Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Fighter IV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yes, ούτε καν στα 10.000
    Να φανταστείς υπάρχει και GS αλλά κανείς δεν έχει φθάσει ακόμα εκεί!
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • Χρόνια πολλά Ryu!!
      Σήμερα είναι η μεγαλύτερη μέρα του χρόνου (τυπικά ξεκινάει και το καλοκαίρι σήμερα) και... τα γενέθλια του Ryu!! Γεννήθηκε στις 21 Ιουνίου 1964, 45 χρονών σήμερα!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Τελειωσα μια ψιλοεφιαλτικη βδομαδα απο αποψης εξεταστικης και διαβασματων και για λιγες μερες θα μαι παλι διαθεσιμος για πρωινα sessions σχετικα εκτενη, ή για βραδινα (ψιλοαργα) λιγοτερο εκτενη.
        Who's joining?

        Comment


        • Count me in για τα βραδυνά.Τα πρωινά κοιμάμαι.
          Carpe diem

          Comment


          • Originally posted by Xeno View Post
            Τελειωσα μια ψιλοεφιαλτικη βδομαδα απο αποψης εξεταστικης και διαβασματων και για λιγες μερες θα μαι παλι διαθεσιμος για πρωινα sessions σχετικα εκτενη, ή για βραδινα (ψιλοαργα) λιγοτερο εκτενη.
            Who's joining?
            1:00 - 2:15 ( μεσημέρι )

            και

            7:30-10:00 ( βραδάκι )

            Είμαι οκ .. Είναι τα διαλείμματα που κάνω από το διάβασμα και δεν κοιμάμαι



            Comment


            • Πω ρε φιλε.. .
              Το 2ο που λες ειναι η ωρα που κοιταω να παω καμια βολτα προς παραλια για περπατημα/ποδηλατο/καφε να χαλαρωσω και το μεσημερινο zone παλευεται λιγο παραπανω, παντως αν το κανεις 12+ με 2 παρα τοτε πιστευω να μπορω σιγουρα μιας και 2-3 συνηθως ειναι νεκρη ωρα για μενα λογω αραγματος, φαγητου κτλ .

              Comment


              • Λοιπόν έπαιξα χθες με Altair και μπορώ να πω με εξέπληξε! Έχει ασχοληθεί ελάχιστα (βασικά 20 ώρες αλλά στον κόσμο των fighting αυτό όντως είναι λίγο) κι όμως έβγαζε πολύ ωραία τις specials του, τις super του και το πιασιματάκια του! Δες λίγο το focus attack, κυρίως όταν ο άλλος διατίθεται να σε χτυπήσει με κλωτσία/μπουνιά στον αέρα. Επίσης όταν έχεις ρίξει κάτω τον αντίπαλο (κυρίως μετά από πιάσιμο) κόλλα του και κάνε focus cancel προς τα πίσω για να τον μπλέξεις.

                N00B SHY BOT WINS!!!
                Recommended opponets: Burai, Evans, DeusGR, Sub_Zero! Go challenge 'em!
                Edit: Α και Ferryman, νομίζω είναι ένα κλικ πιο μπροστά, δες τον σα μεγάλο αρχηγό!!
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • He is a little shy NOOB nevertheless .

                  Altair να κανονίσουμε και μαζί κανένα παιχνιδάκι!

                  Comment


                  • O Noob Shy Bot είναι ο Altair ?!?!? Δεν είχα ιδέα, και δεν σε έκανα accept .. Θα σε κάνω σήμερα

                    Ρε παιδιά, μιας και μαζευτήκαμε αρκετά άτομα στο παιγνίδι, γιατί δεν κάνουμε ένα Τουρνουά/Πρωταθληματάκι ... Νομίζω ότι είναι ευκαιρία ...



                    Comment


                    • Εγώ λέω να κάνουμε αρκετά τουρνουά. Κορυφαίο θα είναι. Μπορούμε να οργανώσουμε ένα μεσω του championship ή απλώς θα παίζει ο ένας μετά τον άλλον σε private παιχνίδια;

                      Comment


                      • Originally posted by Evans View Post
                        Εγώ λέω να κάνουμε αρκετά τουρνουά. Κορυφαίο θα είναι. Μπορούμε να οργανώσουμε ένα μεσω του championship ή απλώς θα παίζει ο ένας μετά τον άλλον σε private παιχνίδια;
                        Δεν ξέρω, αν γίνεται μέσω του championship, αλλά νομίζω ότι αν κάνουμε ένα πρόχειρο bracket εδώ, θα μπορούμε να κανονίζουμε τους αγώνες από μόνοι μας μέσω private παιγνιδιών ...

                        Μια απλή ιδέα είναι, αν δούμε ότι είμαστε 7-8 άτομα ( τόσα υπολογίζω ), θα μπορούμε να μοιράσουμε σε 2 groups των 4 ... Θα παίξουν όλοι με όλους, και οι 2 πρώτοι θα πάνε σε ημιτελικούς ( 1ος με 2ος κτλ. ) ... Α-la Champions League

                        Ας πουν όσοι ενδιαφέρονται και τα υπόλοιπα τα βρίσκουμε



                        Comment


                        • Εγώ είμαι μέσα. Μεγάλη βλακεία που δε θα μπορούμε να βλέπουμε τα παιχνίδια των άλλων αλλά ΟΚ τι να κάνουμε. Ας ρίξει καμιά ιδέα και ο Xeno που έχει πάρει μέρος σε κανονικό τουρνουά, να πει τίποτα για το πώς θα μπορούσαμε να μοιράσουμε τα παιχνίδια κτλ.

                          Comment


                          • Ολοι Αθηνα ειμαστε σχεδον και ο Evans συντομα θα ναι εδω (κουβαλα και τον bro).
                            Local σκηνικα ftw, δεν ειμαι και τοσο υπερ του online σε τετοια θεματα, αλλα οκ βλεπουμε.

                            H οργανωση δεν ειναι κατι ιδιαιτερο, αρκει να βρεθουν αρκετα ατομα.. Btw πλεον δεν εχει gold και ο Ryu..

                            Comment


                            • Originally posted by Xeno View Post
                              Ολοι Αθηνα ειμαστε σχεδον και ο Evans συντομα θα ναι εδω (κουβαλα και τον bro).
                              Local σκηνικα ftw, δεν ειμαι και τοσο υπερ του online σε τετοια θεματα, αλλα οκ βλεπουμε.

                              H οργανωση δεν ειναι κατι ιδιαιτερο, αρκει να βρεθουν αρκετα ατομα.. Btw πλεον δεν εχει gold και ο Ryu..
                              Αθήνα δυστυχώς θα είμαι μέχρι 7 του Ιούλη, και μέχρι 6 του Ιούλη θα έχω εξεταστική .. Γι'αυτό είναι κάπως δύσκολο για μένα να παρεβρεθώ σε local meeting



                              Comment


                              • Εννοείται πως για local είμαι μέσα ό,τι ημερομηνία κι αν γίνει. Aν κανονιστεί κάτι μου το λέτε οπωσδήποτε.

                                Comment

                                Working...
                                X