Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Fighter IV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μόνο που έβλεπα τους Zaelock & Grand Lethal ήταν Μαγεία.Τα παλικάρια παίζανε καταπληκτικά.Μπράβο ρε Ζήνο.Έπαιξες πολύ καλά τον Blanka και χωρίς να σπαμάρεις κάποιες επιθέσεις.Πάντως προς το τέλος μου φάνηκε κουράστηκες γι'αυτό έχασες.Αλλιώς τον είχες μάλλον.
    Carpe diem

    Comment


    • To match Xeno - Dias htan antiproswpeftiko kai dikaio pistevw, o Dias kai o Xeno nikhsan o kathenas apo 3 antipalous prin xasoun kai paradosoun thn thesh tous.
      Gia mena props kai stous 2...
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Δεν ειδα τα vids ακομα μιας και ελειπα για 3ημερο, τωρα θα τα κατεβασω να ριξω ενα βλεφαρο.
        Thanks για τα props και οντως το μονο που θυμαμαι ειναι πως καπου ειχα κουραστει και καπου το μυαλο θολωνει οταν εισαι σε ενταση για ωρα.
        Καποτε 1ος μου φοβος ηταν το αγχος (οταν επαιζα σε tour ετρεμαν τα χερια μου - ο Ground θα με νιωθει). Τωρα η επομενη δοκιμασια ειναι το endurance test.

        Για sticks κτλ οσοι ψηνεστε χωθειτε τωρα που γυριζει. Δειτε κι εδω: http://uk.nowinstock.net/streetfighteriv/
        Επισης το παιχνιδι βγαινει στα PC 2/7/09 (steam+retail).

        Comment


        • Thn epomenh fora pou tha parw meros se tour egw, tha paw me to MP3 sta aftia kai me skopo na to kairdisw.
          O Dias kala ta leei, poloi apo emas exoun texnikh alla apo polous leipei h dipsa gia thn nikh.
          Se ena prwtathlima metraei para poly h psixologia tou antipalou kai oles oi texnikes me tis opoies mporeis na thn xrhsimopoihseis pros ofelos sou.
          Poly thewritika ola afta
          Ta leme stous agwnes omws.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Ήρθε το fightpad και είναι για PS3. Εύγε gameseek. Το δεύτερο δε μου το έστειλε ακόμα και μέχρι να μου κάνει replace το πρώτο θα περάσει ένας αιώνας.

            Comment


            • Ooooh boy! Τρελό σπάσιμο!
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Ήρθε και το δικό μου ... Έπαιξα λίγο μαζί του ... Δεν μπορώ να πώ ότι είμαι ενθουσιασμένος ... Τουλάχιστον φαίνεται να δουλεύει 100%, αλλά αισθάνομαι ότι κρατάω κάτι αρκετά cheap στα χέρια μου και αυτό με απογοητεύει λίγο .. Θα το δοκιμάσω κι'άλλο, αλλά υπάρχει μια μεγάλη περίπτωση να επιστρέψω στον 360 pad



                Comment


                • Δώσε το σε μένα τότε και πούλα το PS3 pad :p . Θα βγάλεις τα διπλά από αυτά που έδωσες. Τα νεύρα μου με την ατυχία μου .

                  Comment


                  • Εφοσον λειτουργει καλα (thank god) θα σου ελεγα να το δοκιμασεις λιγο ακομα. Μην περιμενεις μεσα σε 1 ωρα να συνηθισεις την αλλαγη απο ενα pad στο αλλο. Κατι τετοιο θελει μερες.
                    Ο σταυρος imo ειναι απειρως καλυτερος και τουλαχιστον ετσι πιστευω θα μπορεις να βγαζεις πιο δυσκολα combos κτλ. Τα 6 face buttons προσωπικα δε με πολυβολευουν, αλλα οκ γουστα ειναι αυτα.
                    Δωσε του μια (εκτεταμενη) ευκαιρια και ελπιζω να παιξουμε οταν βρουμε λιγο χρονο.

                    Εdit: Τωρα ειδα το ποστ του Εβανς. Ελεος, τι να πω..

                    Comment


                    • Originally posted by Evans View Post
                      Δώσε το σε μένα τότε και πούλα το PS3 pad :p . Θα βγάλεις τα διπλά από αυτά που έδωσες. Τα νεύρα μου με την ατυχία μου .
                      Δώσε μου ακόμα μια μέρα, και θα σου απαντήσω ... Τουλάχιστον αν βγάλω αρκετά, ίσως προχωρήσω και σε TE Stick !!

                      Εφοσον λειτουργει καλα (thank god) θα σου ελεγα να το δοκιμασεις λιγο ακομα. Μην περιμενεις μεσα σε 1 ωρα να συνηθισεις την αλλαγη απο ενα pad στο αλλο. Κατι τετοιο θελει μερες.
                      Ο σταυρος imo ειναι απειρως καλυτερος και τουλαχιστον ετσι πιστευω θα μπορεις να βγαζεις πιο δυσκολα combos κτλ. Τα 6 face buttons προσωπικα δε με πολυβολευουν, αλλα οκ γουστα ειναι αυτα.
                      Δωσε του μια (εκτεταμενη) ευκαιρια και ελπιζω να παιξουμε οταν βρουμε λιγο χρονο.
                      Θα του δώσω ακόμα μια ευκαιρία, αλλά μετά από 100 ώρες σχεδόν 360 pad, δεν θα είναι εύκολο :p

                      EDIT

                      Αφιέρωσα τελικά χρόνο στον Mad Catz και πρέπει να ομολογήσω ότι οι εντυπώσεις είναι πολύ καλύτερες από τις αρχικές ... Τόσο καλές μάλιστα, που ότι normal trial δεν είχα βγάλει με τον 360 pad, έκατσα και τα έκανα με τον Mad Catz μέσα σε 1-1:30 ώρα .. Evans, sorry αλλά μάλλον θα παραγγείλω και 2ο παρά να πουλήσω αυτόν που αγοράσα



                      Comment


                      • Συνεχιζω να παιζω ποτε ποτε, κλασικα με Nick οταν ευκαιρουμε και οι 2 και μπαινει και ο Ferryman πιο συχνα πλεον μιας και παιζει με fightpad.

                        Βγηκε σε dlc pack για 1000 ποντους το συνολο των alternative costumes (25 στον αριθμο) και μαλλον ειμαι αρκετα θυμα, αλλα τα κατεβασα για χαρη μερικων που μου αρεσουν αρκετα (Sakura, Chun, Ryu, Balrog ας πουμε).

                        Στα trials εβγαλα προ ημερων τα απαντα απο Guile/Vega και εφτασα στους 17 αν δεν κανω λαθος 100% ολοκληρωμενους χαρακτηρες. Να δω ποτε θα βρω ορεξη να συνεχισω, αυτα που μου μενουν μου εχουν ηδη σπασει τα νευρα, ενω καποιους χαρακτηρες δεν καιγομαι καν να τους δοκιμασω γιατι μου τη σπανε (Fei Long, Seth).

                        Comment


                        • παιξτε κι εσείς, έχει πλάκα

                          Comment


                          • Σημερα βραδυ (κατα τις 12 χοντρικα το πολυ) ή και αυριο πρωι (οχι πως μπορεις τοτε αλλα τεσπα) θα μπορεσω να μπω.
                            Who's next?

                            Comment


                            • Δηλώνω βροντερά παρών. Όχι πολυ πρωί όμως :bleh:
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • Ε καλά και 12 το βράδυ πολύ είναι για να πω την αλήθεια, γιατί συνήθως τα 10-15 matches κρατάνε κανά 40λεπτο και ξυπνάω πρωί, αλλά ok ας βρεθούν ενδιαφερόμενοι...

                                Edit: Burai δώσε και κανά βραδινό παρόν ρε

                                Comment

                                Working...
                                X