Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dragon Age: Origins

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Γιαυτό σας αρέσει τόσο πολύ εεεεεεεεεεεεεεεεεεε

    Comment


    • #47
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

      ελεος....

      ΥΓ θα σκισω τη μαγισσα που χω στο γκρουπ μου...

      Comment


      • #48
        Δεν ξέρω ρε μάγκες, εμένα ο Geralt έχει πάρει τον μισό γυναικείο πληθυσμό στην Vizima (τώρα μαμαει και στο χωριό απέξω), σύν τις μισές Courtesans. Που να πάρει μέχρι και foursome με 3 δαίμονισες έχει κάνει.

        Άντε παίχτε με τους elves απο το Brokeback Mountain εσείς.

        Comment


        • #49
          Για όσους έχουν κάνει το campaing με τους Cirle of Magi
           
          Την μάγισσα στην αρχή την σκοτώσατε ή όχι?

          Comment


          • #50
            Συγγνώμη αλλά αυτό υπάρχει στ'αλήθεια στο παιχνίδι;

            Comment


            • #51
              Υπάρχει και όλος ο διάλογος βγάζει τρελό γέλιο
              sigpic

              Comment


              • #52
                Εντάξει προσκυνώ!

                Καβάλα στο θρυλικό άλογο Blackadder, με το dragonslayer σπαθί στο ένα χέρι και το wand of merlin στο άλλο να τρέχεις να σώσεις τον αγαπημένο σου απ'τον περιβόητο δράκο Gayeater.
                Αυτά είναι! :resp:

                Comment


                • #53
                  Αυτό θα πει άνοιγμα σε νέα δημογραφικά.
                  Θα ήταν απείρως πιο επικό πάντως αν ήταν νάνος.

                  Ερώτηση: Δηλαδή μόνο αυτό μπορείτε να του δείξετε στη σκηνή σας; Μπορεί απλά να ήθελε να του δείξει τη συλλογή με videogames. Αμέσως να τον πηδήξει!
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #54
                    Αχαχαχαχαχαχα πουλήθηκα για 10G.Έκλεισα τα μάτια κατά την διάρκεια της σκηνής και ο δικός μου Elf ο μαγίστρος έφαγε το Φρανκούρτης από το Rogue.Μιλάμε για το πο***ο καταστάσεις.Τα είχα φτιάξει από καιρό με την Morrigan,έφαγα χυλόπιττα από την Leliana και ότι να ναι.Αχαχαχα στην ύπαιθρο γίνονται όλα ρε στον καθαρό αέρα.Λογικά αν πάρεις νάνο θα δεν θα χρειάζεται να σκύβει.Είναι απλά στο σωστό ύψος για την εκκαθάριση.

                    Το τελειώσαμε το γαμάτο game και είναι τίγκα στα credits.Άντε 5 playthroughs ακόμα για να δούμε τα πάντα και έχουμε και σε άλλες τσόντες να παίξουμε.

                    Comment


                    • #55
                      Μα τι λεει ο μαλακας
                      Ground_Zero:

                      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Tim View Post
                        Αχαχαχαχαχαχα πουλήθηκα για 10G.Έκλεισα τα μάτια κατά την διάρκεια της σκηνής και ο δικός μου Elf ο μαγίστρος έφαγε το Φρανκούρτης από το Rogue.Μιλάμε για το πο***ο καταστάσεις.Τα είχα φτιάξει από καιρό με την Morrigan,έφαγα χυλόπιττα από την Leliana και ότι να ναι.Αχαχαχα στην ύπαιθρο γίνονται όλα ρε στον καθαρό αέρα.Λογικά αν πάρεις νάνο θα δεν θα χρειάζεται να σκύβει.Είναι απλά στο σωστό ύψος για την εκκαθάριση.

                        Το τελειώσαμε το γαμάτο game και είναι τίγκα στα credits.Άντε 5 playthroughs ακόμα για να δούμε τα πάντα και έχουμε και σε άλλες τσόντες να παίξουμε.



                        LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OL

                        Comment


                        • #57
                          Να ρίξω κι εγώ την ψήφο εμπιστοσύνης μου στο παίχνίδι, και να πάρω πίσω όλες μα όλες τις επιφυλάξεις που είχα διατυπώσει για την ποιότητά του. Με εξαίρεση το συμβατικό σενάριο και art direction, ο τίτλος είναι άνετα στο top 5 του είδους του σε οτιδήποτε. Κερασάκι στην τούρτα το slow motion όταν σκοτώνεις κάποιο δυνατό κακούλη (αυτοί οι ogres ειδικά είναι απόλαυση). Θα επέλθει review όταν τερματίσω και το expansion.
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • #58
                            Καλώς τον!
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #59
                              HE'S ALIIIIIIIVE!!!......
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • #60
                                Α ρε Bioware...

                                Ένα συνηθισμένο πρόβλημα του Awakening είναι το ότι κατά το install, δεν περνάει τον έλεγχο του patch 1.03. Η λύση είναι να μπείτε στο DVD του παιχνιδιού, να πάτε με δεξί κλικ στα Properties του setup.exe ή όπως αλλιώς το λένε, να πάτε compatibility mode και να το βάλετε να τρέξει σε Windows 2000. Είμαι παθών και εμένα μου δούλεψε.

                                Τη λύση τη βρήκα εδώ. http://social.bioware.com/forum/Drag...1746654-1.html

                                Α ρε Bioware...

                                EDIT - ...πόσο χάλια είσαι ώρες ώρες!!!

                                Στο Awakening δεν αναγνωρίζονται τα αντικείμενα από κανένα DLC εκτός (νομίζω) από αυτά του Return to Ostagar. Όλα τα promo codes, όλα τα όπλα, όλα τα sets που αποτελούν DLC απλά δεν εμφανίζονται στο inventory του imported χαρακτήρα. Εγκατέστησα το παιχνίδι σε υπολογιστή φίλου μου και ο νάνος του εμφανίστηκε χωρίς πανοπλία και όπλα! Tο σχετικό θέμα στα fora της Bioware...



                                ...και ένα mod (ναι, mod) που επιτρέπει στα αντικείμενα να περάσουν. Ο τύπος βέβαια έχει κανει το εξής - έχει μπλοκάρει τα αντικείμενα από το Wardens' Keep και το The Stone Prisoner αν δεν είναι αγορασμένα! Κοινώς, πάλι την πατάς...



                                Προσωπικά αδιαφορώ, γιατί θεωρώ τα αντικείμενα από DLC unbalancing. Με το μεν rogue μου, που δεν είχε κανένα, δε θα ασχοληθώ και θα τον κάνω import κατευθείαν, ενώ η μάγισσά μου απλα δεν τα χρειάζεται.

                                Κάποιος εκεί στη Bioware θα έπρεπε να ντρέπεται.
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X