πωπω ρε αδέρφια και εγώ είμαι τεράστιο φυτό με το Halo 3 αλλά μονοκοπανιά δεν θα την παλευα με τπτ!
                  Ευγε φυτούκλες μου ;)
                  Μόνο για τον ρεν δεν είχα αμφιβολία!
                  Ολόσωμη φωτο του Ρεν μετά απο 39 ώρες συνεχόμενου gaming (οι 22 στο Halo 3)

                  Και συνεχίζει......
                  I attack sharks
                  when i smell them bleed
                  I dont go swimming
                  water just wants to be around me.

                  Comment


                  • Ω ρε πάρταλε Θεός! Τι γέλιο έκανα μέσα στη μουντίλα μου .

                    Comment


                    • Κι εγω με τη σειρα μου να ευχαριστησω τα παιδια για το πολυ ομορφο, heavy - weight playthrough που μου προσεφεραν.Η εμπειρια ηταν μοναδικη μιας κι εμπεριειχε απειρη τεχνικουρα και τρελλη καμμενια!

                      Hardcore gamers at work...
                      <div align="center">

                      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                      Comment


                      • Φημολογείται οτι το καινούργιο campaign θα είναι cel-shaded και θα ακολουθεί την αισθητική των comics.

                        If the visual presentation of the teaser is anything to be read into, we may be seeing content that looks remarkably different to what we?ve seen in the Halo universe to date. Aside from the real-life documentary style marketing that was used in Halo 3?s ?Believe? advertisements, the look of the teaser trailer is different from what we?ve seen before. Certain shots of the city look cel-shaded and this visual approach is something we?ll be seeing more of in the gaming world. The most notable mention is of course the upcoming Prince of Persia title. Imagine a cel-shaded romp in the Halo universe; the sci-fi setting would certainly suit the visual style to say the least and if the narrative is spawned from the comics/novels then it would also make sense. In particular, the dialogue window that kicks in 30 seconds into the video looks completely out of context with the colour palate and design of Halo.

                        gameplayer.com.au


                        Νομίζω οτι είναι αμελητέο, η έρευνά τους δεν βασίζεται κάπου στέρεα.

                        Comment


                        • Μπορει να μην εχουν σιγουρη βαση, ομως το setting του trailer θυμιζει κατι απο την ιστορια του graphic novel "Second Sunrise over New Mombasa" οποτε δε θα μου κανει εντυπωση αν η θεματολογια του νεου υλικου περιστρεφεται γυρω απο αυτο το σεναριο.Θα μου αρεσε να το δω, σιγουρα θα ειναι κατι διαφορετικο.
                          <div align="center">

                          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                          Comment


                          • Αγόρασα κι εγώ σήμερα το 360 μαζί με GTA IV. Το Halo3 το είχα πάρει πρίν το μηχάνημα και έχω μια ερώτηση: Υπάρχει επιλογή στο splitscreen co-op να γεμίζει όλη η οθόνη; Υπάρχει επιλογή να χωρίζεται κάθετα όπως στο 2; Η εμπειρία ήταν χάλια μέχρι στιγμής με τα τεράστια μάυρα borders και το οριζόντιο split....
                            Insert Coin

                            Comment


                            • Αγόρασα κι εγώ σήμερα το 360 μαζί με GTA IV. Το Halo3 το είχα πάρει πρίν το μηχάνημα και έχω μια ερώτηση: Υπάρχει επιλογή στο splitscreen co-op να γεμίζει όλη η οθόνη; Υπάρχει επιλογή να χωρίζεται κάθετα όπως στο 2; Η εμπειρία ήταν χάλια μέχρι στιγμής με τα τεράστια μάυρα borders και το οριζόντιο split....
                              [/b]
                              Tα borders υπαρχουν για να δινεται και στους δυο παικτες το ιδιο (και σωστο) aspect ratio (16:9).Για καθετο διαχωρισμο δε γνωριζω κατι ομως ισως να μπορεις να πειραματιστεις λιγο με την TV σου για καλυτερα αποτελεσματα (δοκιμασε να το γυρισεις σε 4:3 πχ και δες πως αποδιδει).

                              Με γειες και η κονσολα Jedah, ελπιζω να την χαρεις ;) .
                              <div align="center">

                              "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                              Comment


                              • Συγγνώμη για να καταλάβω, το Halo 2 κόβει την οθόνη κάθετα και το 360 μόνο οριζόντια και κάνει παράλληλα squeeze για να κρατήσει το aspect ratio; ΤΡΑΓΙΚΟ. Το viewport που τελικά αντιστοιχεί σε κάθε παίκτη, είναι μικρό σαν θυρίδα γραμματοκιβωτίου. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να stretchάρεις manually την οθόνη για να πάρεις ένα καλό αποτέλεσμα. Κρίμα γιατί η 22" οθόνη μου τελικά δεν είναι αρκετά μεγάλη για να παίξεις απο κάποια απόσταση με το φιλαράκι σου. Wasted opportunity.
                                Insert Coin

                                Comment

                                Working...
                                X