Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glory of Heracles (DS). ίσως γράψω review.

    Προέκυψε πολύ καλύτερο απ'ότι περίμενα
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • Originally posted by Raphael View Post
      Πες μας και πώς σου φάνηκε, γι' αυτό έχει ανοίξει το topic. (με ενδιαφέρει κιόλας)
      φιλε raphael δεν έχω να πω και πολλά για το pop tfs επειδή έχω απογοητευτεί πολύ πράγμα που δεν το περίμενα γιατί δεν ήμουν φίλος του pop που βγήκε το 2008 και είχα ελπίδες πως αυτό θα ήταν καλο αλλα δυστυχώς για μένα δεν είναι. l

      γραφικά: μετριότατα πολύ πιο κάτω από ότι μας έχει συνηθίσει η ubisoft

      gameplay:ίσος το μονο καλο που έχει το pop

      storyline:ανύπαρκτο μάλιστα είναι prequel του sands of time

      διάρκεια:5-6 ώρες για πρώτη φορα σκέψου να ήξερα τι έκανα δηλαδή

      βαθμός δυσκολίας: τι? είναι αυτό δεν υπάρχει απλώς πατάς συνεχώς το x button

      γενικά :5/10 και πολλά του βάζω μην το αγοράσετε δεν χάνεται τίποτα.

      Comment


      • Και 'γω ακούω κακές κριτικές, ίσως όχι τόσο, μα είναι κρίμα.

        Comment


        • Heavy Rain

          Μια πολύ ωραία interactive ταινία.

          Comment


          • Παίζω free το full παιχνίδι το Portal.

            Μπορεί να τερμάτισα το Portal μέσα σε 2-3 ώρες συνεχόμενα, αλλά ξεκλείδωσα τα μισά Steam Achievements τελειώνοντας τα advanced test chambers.

            Συνεχίζω γιατί μου μένει να ξεκλειδώσω και τα άλλα achs.

            Για το κεντρικό story, μπορώ να πω ότι το βρήκα πολύ διασκεδαστικό και πολύ έξυπνο, μα και συνάμα μικρό σε διάρκεια. Έχει πολύ έξυπνους platform γρίφους, που ήθελε λίγη σκέψη και χωρίς κάνα walkthrough να τους λύσεις. Υποσημειώνω ότι το έχω τερματίσει το story mode.

            Τα γραφικά του είναι ίδια σαν του Half Life 2, αλλά σε φάση... Wall-E με τέτοια ασπράδα.

            Το σίγουρο είναι ότι άμα το κάνετε speedrun θα σας πάρει τουλάχιστον κάνα 1:30 ώρες να το τερματίσετε. Ίσως λιγότερο.
            sigpic

            Comment


            • Τελος και το god of war 2. Πραγματικα πολυ epic η ολη πορεια του ηρωα. Το εβγαλα στο hard (ολο αυτη τη φορα ) και γενικα η ολη δομη ηταν πολυ τελεια .

              Εμεινα απολυτα ευχαριστημενος απο τον οπτικο τομεα και απο την τρομερη δουλεια που ειχε γινει και ετσι εβαλα μετα λιγο το 3 να το δω επιτελους...HOLY SHIT WTF :wha::wha:...Μακραν οτι καλυτερο εχω δει ποτε...μακραν. Ποσο κινηματογραφικο, τι κλιμακα και τι κορυφαιες οι αρχικες μαχες. Οπως και να εχει ειναι αδυνατο να μην μεινεις με το στομα ανοιχτο.

              Περισσοτερα οταν προχωρησω και στο αντιστοιχο θεμα!!!

              Comment


              • Τέλος το God of War 1 από την Collection στην normal δυσκολία καθώς και τα challenges of the Gods . Συνεχίζω με το 2ο γιατί έχω αγωνία να δω την συνέχεια....

                Comment


                • Super Mario Galaxy 2 - απλός τερματισμός (71 αστεράκια)
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Bayonetta στο normal.Μου πήρε κοντά στις 13 ώρες.Θα πέσει replay με την πρώτη ευκαιρία.Περισσότερα στο σχετικό θέμα.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Πάει και το Splinter Cell Double Agent.Παιχνιδάρα.Κώστα τελειώσέ το.Αξίζει.ΙΜΟ πάντα.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Πάει και το Hexyz Force (PSP) . Δεν περίμενα και πολλά για να πω την αλήθεια αλλά ok, προέκυψε λίγο καλύτερο.

                        Συμπαθητικό . μέχρι εκεί όμως
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment


                        • Scatman to Brave story new traveler to exeis paiksei esy eipame?
                          Einai apo ta poly kala JRPG gia PSP.
                          Epishs to Crimson Gem Saga pou einai h synexeia tou Astonishia story 2 einai poly kalo (an ekseresoume thn athlia metafrash...)
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Στο PS2 έχω παίξει το Brave Story πολύ παλιότερα κι αν θυμάμαι σου είχα πει κάποτε πως είναι διαφορετικό απ'την PSP έκδοση.

                            Crimson Gem Saga το έπαιξα πέρυσι και είναι μία κλασσική Κορεάτικη παραγωγή. Δε ξετρελάθηκα αλλά μου άρεσε η βελτίωση του απ'το προηγούμενο.
                            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                            Authenticity sir, authenticity. "

                            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                            Comment


                            • Και ΝΑΙ, τερμάτισα το Disgaea 1 επιτέλους !

                              Μου πήρε 2-3 μέρες να αναβαθμίσω σε LVL τους χαρακτήρες μου για το last boss και με υπέρογκο ποσό να αγοράσω τα όπλα τους για να τους κάνω ακόμα πιο δυνατούς.

                              Θα το κρατήσω για 2ο playthough για να μπορέσω να ξεκλειδώσω τις άλλες 4 πόρτες. Ξεκλείδωσα την "Prinny Land".
                              sigpic

                              Comment


                              • Πόσες ώρες σου πήρε;Τι level έφτασες;Πόσα χρήματα έχεις;
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X