Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Λίγο context?
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Πέταξε το στεφάνι για να την πει στο διεφθαρμένο πολιτικό σύστημα. Όλες τις υπόλοιπες μέρες δεν κάνουμε τίποτα και έχουμε 2 ιστορικές στιγμές άξιες σεβασμού και μόνο αυτό δε δείχνουμε.
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Originally posted by Ryu_gr View Post
        Πέταξε το στεφάνι για να την πει στο διεφθαρμένο πολιτικό σύστημα.
        Για την ακρίβεια, συνέβη το εξής: Πριν από αυτόν πήγε να καταθέσει στεφάνι βουλευτής της Χρυσής Αυγής, κάποιοι του επιτέθηκαν κι έπεσε αρκετό ξύλο και λίγα χημικά. Η αγανάκτηση του συγκεκριμένου μάλλον αφορά και την πολιτική κατάσταση της χώρας, αλλά και όλα όσα περιέγραψα και συνέβησαν μερικά λεπτά πριν σηκωθεί, τα οποία "σπίλωσαν" την επέτειο.

        (Με επιφύλαξη τα παραπάνω καθώς δεν έκανα κι εκτεταμένη έρευνα πάνω στο ζήτημα.)
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment




        • Αμήν και ποτέ!
          sigpic

          Comment


          • O μπάφος που κάνεις είναι λιγότερο καταστροφικός για τον εγκέφαλο από αυτό το blog
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Αν δεν το κατάλαβες, αυτό το blog επεξηγεί μία από τις προφητείες του πατέρα Παίσιου. Θα τα πάρουμε πίσω. Επευφημώ και περιμένω αυτή την μέρα να έρθει που θ' αφανιστεί αυτή η βρωμόχωρα(Τουρκία).
              sigpic

              Comment


              • omg

                ....αμήν και πότε ήθελες να πεις;

                Comment


                • Originally posted by 丹野 View Post
                  Αν δεν το κατάλαβες, αυτό το blog επεξηγεί μία από τις προφητείες του πατέρα Παίσιου. Θα τα πάρουμε πίσω. Επευφημώ και περιμένω αυτή την μέρα να έρθει που θ' αφανιστεί αυτή η βρωμόχωρα(Τουρκία).
                  Aν δεν εξαφανιστεί μέσα στο 2013 τι θα κάνεις;

                  Πάτερ Παστίτσιος FTW!
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Me auta ta miala de pas pouthena tanno

                    Comment


                    • Κι εσύ, LMS, πήγαινε στην Τουρκία να σε γαμήσουν, άμα μπορούν. Εγώ μια χαρά μυαλό έχω και δεν είναι τυχαίο που τον υποστηρίζω τον πατέρα Παίσιο. Τα όσα είχε πει, επαληθεύονται ένα προς ένα. Δεν χωράει αμφιβολία. Άμα και πάλι λες ότι δεν πάει καλά το μυαλό μου, πήγαινε γίνε Συριζαίος με τους τριτοκοσμικούς.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by 丹野 View Post
                          Εγώ μια χαρά μυαλό έχω και δεν είναι τυχαίο που τον υποστηρίζω τον πατέρα Παίσιο. Τα όσα είχε πει, επαληθεύονται ένα προς ένα. Δεν χωράει αμφιβολία.
                          :kill::kill::kill::kill::kill::kill:

                          Οκ, αρα το παιζεις ενα στοιχηματάκι ΟΛΗ την game collection σου πως μεχρι το τελος του 2013 δε θα εχει εξαφανιστει η Τουρκία; (εγώ άμα χάζω πάω στην Τουρκία να με γαμήσουν)
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Αστυνομικοί βρήκαν στο σπίτι ενός 40χρονου 6 κιλά κοκαίνης, 7 πολυτελή αυτοκίνητα, όπλα, εξοπλισμούς νόθευσης, 100 πινακίδες αυτοκινήτων και δεν είχε ΑΦΜ.
                            Δήλωση του συνήγορου υπεράσπισης: "Δεν μπορούμε να βγάλουμε ακόμα ασφαλή συμπεράσματα."

                            Comment


                            • ρε μην ειστε βλακες, αν ξαναρθει η χουντα και δε βγαινει ο κοσμος εξω θα παιζουν περισσότεροι online games!

                              Comment


                              • Somari

                                Blogger is a blog publishing tool from Google for easily sharing your thoughts with the world. Blogger makes it simple to post text, photos and video onto your personal or team blog.


                                Πάτερ Somarious!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X