Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γενική συζήτηση περί Zelda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thewries...
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • ακριβως....ειναι σχεδον η ιδια περιπτωση με το να μπει ο οποιοσδηποτε wikipedia στο ff7 και να γραψει οτι oi devs ειχανε στα σχεδια τους την ανασταση της aeris και σου αραδιαζουνε ενα καρο μικρολεπτομεριες ingame που να το στηριζουνε μετα

      ποιος μπορει να το διαψευσει και ποιος μπορει να το επιβεβαιωσει 100%??

      το αφηνεις να πλαναται....ασε τους fans να σφαζονται....καπως ετσι γινεται με το συγκεκριμενο θεμα στα zelda

      Comment


      • Paradexomai pws apo ena shmeio kai meta kai "afotou" oi devs siniditopoiisan pws oi fans zhtoune continuity, arxisan na vazoun kapoia hints mesa sta games, omws egw proswpika vriskw pws sthn kalyterh prokeitai gia proxeirodouleia syndeshs me ta prwhgoumena.
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • To Tomb Raider prepei na ksekinhse ta Hoaxes IMO
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • μα ναι και εγω πιστευω οτι προκειται για εναν αστικο μυθο το θεμα με την αερις αλλα υπαρχουνε πολλοι εκει εξω που θα μπορουσανε να αραδιασουνε ενα καρο μικροστοιχεια ingame που να το στηριξουνε αυτο, το εδωσα ως παραδειγμα για να παρομοιασω τα αιτια που μπορει να γινει κατι τετοιο.....
            το ενδιαφερον δηλαδη που μπορει να δειξουνε οι φανς και να κρεμαστουνε απο ενα καρο πραγματα για να υποστηριξουνε κατι και οχι γιατι ειχε στο μυαλο του ο dev να το κανει

            Comment


            • I know what you did there.

              Πάντα ήθελα να το πω αυτό και δεν μπορούσα να βρω πιο καταλληλη ευκαιρία.



              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • καλα η vanille και μια ποζα της jolie που μοιαζει με ενα σχεδιο του luis royo που κολλανε μεσα στα αποτελεσματα του συγκεκριμενου search?

                Comment


                • Αν πάρουμε άλλο ένα πανεύκολο zelda θα απογοητευτώ,στο twilight οι καρδιές μου μάζευες είχαν νόημα κυρίως για την αίσθηση της ολοκλήρωσης,πρακτικά δεν σου χρειάζονταν αφού ακόμα και τα χτυπήματα του τελικού αφαιρούσαν πολύ λίγη ζωή.
                  Σε όλα τα Zelda οι καρδιές είχαν νόημα για αίσθηση ολοκλήρωσης, είναι πολύ πιο δύσκολο να βρεις όλες τις καρδιές παρά να νικήσεις έναν αρχηγό με λίγη ζωή.

                  Τα στοιχεία που "βοηθούν" το timeline δεν είναι τίποτε άλλο παρά easter eggs.

                  Υ.Γ. Τελικά η Ultimecia είναι η Rinoa;
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Υ.Γ. Τελικά η Ultimecia είναι η Rinoa;
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Originally posted by Ground_zero View Post
                      To Tomb Raider prepei na ksekinhse ta Hoaxes IMO
                      Aυτό περί γδυσίματος νομίζω όντως ίσχυε τελικά

                      Comment


                      • To parousiazane ws kwdiko, alla den htan.
                        Htan skin ftiagmeno apo fans, mono sthn ekdosh gia PC.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Γνωστός μου μου έχει πει ότι είχε καταφέρει το cheat και στο psx. Ο συγκεκριμένος το θεωρώ απίθανο να μου λέει απλά μαλακίες αλλά οκ επειδή δεν το έχω δει και με τα μάτια μου δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά.

                          Comment


                          • Ψέματα σου έλεγε.
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • Originally posted by sub_zero View Post
                              Γνωστός μου μου έχει πει ότι είχε καταφέρει το cheat και στο psx. Ο συγκεκριμένος το θεωρώ απίθανο να μου λέει απλά μαλακίες αλλά οκ επειδή δεν το έχω δει και με τα μάτια μου δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά.
                              @@
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • Μετά από τόσα χρόνια και αυτός ο θρύλος είναι ακόμα ζωντανός .

                                Comment

                                Working...
                                X