Announcement

Collapse
No announcement yet.

Halo 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    έλα και το Σάββατο το ξεκινάω....
    Carpe diem

    Comment


    • #92
      Bungie?s Frank O?Connor Joining Microsoft
      http://www.next-gen.biz/index.php?option=c...10539&Itemid=59
      ?I am off to work more closely with Microsoft on the Halo franchise, so I shan?t be too far away," O?Connor wrote in his post.[/b]
      oπότε 1 κι 1 κάνει 2, και δείτε και τα παραπάνω ποστ, το συμπέρασμα προφανές...
      νέα Ηalo games


      όσο για το τι ετοιμάζει η Βungie:
      ?It was very hard for me to make the decision to move on, but one thing that made it just a bit easier, was seeing the amazing work that?s coming down the pipe. I was busy working on a story for one of our next games, an experience that is destined to surprise, amaze and entertain like nothing we?ve ever made before. That game has an amazing team invested in it, and one that will be tasked with building the Next Big Thing. You should see what they?ve already achieved, you truly should.

      ?And there are other things rumbling at Bungie, just as secret, just as epic and just as incredible? So thanks again. And look forward to all that candy. They?re making it for you.?
      [/b]
      NDS themes

      Comment


      • #93
        Ξεκίνησα επιτέλους χτες να παίζω το Halo 3.Στο νορμαλ επίπεδο δυσκολίας μου φαίνεται αρκετά εύκολο ως τώρα με μόνη παραφωνία 2 σημεία στην τρίτη πίστα που μου βγήκε το λάδι.πραγματικά ένιωθα λες κι έπαιζα στο Legendary.οι 2 επόμενες πίστες βέβαια μου φάνηκαν πανεύκολες.ως τώρα πρέπει να πω ότι έχω πωρωθεί απίστευτα με τον τίτλο.πραγματικά νιώθεις πως βρίσκεσαι σε ένα πεδίο μάχης.σε αυτό συμβάλλει βέβαια και η κλίμακα των τεκταινομένων η οποία πραγματικά είναι απίστευτα επική ειδικά σε σχέση με τους 2 προηγούμενους τίτλους.για τα γραφικά που είχε γίνει τόσος ντόρος για τη "χαμηλή" τους ποιότητα να πω πως είναι άνετα ένας από τους αρτιότερους τεχνικά τίτλους στο 360.για το gameplay τι να πω;είναι ήδη γνωστό πως στο συγκεκριμένο τομέα τα παιχνίδια της σειράς είναι over the top.μόνο που εδώ είναι "bigger,better and more badass"
        Carpe diem

        Comment


        • #94
          σήμερα τερμάτισα επιτέλους τον τίτλο μέσα σε 3 μέρες δηλαδή (έσπασα το ρεκόρ μου,λολ).τελικά ήταν πιο εύκολος απ'όσο νόμιζα στην αρχή.μόλις βρω χρόνο θα το ξεκινήσω στο heroic/legendary θα δείξει.
          τρελό κλιφχάνγκερ το φινάλε.μου την έσπασε βέβαια το 8ο επίπεδο.πραγματικά πολύ εκνευριστικό αν και όχι χειρότερο από τη Library.η τελική σκηνή φοβερή.πραγματικά ένιωθες the way the world ends.
          Παιχνιδάρα Παιχνιδάρα ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ!!!
          κάτι που θέλω να θίξω εδώ.τα γραφικά του ΤΑ ΣΠΑΝΕ!!!κι αφήστε τους άλλους να κουρεύονται.


          με βλέπω τώρα να ξεκινάω κάνα Gears of War ή κάνα Ocarina of Time.θα δείξει.
          Carpe diem

          Comment


          • #95
            Δείτε και λιώστε από τα γέλια!!!!!!!
            Halo homocide detective

            Comment


            • #96
              Δείτε και λιώστε από τα γέλια!!!!!!!
              Halo homocide detective
              [/b]
              +1 for you man!Τρελλο γελιο και hardcorια!...we have about 3 seconds until he respawns!
              <div align="center">

              "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

              Comment


              • #97
                Bungie day στις 07/07 παίδες&#33;
                http://www.bungie.net/News/content.aspx?ty...pnews&cid=14568

                -Cold Storage will be available for free beginning on July 7,
                -free gamerpics and theme
                -Additionally, on 7/7, Microsoft is dropping the price of the Legendary Map Pack from 800 spacebucks to 600 spacebucks

                Τί κάθομαι και τα ποστάρω αυτά? αφου δεν έχω live&#33;
                I attack sharks
                when i smell them bleed
                I dont go swimming
                water just wants to be around me.

                Comment


                • #98
                  τι νουμπάς θέε μου. ;)
                  πλάκα πλάκα ούτε εγώ έχω live(bigger noob)
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #99
                    Bungie making new Halo title :blink: :blink:
                    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=185546
                    Αυτό επιβεβαίωσε ο Don Mattrick σε συνέντευξή του στο MTV&#33;
                    Mattrick explained it was held back from the Microsoft E3 conference because the briefing was already "loaded" with content.
                    -this Bungie title was in no way related to the mysterious Peter Jackson project we&#39;ve still heard nothing about. [/b]
                    Προσωπικα θα γούσταρα τρελά ενα νέο Halo&#33; απο την άλλη όμως θα ήθελα να δείξει και κάτι καινούργιο η Bungie&#33;
                    Αντε να δούμε
                    I attack sharks
                    when i smell them bleed
                    I dont go swimming
                    water just wants to be around me.

                    Comment


                    • Halo 3 just finished.
                      Worst Halo ever.Terastia apogoitefsi.Thank God pira tora Eternal Sonata kai mporo na asxolitho me afto kai Lost Odyssey gia na xeplino tin pikra me apolafsi.
                      Krima pantos.
                      Born From Darkness...Raised By Light....
                      My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
                      Official O.G.C Member

                      Comment


                      • Halo 3 just finished.
                        Worst Halo ever.Terastia apogoitefsi.
                        [/b]
                        WTF?&#33;?&#33; :blink:

                        Thx songoku για τα καλα σου λογια...η αληθεια ειναι πω προχωρουσα και προχωρουσα κι ελεγα "where is the challenge?&#33;".Μαλλον μου φανηκε κομματακι ευκολο.Παντως προκειται για εξαιρετικο τιτλο, αξιζει να τον προσεξεις περισσοτερο.

                        <div align="center">

                        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                        Comment


                        • WTF?&#33;?&#33; :blink:

                          [/b]
                          Yes,afto pou eipa dystyxos.Me tin seira Halo 1 9,Halo 2 5,Halo 3 3 se vathmologia.
                          Den peirazei o monos logos pou xairomai einai oti exo tin Collector&#39;s me to kranos
                          gia tribute ston Masterchief tou Halo 1 mias kai einai to kallytero by far kai to proto game pou
                          epaixa sto Xbox 1 kai eipa nai na enas logos pou axize to Xbox.Elpizo to Halo Wars na einai pio kalo
                          apo to Halo 3.Tha doume.
                          Born From Darkness...Raised By Light....
                          My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
                          Official O.G.C Member

                          Comment


                          • Ξεκίνα μωρή καφρίλα Bungie που μας αρρωσταίνεις με τις δημιουργίες σου.Φτιάξε το Halo 4,14 ή 0,4 δεν ξέρω ότι νά ναι αλλά κάντο παιχνιδάρα όπως τόσα χρόνια κάνεις.Βγάλε το να φάμε ownage ξανά και παρέδωσε μαθήματα FPShooteritidas

                            Σπέρνει και σαρώνει λέμε...

                            Comment


                            • Το Halo Wars δεν έχει καμία σχέση με το Halo 3. Επίσης, η δύναμη του Halo 3 είναι στο multiplayer και το forge. Δοκίμασε κι αυτά και μετά βγάλε τέτοια άποψη.


                              Comment


                              • Eγώ το πρώτο δεν το χάρηκα γιατί το έπαιζα σαν καθυστερημένο, επομένως δεν μπορώ να το κρίνω.

                                Το δεύτερο το αγάπησα απίστευτα πολύ, δεν ξέρω τι με έκανε να πωρωθώ τόσο άσχημα.

                                Το τρίτο με απογοήτευσε σεναριακά, ήταν αισθητά πιο εύκολο από το 2 στο heroic αλλά δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά για το σύνολο του τίτλου μέχρι να παίξω το legendary.

                                Γενικά, μετά από πολύ καιρό που τα έπαιξα και έχω ηρεμήσει από εκείνο το overdose, πιστεύω ότι τη σειρά πρέπει να τη βλέπουμε ως ένα αλληλοσυμπλήρωμα και όχι ως 3 ξεχωριστά παιχνίδια. Το πρώτο είχε πράγματα που δεν είχαν τα άλλα 2, το δεύτερο είχε ΙΜΗΟ τους καλύτερους κλειστούς χώρους και την πιο στρατιγική δράση σε αυτούς ενώ το 3ο ήταν ένας εξαιρετικός συνδυασμός των δύο προηγούμενων. Σα σύνολο πάντως και τα τρία είναι εκπληκτικές εμπειρίες.

                                Comment

                                Working...
                                X